CZ P-10C



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#646 » čtv 7. zář 2017, 13:52

Jo... měl jich tam dnes v 13:04 (čas na účtence) pytel... Já vzal dva sobě a dva kolegovy. Když jsem říkal, že mám chuť vzít ten pytel celej, tak říkal: "Tak přijde další..." :-D Takže ano... zásobníky dnes skladem v Opletalce. Možná jsou i na e-shopu.

Uživatelský avatar
Shepard
Příspěvky: 22

Příspěvek#647 » čtv 7. zář 2017, 15:36

radimnet píše:To jako že jsou v Praze na prodejně skladem zásobníky pro P-10C?



Nejsou přímo pro P-10 jsou to univerzály, mají totiž menší patku a přesně nelícujou se spodním okrajem pažbičky.... nicméně více viz můj příspěvek 604 v tomhle vlákně ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#648 » čtv 7. zář 2017, 16:11

Takto odstavaji snad vsechny zasobniky na P-10, i na prolagacnich fotkach to je videt take a moje to ma +- stejne. Ty mas snad originalni nejake jine?



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#649 » čtv 7. zář 2017, 16:15

Tak nevím... ale ty, co jsem dostal maj stejnou botku jako ty zásobníky co jsou u zbraně...

Uživatelský avatar
Shepard
Příspěvky: 22

Příspěvek#650 » čtv 7. zář 2017, 17:14

Ano, originál ke zbrani je první foto. A foto číslo dvě jsou dokoupené, neřeším že nedoléhá zásobník přesně ke zbrani, je vytlačován podavačem nábojů který je opřen o závěr a vytlačuje se o něj dolů..... řešil jsem to, co je snad na první pohled patrné - BOTKY - na první fotce je širší a větší a a nemá sklon. Pasuje přesně k pažbičce. Kdežto na fotu 2 je hned viditelné, že botka má sklon , je menší než šířka pažbičky a taky užší. A nelícuje, pro názornost přikládám znovu a zvýrazněné...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



bat
Příspěvky: 76

Příspěvek#651 » čtv 7. zář 2017, 17:34

Idea byla tuším taková že se použije plechové tělo zásobníku z p 07 přidá se středové okýnko pro záchyt zásobníku ve zbrani p 10 a budou nadále vyrábět jeden univerzální zásobník pro p07 a p10 .

Já to vidím tak že zbyly dna zásobníku z p 07



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#652 » čtv 7. zář 2017, 17:39

Jo, o té myšlence jsem taky četl... asi tady. Ale ty, co jsem koupil dnes, tak jsou i s botkami identické s těmi původními balených k P10, tedy ty s "mohutnější" botkou. I tak by mě to netrápilo, hned jsem je vyměnil za botky +2, které byly rovněž přibaleny. Konsttrukčně jsou identické s mec-gar botkamy, ty ovšem opět z vnějšku vypadaj nepatrně jinak.

Teď řeším mířidla. Chgěl bych na to dát TFO/TFX... Možná by mohla pasovat c CZ75, ale moucha má asi stejnou rybinu, ale jiný způsob zajištění a hledí, ač rybina bude taky prakticky stejná, má jinak řešeno to zakončení závěru.

Uživatelský avatar
Shepard
Příspěvky: 22

Příspěvek#653 » čtv 7. zář 2017, 17:47

Ano přesně tak to bude ;-) taky si to myslím, protože k 07 pasuje perfektně, tam žádný rozdíl není. Pěkně lícuje.

Já to vyřešil tak že, origo přiložené v kufříku (ty co lícujou) mám tak nechané (15) a dokupované (s kratší botkou) jsem předělal za prodlouženou botku na 17tky :-D a sedí teď všechny 4 :-)

Uživatelský avatar
Shepard
Příspěvky: 22

Příspěvek#654 » čtv 7. zář 2017, 17:50

Tak to máme s Carlossem stejně :-) a už bude zase možná i jiná várka, právě asi kvůli botkám, že jak vidíte chlapy sami, mě tam nesedí a Carlossovi ano. Takže určitě nový botky. Plechařina stejná, jen nasadí jinej plast na konec ;-)



Carloss
Příspěvky: 2938

Příspěvek#655 » čtv 7. zář 2017, 17:53

Asi tak by to mohlo být. Ty dnes dokupované jsou 100% identické s původními, včetně botek. Takže zájemci si budou asi moci vybrat, nebo nakonec budou je ty novější, model P10. Ale to nevím, jak sednou zase k P07. Ani mě to nějak moc nezajímá, s odpuštěním. ;-)

Uživatelský avatar
Shepard
Příspěvky: 22

Příspěvek#656 » čtv 7. zář 2017, 18:00

:-D vzhledem k tomu, že tam ty kratší co mám sedí pěkně, tak ty z 10tky by zas na sedmě přečnívaly :-D
A taky je mi to fuk, když sedmu nemám. Máme totiž hezčí :lol:

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#657 » čtv 7. zář 2017, 18:38

Jak je na to P-10 s pádovou bezpečností. prý jsou dva případy, kdy samovolně vystřelila.



Mem
Příspěvky: 40

Příspěvek#658 » čtv 7. zář 2017, 19:09

Letec 12: Zdroj?
Když hledám drop safety issue, tak nacházím akorát tohle video, kde ukazují, že CZ minimálně v jednom případě blbě umístila pružinu, jde to napravit a přesunout na správné místo https://www.youtube.com/watch?v=NCz_GjAFkx0

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#659 » čtv 7. zář 2017, 19:21

Informaci mám od prodejce (čili z druhé ruky). Říkal, že se o tom bavil na předváděčce s někým z Brodu. Ten mu doporučoval půl roku počkat než se tahle a pár dalších drobností odstraní. Ze samotné zbraně byl jinak nadšený.

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#660 » pát 8. zář 2017, 17:50

Takže na podnikovce v Brodě zásobníky nejsou. Řekli mi že budou až v prosinci. Taky tam už nemají P-10C a další budou koncem září.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů