CZ P-10C



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2086 » čtv 14. úno 2019, 07:30

Nevite nekdo, kde je mozne vyzkouset ve vychodnich cechach apendix kydexove pouzdro na P10? Mam teda nejaky ten spek ;) a hodne jezdim autem, ale chtel bych ho vyzkouset. Abych si ho pres net objednaval a potom vracel se mi fakt nechce. :| Hybrid je super, ale kdyz mam tricko zakasane v kalhotech, pres zbran, aby nebyla videt, tak ten grip na pazbe neni moc prijemny na telo. Vcera jsem najel 400km a na boku jsem mel pazbu obtisklou i s logem zbrojovky. :lol: A tilko fakt nosit nebudu.



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2087 » čtv 14. úno 2019, 16:59

Sedmej: No vidíš tohle mě třeba vůbec nenapadlo ja pravě ať jsem nechtěl se nechat ovlivnit tak přeci jenom jsem šel radši do toho uplně nového modelu je to moje první a jsem levák tak uvidíme ale opravdu to vypouštěni jsem nemohl pomalu palcem vypustit a baterka se me proste na te zbrani strašně líbí uvidím jak moc jí využiji. Dnes jsem vyzvednul kydexová pouzdra jak na zbraň tak i dva zásobníky tak ted již jen ten průkaz zbraně ;) a hurá na střelnici ji holku provětrat

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2088 » pát 15. úno 2019, 03:10

OT smazáno. Přístě budou rovnou i odměny. Nákupka, PZ, sušilky a podložky si řešte v příslušných vláknech!

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2089 » pát 15. úno 2019, 07:10

Miloš 1: Já možná naivně doufám, že kromě toho vypouštění zásobníku mám uvnitř všechno stejné, jak je v té poslední verzi. A neboj, já to taky na prodejně sotva zmáčkl. I prodavač to sotva zmáčkl. Vystavit závěr na záchyt bylo ještě náročnější. :-)
A ta svítilna je super. Já se jí zbavoval čistě k vůli nošení. Nějak jsem přehodnotil myšlenku, že to chci nosit se svítilnou a na takové to rychle sundání nandání není ten způsob uchycení šroubem úplně ideální.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2090 » pát 15. úno 2019, 09:34

Aplc je na sroub? Jako vazne?

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#2091 » pát 15. úno 2019, 09:45

APLc ke kompaktní svítilna a šroub je pevný, lehký a prostorově nejkompaktnější řešení upnutí na lištu. Co je na tom divného?

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2092 » pát 15. úno 2019, 10:24

Int1m1thy: Ano. Teda jestli je na šroub si myslíme oba to samé. :-)
https://www.dvor.com/inforce-apl-compac ... 2019-02-05
Mě by ve finále vyhovovala nějaká co by šla rukou rychle sundat a nasadit. V tomhle se mě líbila ta nesmyslně velká svítilna přímo od Glocka co jsem měl ještě na G19.



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#2093 » pát 15. úno 2019, 13:21

Sedmej: pokud hledáš svítilnu na kompakt s rychloupínáním, můžu vřele doporučit Olight PL Mini. 400lumenů, pevný duralový tělo, dobíjecí, cena kolem 2 tisíc, kydexovapouzdra.cz na ni už dělají pouzdra

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2094 » pát 15. úno 2019, 13:53

wert: Tu znám, měl jsem jí i nějakou dobu doma. Tehdy jsem si myslel, že budu nosit se svítilnou a rozhodl se nakonec pro APLc, dneska bych vybíral jinak. Nakonec jí možná budu kupovat znovu. :-) Obě sedí na P10C pěkně.
Pouzdro nepotřebuji, se svítilnou nosit nechci. Ale pouzdra dělají pěkný, mám od nich klasické.



Hribek
Příspěvky: 104

Příspěvek#2095 » pát 15. úno 2019, 14:00

Potvrzuji, mám ji a pouzdro od RH Holsters, a obojí je super :) Ta svítilna má otočný klip, který je sice větší než šroub :), ale nikde nepřekáží. Dobíjí se externě, klidně i na zbrani, a na svou cenu a velikost svítí fakt slušně.



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2096 » pát 15. úno 2019, 16:43

Sedmej : Tak to opravdu nevím ptal jsem se prodavače jestli když vezmu tu s tritiama tak když mě nepujde prostě to vypouštění zásobníku jestli je možnost to předělat tak prý né musel by se vyměnit celej kontejner a nejlepši varianta je když bude potřeba přehodit miřidla a vzit tu jednostranou
Baterka me právě vyhovuje že je na šroubek ještě jsem ho zakapnul lepidlem na závity pro jistotu a na P 10 prostě vypada skvěle :D Čas ukáže jestli to byla dobrá varianta
Záchyt závěru se doufám časem ochodí nebo budu mít mozol na palci :lol:
A jen malá technická čím mazat a čistit co se ji líbí a nelíbí dostal jsem v Opletalce nejakej univerzální sprej ale nemám rád univerzální věci vetšinou nefungujou jak mají Děkuji

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2097 » pát 15. úno 2019, 19:03

Mám to oboustranné vypouštění zásobníku a přijde mi to že to jde úplně normálně. Zachyt závěru je těžší spustit, ale co si pamatuji když mě před 9 lety učili manipulaci se zbraní tak zachytem závěru se neshazovalo, zachyt závěru sloužil je pro zachytavani, spousteni závěru se provádělo potazenim závěru dozadu...takže nějak ten zachyt neřeším a spoustou ho zatazenim.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2098 » pát 15. úno 2019, 20:05

Milos a oni se naky tritia prodavaj? Jestli o nakych vis tak mi je prosim posli...

Sedmej: presne tak, taky chci neco co pude rychle sundat nandat



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2099 » pát 15. úno 2019, 20:54

Int1m1thy : Řekl mě doslova když budete chtít tak vám mířidla přehodíme stojí 2000 tak ti nevím ale asi ví co mluví nepátral jsem potom

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2100 » pát 15. úno 2019, 21:20

a nejsou to dmnti? Psal sem jim tam a odepsali ze to nejde, ze model s tritiem je jinej a nevymeni to

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů