CZ P-10C

Uživatelský avatar
Monty
Příspěvky: 37

Příspěvek#1666 » stř 10. říj 2018, 22:33

Awertzue píše:ten mensi das na hranu te trubicky a vytlacis ven.. na to neni treba vyrazec, tam neni cep..
viz prispevek od dapa na 22 strane.

Asghaad píše:cep tam je a to pruzinovy takze vyrazec JE NUTNY
ja to vyrazel dvojkou a slo to v pohode, pouzit spis min sily a pomalu nez do toho mlatit a rozrazit cep


Tak nevím, asi jsem to pos*al tím prvním pokusem kdy mi tam zajel ten vyražeč ⌀2, nebo nevím, ale zkoušeli jsme teď s kolegou vyrážet všemi možnými způsoby, uřezal sem na to dva imbusy a nic. Ani se nehne. Spíš je to souboj co udělá větší díru do plastu :( tak buď se smířím s tím, že budu mít Skovou velikost, nebo se mi podaří najít v zbrojíře, který mi ukáže jak moc jsme neschopný.



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#1667 » čtv 11. říj 2018, 12:44

Jestli jsi ten čep už "roznýtoval" (rozumněj, zvětšíl odvod), tak ho silou ven opravdu nedostaneš, to budeš ničit spíše plastovou část pistole. Já bych to se sklopenýma ušima donesl zbrojířovi a doufal, že to půjde třeba odvrtat a plastové tělo nebude poničené...

Mimochodem jsem koupil v Bauhausu vyražeč 2mm a šlo to s ním v pohodě... Jen jsem někde na netu viděl, že dělají i speciální vyražeče na duté čepy, ktarý mají takový kolík uprostřed, aby vyražeč seděl po celém obvodě čepu, jen jsem je nikde na rychlo nesehnal...



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1668 » čtv 11. říj 2018, 13:28

2mm na dute je u nas problem sehnat - lepe receno, hledal jsem a nenasel...



markusmarkus
Příspěvky: 4

Příspěvek#1669 » čtv 11. říj 2018, 15:53


Uživatelský avatar
Monty
Příspěvky: 37

Příspěvek#1670 » čtv 11. říj 2018, 18:19

Medicinbal píše:Jestli jsi ten čep už "roznýtoval" (rozumněj, zvětšíl odvod), tak ho silou ven opravdu nedostaneš, to budeš ničit spíše plastovou část pistole. Já bych to se sklopenýma ušima donesl zbrojířovi a doufal, že to půjde třeba odvrtat a plastové tělo nebude poničené...

Mimochodem jsem koupil v Bauhausu vyražeč 2mm a šlo to s ním v pohodě... Jen jsem někde na netu viděl, že dělají i speciální vyražeče na duté čepy, ktarý mají takový kolík uprostřed, aby vyražeč seděl po celém obvodě čepu, jen jsem je nikde na rychlo nesehnal...


No to je otázka jestli zvětšil svůj průměr - vyražeč 2mm mi do něj sice zajel (a to jsem do toho nemlátil silou, ale snažil jsem se jemně), ale dnes jsem ho měřil digitální šuplerou a naměřil jsem průměr 1,7-1,8mm. Zkusím u nás poptat ty vyražeče na dutý, vyzkouším a případně zbrojíř. Díky



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#1671 » pát 12. říj 2018, 05:36

Co zkusit koupit nový hřbet a kolik, pak starý hřbet na pistoli opatrně rozriznout a demontovat. Pak případně rozklepany kolík obrousit a vyndat.

Uživatelský avatar
Monty
Příspěvky: 37

Příspěvek#1672 » pát 12. říj 2018, 13:46

Luboši tak nějak se mi to příčí zbytečně ničit. Ale i kdyby, tak se mi nepodařilo najít kde náhradní kolík a hřbet koupit. Prošel jsem google i eshop czub a nic.
Nicméně na stránkách 30-35 jsou popsány obtíže při vyrážení, tak tomu dám ještě šanci.



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#1673 » pát 12. říj 2018, 14:13

Na P 07 jsem kupoval asi za 70 Kč v podnikové prodejně v Praze, jak jsou na tom s P 10 nevím



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#1674 » pát 12. říj 2018, 18:50

Ceny dílů na CZUB v XLS na stránkách prodejen. Jsou tam čepy i hřbety.

https://www.czub.cz/media/attachment/file/c/z/cz_p-10c_n_hradn_d_ly_pp_praha_4.xlsx



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#1675 » sob 13. říj 2018, 08:35

Monty: zavolej do podnikovky v Opletalce v Praze a domluv se s nimi. Kupoval jsem tam tu plastovou kostičku pod rozbornou destičku a domluva bez problémů, objednali, poslali, vše v pohodě.

Uživatelský avatar
Monty
Příspěvky: 37

Příspěvek#1676 » sob 13. říj 2018, 17:52

vgj píše:Ceny dílů na CZUB v XLS na stránkách prodejen. Jsou tam čepy i hřbety.

https://www.czub.cz/media/attachment/file/c/z/cz_p-10c_n_hradn_d_ly_pp_praha_4.xlsx


Pecka díky.

Hribek píše:Monty: zavolej do podnikovky v Opletalce v Praze a domluv se s nimi. Kupoval jsem tam tu plastovou kostičku pod rozbornou destičku a domluva bez problémů, objednali, poslali, vše v pohodě.


Díky, když bude chvilka tak tam skočím.



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#1677 » ned 14. říj 2018, 13:50

Ahoj,
Rad bych se zeptal, zda je zasadni rozdil mezi luminescencima miridlama a tritiovyma??? Nepredpokladam, ze by ze mne byl nekdy profi strelec, takze..
Dik za odpoved :-)



petras125
Příspěvky: 158

Příspěvek#1678 » ned 14. říj 2018, 14:50

Jestli mohu radit, tak ber "obyčejná" mířidla a cenový rozdíl k tritiovým věnuj na nějaký kurz obranné střelby. Ten tě posune mnohem dál, než lepší mířidla ....



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1679 » ned 14. říj 2018, 16:09

puntik píše:Ahoj,
Rad bych se zeptal, zda je zasadni rozdil mezi luminescencima miridlama a tritiovyma??? Nepredpokladam, ze by ze mne byl nekdy profi strelec, takze..
Dik za odpoved :-)


Tritiova miridla maji misto tecky vyvrt ve kterem je kapsle radioaktivniho tritia, takze sviti permanentne a v noci s nima muzes mirit i pri absolutni tme

Luminiscencni se musi nejprve nasvitit SILNYM zdrojem svetla a zvladnou zarit par minut - jinak receno pro skryte noseni absolutne k nicemu.


zalezi na tom co hodlas provozovat, pokud mas papiry jen na B tak nejlepi volba pro hrani si na strelnici je svetlovodive vlakno (sbira okolni svetlo a to usmernuje na konce, takze pri decentnim okolnim osvetleni mas jasny a tenky bod) v musce a zacernena zadni miridla

pokud to mas i na E tak zalezi na ostatnim nadobicku, s kolimatorem a svitilnou bohate staci svetlovofive, pokud je pistole jinak hola tak tritia jsou nutnost, luminiscencni jsou k nicemu, pri obrane nebudes mit cas nasvecovat ...

petras125 píše:Jestli mohu radit, tak ber "obyčejná" mířidla a cenový rozdíl k tritiovým věnuj na nějaký kurz obranné střelby. Ten tě posune mnohem dál, než lepší mířidla ....


prvne nevim o zadnem kurzu ktery by stal jen 1400 a druhak ti ten kurz bude absolutne k prdu kdyz te nekdo prepadne v noci a s obycejnyma miridlama ...

o ostatnim nadobicku si muzem debatovat, je to o "preferencich" ale nocni miridla proste na skrytou patri, nosit bez nich je o hubu

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#1680 » ned 14. říj 2018, 16:14

Když už jsme u těch tritií.. nemá tu někdo na P10 nainstalovaný jiný, než jsou ty tovární? Nejsem s nima zrovna 2x spokojený...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů