CS SP-01 Tactical selhavani



Lister169126
Příspěvky: 6

Příspěvek#1 » sob 1. říj 2016, 22:49

Zdravim panove,

mam tu takovy problem a nez se obratim na zbrojovku, rad bych se tu poradil, jestli se uz nekdo nesetkal s podobnym problemem.

Mam CZ 75 SP-01 Tactical a mam problem s tim, ze se pomerne casto nevyhodi hilzna a zasekne se nekde na puli cesty, nekdy vylitne napul a nekdy vubec. Prumerne se dostanu priblizne na 2 selhani na krabicku, v extremnich pripadech i na 12. Zkousel jsem pujcit zbran zkusenemu strelci, jestli to neni treba uchopem, vysledek byl stejny. Mam 3 zasobniky a dela to se vsema.

Zajimave je, ze to dela pouze s klasickyma SB (115grs). Koupil jsem k tomu i Limity (124grs) a s tema zadny problem neni. Kamarad dela velice slusne prebijenky, taky 124grs a s tema problem taky neni. Delaji to pouze SB a pouze na teto zbrani, jinde litaji bezproblemu.

Napadlo me, jestli to neni tim, ze je zbran nova, tak jsem si rikal, ze se to vychodi a bude to ok. Nicmene uz ma vystrileno 1100 kousku a problem stale zustava. Zazila uz i radnou kanonadu, na poprech ji taky nesetrim, cili zadna lazo plazo mirenka, ikdyz tu taky provozuju.

Zbran samozrejme cistim, pouzivam sprej od CZ a mazu olejem na zbrane Liqui Moly Guntec. Dokonce mam dojem, ze ji cistim az zbytecne moc, protoze nad tim stravim klidne hodinu, mam na to 3 druhy kartacu, kazdy ve 2 velikostech a sadu na cisteni hlavne.

Zacinam byt bezradny a mozna se vazne jedna o nejakou vadu z vyroby. Nesetkal se s tim uz nekdo?

Dekuji.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#2 » ned 2. říj 2016, 05:15

Zdravím, sice jsem se s podobnou závadou přímo nesetkal, ale řekl bych, že při lehké střely nemá závěr dostatek enrgie, aby spolehlivě vyhazoval. Co zkusit slabší vratnou pružinu?



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#3 » ned 2. říj 2016, 13:58

Zkus přes noc nechat vystavený závěr na záchytu, aby trochu povolila vratná pružina a závada by měla přestat, nové zbraně mívají zprvu z důvodu silné vratné pružiny problémy s lehkými střelami.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#4 » ned 2. říj 2016, 15:36

A nemas v tom dane buffery nebo neco podobneho? Vyhazovac neni nejak poskozen?



Lister169126
Příspěvky: 6

Příspěvek#5 » pon 3. říj 2016, 14:45

vsechno vypada ze je v poradku, zkusim se poptat po te pruzine a zkusim nechat ten zaver na zachytu, to je genialni napad, dekuji :-), dam vedet

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Toga a 16 hostů