CZ Shadow 2

Uživatelský avatar
Dobik_DC
Příspěvky: 19

Příspěvek#376 » stř 19. říj 2016, 19:35

TSH2 píše:to all: V Liberci jsou k dispozici černé s modrými střenkami - Armyarms..... resp. včera byla v regálu.

To měli i v Praze v Opletalovce ... ale s "LAKOVANÝM" rámem ... že prej podklad je arcor a pak přelakovaný, tak mi to bylo zděleno v prodejně ... příjde mi to jako nesmysl. Nic méně se doopravdy jednalo o černé lakování s modrými střenkami ...



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#377 » čtv 20. říj 2016, 09:07

Vite nekdo podrobnosti, proc se CZUB chlubi upravou arcor, ale na nas trh jdou pistole v laku (minimalne na ramu)?

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#378 » čtv 20. říj 2016, 09:32

Nemyslím si že u černé verze je lak.

Uživatelský avatar
TSH2
Příspěvky: 52

Příspěvek#379 » čtv 20. říj 2016, 09:37

úprava černé je arcor...



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#380 » čtv 20. říj 2016, 09:44

Arcor je tepelná úprava povrchu. Nebo li Carbo-Nitro-Oxidace. Je to jen jiný název pro tenifer u Glocka. Dále je na povrchu černění, lakování atd. Ale to již má jen vzhledový význam. Arcor má u Shadow 2 jak černá, tak dvoubarevná verze.



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#381 » čtv 20. říj 2016, 09:46

CZUB u informaci z prodejny Praha pise:
"CZ Shadow 2 r. 9mm Luger v černém provedení ( rám - černě lakovaný, modré střenky ) - v omezeném množství "

Lak od Arcoru snad kazdy pozna. Arcor je mozna pod tim lakem, ale ja se ptam, proc jdou na nas trh najednou jen verze v laku, zatimco se vsude pise jen o Arcoru - o laku ani slovo..? A nerikejte mi, ze Lak je finalni uprava Arcoru - to je pitomost. Ten lak tam vubec byt nemusi..

Napriklad toto je IMHO jasny Arcor, zadny lak: http://i68.tinypic.com/20hprnd.jpg

To OndrasFM: Co to je za odpoved "nemyslim si" .. dodej alespon proc si to nemyslis, jinak je takovato odpoved uplne o nicem..

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#382 » čtv 20. říj 2016, 09:59

nemyslím si to proto, že nechávám dělat občas povrchovky rámů a dílů v czub a lak vypadá jinak, než Akor. Lak se navíc loupe v jednom místě u výhozného okénka, u akoru se nic neloupe, spíš se to vyhladí na podklad :) Pokud je na S2 použitý lak tak je jiný, než na jedničce. Zeptám se příště až tam pojedu přímo pracovníka, co to dělá. Nebo můžu poskytnout tel. a můžeš se ho přímo zeptat. Mě stačí vědět že je povrchovka lepší než u jedničky.
Naposledy upravil(a) OndrasFM dne čtv 20. říj 2016, 10:15, celkem upraveno 2 x.



Boci
Příspěvky: 90

Příspěvek#383 » čtv 20. říj 2016, 10:00

Já mám černýho a rám je lakovanej.



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#384 » čtv 20. říj 2016, 10:15

A vite tedy nekdo, proc to pres arcor jeste lakuji? (prosim jen ty, kdo neco opravdu vi, nikoli OndraseFM, ktery si zjevne pouze mysli, ze vse vi..)

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#385 » čtv 20. říj 2016, 10:21

Kdo ty jsi, že mi říkáš co smím a co ne? Docela rád bych tě potkal osobně...



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#386 » čtv 20. říj 2016, 10:27

Sidewinder mám pocit, že trochu mícháš hrušky s jablky. Arcor je tepelná úprava kovu, která zaručí otěruvzdornost, sníží tření a zamezí korozi. Ale bez finální úpravy vzhledu by se ti kvér asi moc nelíbil. Za ty prachy mít flekatého kvéra bys asi nechtěl. Proto tam pak jde ještě černění, lakování atd.



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#387 » čtv 20. říj 2016, 11:52

Tak ja jsem mel v ruce Shadow2 ve verzi Grey a ten mel zaver i hlaven v nejake uprave, ktera tedy rozhodne nebyla lak, ani brynyr - rekl bych, ze to byl prave Arcor a vypadalo to pekne, odolne a zadne fleky tam fakt nejsou. U cerne verze jsem cekal, ze bude v te same uprave i ram - a on tam je cerny lak. A tak mne zajima, proc tam je? Urcite to neni tak, ze by tam byt musel - minimalne ta pistole, na jejiz obrazek jsem odkazoval vyse, ram v laku nema..

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#388 » čtv 20. říj 2016, 12:26

Tak teď uz jsem asi úplně mimo. Mám doma s2 a úprava rámu je stejná, jako závěru. Je stejný jako na té fotce. Nechci do něj rýpat něčím ostrým, abych zjistil, co si myslím, ale jsem přesvědčen že o lak nejde. Lak jsem měl v ruce Urban Gray. Tam šlo cítit že i checkring byl o poznání méně ostřejší díky laku, který jej zakulatí.



Sidewinder
Příspěvky: 44

Příspěvek#389 » čtv 20. říj 2016, 12:30

Máte někdo detailní fotku černého Sh2 v laku?



uživatel
Příspěvky: 28

Příspěvek#390 » čtv 20. říj 2016, 14:34

....Tak jedna paní povídala... první várka rámů jsou podůlkovaný a proto úprava Urban Gray - lak checkring méně výrazný. Jenže bohužel je nikdo nechce a každej chce černýho, tak proč jim ho nedát ? Všichni jsou spokojení, rámy se udaj a Češi to koupí protože jim nic jinýho nezbude.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů