CZ P-10C

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#301 » sob 20. kvě 2017, 12:49

Tak jsme si z ní zastřílel a několik osobních postřehů. Drží se výborně. Ty ostré výstupky jsme moc necítil. Na předváděcím dnů musela vystřílet spoustu munice bez čištění a neviděl jsem, že by měla selháč. Přesnost dobrá. Na 15 m v 7cm, na 50m bez problémů 30 cm gongy. Spoušť výborná. Co mi ale vadilo, bylo utopené vypouštění zásobníku, asi kvůli nošení, které šlo opravdu ztuha. Ale naprosto mi vadilo z ní vůbec střílet. Po každé ráně jsem musel upravovat držení. Nevím čím to bylo. Držel jsem jí pevně a to tak, že po 50ti ranách mě bolely ruce. Běžně trénuji s Shadow 2 okolo 400 nábojů, ale tohle bylo nepříjemné :( Možná byla masná, možná tovární 115gn náboj, možná už neumím střílet z plastu... nevím. Ale příjemné to nebylo. Daleko lépe se mi střílí z D compactu. Takže o ní zatím nebudu přemýšlet jako o osobní zbrani. Dám tomu čas o opět zkusím.
Edit // ještě mi připadlo, že má jiný sklon. Něco jako Glock. Takže kdo má svalovou paměť na sklon 75ky bude mít problém jako já a to, že každé první zamíření je moucha nahoře a musím jí dorovnat :(



Jardát
Příspěvky: 13

Příspěvek#302 » pon 22. kvě 2017, 18:42

Zdravím,tak dneska jsem byl v podnikovce v Praze trošku to omrknout.Na můj dotaz ohledně černé verze - nic neví,ale prý ji nečekat dřív než o prázdninách.Otázka na případnou dodávku jiným prodejcům prodavače rozesmála.Tak nevím,ale už mi to připadá jak Kájínkovo čekání na podpis milosti :roll:



Smaarty
Příspěvky: 25

Příspěvek#303 » pon 22. kvě 2017, 19:46

Jardát:
Snad tě může trochu uklidnit nebo dát naději, že v pražské prodejně nevědí nikdy nic. A nebo nechtějí nebo nemohou říct, nevím. V každém případě i týden před tím, než vyjeli s FDE, tak byli tajemný jako hrad v Karpatech.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#304 » pon 22. kvě 2017, 19:56

Kdyby chtěl někdo zkoušet v Brně, na Triggeru už by P10 měla být



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#305 » pát 26. kvě 2017, 22:08

Pokud někdo váháte, tak si p10c rozhodně vyzkoušejte.

Tady je lehký update po 1000ks krmení.
Za mne naprostá spokojenost!!!

Nechápu kritiku drsného povrchu. Jsem kancelářská krysa, žádný dřevorubec, a přitom nemám ani po 300ks nejmenší problém.
Není to závodní speciál, ale upřímně to v té cenovce ani nelze očekávat.

Porodní neduhy na mém kusu jsou pryč.
Příliš tvrdé vypouštění zásobníku se lehce zlepšilo a pro mne zásadní věc - nespolehlivě funkční záchyt závěru, byl problém úchopu na straně operátora. :)
Prostě CZUB nainstalovala pořádné ovládátko záchytu a ne tu hnidu, co mají Glocky (pro mne naštěstí hnidu) a je nutné tomu u mne přizpůsobit položení pravého palce v úchopu.

Tímto se CZUB omlouvám. :lol: Jsem z jejich výrobku nadšen.

Další chvalozpěvy napíšu nejdříve na 5000 :evil:



BIBOP
Příspěvky: 15

Příspěvek#306 » sob 27. kvě 2017, 14:11




BIBOP
Příspěvky: 15

Příspěvek#307 » stř 31. kvě 2017, 14:19




ineyaa
Příspěvky: 111

Příspěvek#308 » čtv 1. čer 2017, 10:53

radim78 píše:nespolehlivě funkční záchyt závěru, byl problém úchopu na straně operátora. :)


Nie si sam, mne a kolegovi sa to stalo par krat tiez, a to som ani nemusel strielat len 1 rukou. Ak mas nejake tipy, bol by som zvedavy.



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#309 » pát 2. čer 2017, 20:38

Skusil jsi větší výměný hřbet pažby? Palec je potom dál od ovládání záchytu závěru.



dapCZ
Příspěvky: 12

Příspěvek#310 » ned 4. čer 2017, 07:17

Kolegove, asi blbodotaz, ale jak vymenim hrbet pazby ? Nerad bych to zprasil, ale kolicek klade odpor a nechce se pohnout. Je na to nejaky figl ? Diky.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#311 » ned 4. čer 2017, 08:10

Jen zaber :-) cepy sedi poradne,od toho tam jsou

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#312 » ned 4. čer 2017, 18:46

Není v manuálu rozkreslení zbraně ??

U P-07 ten kolíček uzamyká tlak bicí pružiny a tak stačí opřít silou zbraň o stůl a kolíček jde skoro sám ...



Kixik
Příspěvky: 6

Příspěvek#313 » ned 4. čer 2017, 18:49

Jj, stejne je to i u P10ky. Ukazoval mi to prodavac v podnikovce v Praze kdyz jsem ji kupoval. Staci oprit o stul a zatlacit.



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#314 » ned 4. čer 2017, 19:01

ale tady je řeč o výměně hřbetu pažby tam je zubatý pružný kolík, na který musíš vzít vyrážeč kolíků a pořádný kladivo nebo si rozbiješ silonovou paličku jako já :shock:

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2251

Příspěvek#315 » ned 4. čer 2017, 19:26

Skoro bych řekl, že mluvíme o stejném kolíku. My to prostě umíme bez kladiva :-D

Zkus tlakem dolů zamáčknout očko na poutko do zbraně a zlehka zatlač něčím na ten kolíček.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti