CZ P-10C



Cepin
Příspěvky: 17

Příspěvek#2686 » úte 15. říj 2019, 17:27


Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#2687 » stř 16. říj 2019, 22:07

No. dnes jsem se zeptal tam, kde fakt mají se zbraněmi zkušenosti a na karbon berou prostě obyčejnou drátěnku. Takže to fakt nedělám úplně blbě :-)



fen
Příspěvky: 7

Příspěvek#2688 » stř 16. říj 2019, 23:40

Tak tritiova miridla nemam :) Myslel jsem si to podle textu v manualu a protoze sviti zelene, ne bile. Nasvitil jsem miridla lampickou a zari silne zelene vsechny 3 tecky. Ta muska svitila slabe kvuli tomu, ze nenachyta pres pouzdro dostatek svetla.

Na skvrnu jsem vzal medeny kartac a trochu pritlacil a fakt zmizela. Proste to chtelo vetsi silu. Ocelovym bych se asi bal, to by mi poskrabalo hlaven, nebo ne?



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2689 » čtv 17. říj 2019, 05:19

Ocel na ocel nie je zrovna rozumny napad.

Zas to nepucujte ako zmyslov zbaveni, je to zbran a je na znecistenie stavana. Nie je to fetis.

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#2690 » čtv 17. říj 2019, 06:26

Ja se taky priklanim k pouzivani bronzovych kartacku, pripadne mosazne. To ze to nechava zlatavou barvu, vubec nicemu nevadi. Ocelove kartacky at si pouzivaji ti, kterym nevadi ze si tam udelaji ryhance, neni to celkove setrne ke zbrani :evil: Tak bych to tady urcite nedoporucoval. On si pak nekdo tim ošmrdla novou pistoli a bude potom plakat, ze tam ma ryhance.
Kdyz uz se vystourava nejaky karbon usazeny, tak jedine spejli zariznutou do spicky, pripadne necim mekkym, co neposkrabe povrchovku.



MichaelUlrich
Příspěvky: 6

Příspěvek#2691 » čtv 17. říj 2019, 11:17

Dobrý den všem,
chci se zeptat, zda existuje prodej nebo lze vyrobit rozšíření pro zásobníkovou šachtu pro CZ P10C. Napadlo mě koupit rozšíření od magpul. Mají je často pro Glocky. Mohli by s malinkou šancí pasovat třeba i po nějaké malé úpravě.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2692 » čtv 17. říj 2019, 16:12

Pasovat rozhodne nebudu, kedze P-10 ma uplne iny tvar a velkost rukovate a vnutornej sachty.

Zavodna pistol z toho nebude, k comu to je potom dobre?



MichaelUlrich
Příspěvky: 6

Příspěvek#2693 » čtv 17. říj 2019, 18:15

Závodní pistol pro amatérské účely z toho rozhodně být může. Stejně tak jako z Glocku.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2694 » čtv 17. říj 2019, 20:41

Za penize vyhozene zbytecne za "sportovni upravy" plastaku muzes mit TS nebo Shadow1 z druhe ruky ktery ti poslouzi na "amaterske" zavody lepe ...

Z Blocka nebo P-10 muze nenositelny sportak delat jen blazen



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2695 » čtv 17. říj 2019, 21:15

Suhlas. O com to ostatne je, o cene kveru? To je z hladiska prestrielanych penazi za rok nepodstatna suma. Ak uz teda chcem trenovat aj na sutazi s tym co nosim, tak asi nebudem nosit pistol s hovadinami ako rozsirenie sachty, ktore len zhorsi ukrytelnost.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#2696 » čtv 17. říj 2019, 22:01

MichaelUlrich:

Tunit na "závody" standardní služební plastželezo typu P10/Glock má asi takový smysl jako Dacii Logan/Fobii 1,0 HTP na seriál WRC .. :)

Uživatelský avatar
LoganRaise
Příspěvky: 442

Příspěvek#2697 » čtv 17. říj 2019, 22:13

Co máte proti tuningu Logana?



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#2698 » čtv 17. říj 2019, 22:27

:twisted: :D



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2699 » čtv 17. říj 2019, 23:27

kiv61 píše:MichaelUlrich:

Tunit na "závody" standardní služební plastželezo typu P10/Glock má asi takový smysl jako Dacii Logan/Fobii 1,0 HTP na seriál WRC .. :)


"tunit" ano ale pouze dily ktery zvysi pouzitelnost zbrane pro jeji jediny skutecny ucel - skryte noseni pro obranu


docela me rozesmiva kdyz mi chlapi na lokalni strelnici krouti hlavou nad kolimatorem na moji P-10ce ze "je to k nicemu" ale kdyz se jde na "bodovanou strelbu" do celorocni "souteze" tak musim tahat sveho Shadowa protoze "bych mel vyhodu" ...

nejak si panove neumi vybrat jestli je "to k nicemu" nebo "neferova vyhoda" xD

takze za me na P-10ku patri kolim, na rail baterka (popr baterka+ laser kombo) a pokud by zbrojovka nebyla o 10 let pozadu za zbytkem sveta tak zavitovou hlaven a kompenzator :) a podle chuti spoust vymenit nebo nechat.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#2700 » pát 18. říj 2019, 05:54

Och vy kratkozraci puriste...p10c rozhodne nebyla designovana jako zbran na skryte noseni,kdyz uz chcete byt presni. To az p10s.
Zkratka je treba se smirit s tim, ze cz nema silu jako glock v aftermarketu.
Jo a bacha tady na ty kompenzatory! Prece strilis jen subsoniky, protoze normalni nebo nedejboze odlehcene strelivo te dezorientuje a s kompenzatorem ti to v obranne situaci urve hlavu!
Takze bych si dovolil tvrdit, ze ne jen ve zbrojovce jsou 10 let pozpatku,ale i tady na foru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů