CZ P-10C



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2326 » pát 26. dub 2019, 09:13

Int1m1thy píše:Hele lidi nekupoval jste nekdo pouzdro na zasobniky v cine? Nemuzu zadny najit :/ nebo do ceho vseho pasujou?


Zavisi ake mas na mysli. Emerson hlinikove su defakto Double Alfa, robia to pre nich a DAA si len dava svoje logo (to iste plati pre IPSC puzdro Race Master). Tieto nosice su nastavitelne, rovnako ako plastove na IPSC. Tudiz ide tam kazdy zasobnik – pre jednoradove treba vlozku (napr. na 1911).

Ak mas na mysli nejake latkove tak to je individualne. Nepouzivam ich, na vsetko mam kydex, samozrejme vyjma pistoli na IPSC.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2327 » pát 26. dub 2019, 10:25

No nakej kydex, asi sem to napsal blbe, nechci custom kydex spis nekde v cine neco splasit a a prave do ceho jinyho ty zasobniky pasujou... protoze cinani na cizy nic nedelaj, tak jestli to nekde neresil ze jdou treba do pouzder pro sig sauer apod



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2328 » pát 26. dub 2019, 11:03

Neviem ci vobec nieco take od cinana zozenies, nic som nevidel z kydexu ani na ine zbrane.

Mna nosice na zakazku stali 20 eur kazdy, na pusku 30 eur a je to kvalitna robota. Za tie prachy nebudem vymyslat.



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#2329 » pát 26. dub 2019, 11:08

Koukni na web obrana.cz... jsou tam jednotlivy sumky, nebo dvojity.. cena od 190,-



fireballl
Příspěvky: 8

Příspěvek#2330 » pát 26. dub 2019, 23:37

Páni ako je to s mieridlami. Preliezol som celú tému až na jedno video asi, že niečo s G funguje, zaujímalo by ma, či mieridlá z iných CZ pasujú aj na CZ P10c.A za ďaľšie, dajú sa zohnať iné bicie pružiny niekde, bez spúšte?



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2331 » sob 27. dub 2019, 10:27

Pruziny sa daju pouzit tie pre udernik z Glocka. Ale pod 1.8 kg by som urcite nesiel. Samotna TopStrely spust ma vyhodu ze ma aj inu geometriu a este kratsi chod nez povodna.

Mieridla sa daju skombinovat z P09 mucha a cielnik myslim zo Shadowa ale preco to robit, ked kupis rovno cele mieridla pre P-10 rovno od CZ alebo od Zendla.

Zavodny special z toho nebude, na to rovno zabudni. do Production s prilis poladenou spustou ist nemozes a v Standarde ta nabiju vsetci co maju SA spust a 20 ranove zasobniky v TSkach.



fireballl
Příspěvky: 8

Příspěvek#2332 » sob 27. dub 2019, 12:55

Pružinu len jemne, nechem ísť pod 1,8 a spúšť od Topstrely nechcem, už je to mocbez namáčknutia :)
Mieridlá preto. lebo používam špecifické XS sight big dot napríklad, tie aj na P10c robia ale ani brownels ich nedovezie :(
Ergo nechem vôbec na šport, na to sú ozaj iné kusy.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2333 » sob 27. dub 2019, 13:34

nuz zial vyrobcovia mieridiel zatial vsetko od CZ vacsinou poctivo ignoruju a pre nich su len Glock, S&W MP a mozno Sig ci Walther.

CZ nepomaha to, ze co pistol, to iny system uchytenia mieridiel a ina velkost drazky. Nepochopim ich politiku… velmi rad by som videl take Ameriglo Pro Glo pre CZ ale zel, neni a nebude.



fireballl
Příspěvky: 8

Příspěvek#2334 » sob 27. dub 2019, 16:31

No veď práve :( A to čo som aj zohnal mi sem nedovezú, ale na Glock áno. Nerozumiem. Vraj kým to nie je nad 200 dolárov tak to nejde objednať či čo. Pri tom majú od tej firmy výrobky.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2335 » sob 27. dub 2019, 20:39

licence ..

na vetsi objemy a "starsi" zbozi ma Brownells licencovany vyvoz, proto ta $200 castka, pod neni treba licence, nad ano a bohuzel ze statu cokoliv co je na zbran podleha nutnosti licence na export ...

proto na "beznejsi" znacky neni problem narazit i u nas protoze ty uz maji podchyceny plosnou licenci na export, novinku na mene znamy typ by museli licencovat po kuse coz obchod jako Brownells urcite kvuli jednomu drobnemu obchodu delat nebude. Na Glocka maji protoze to dovazi po stovkach na velkou licenci do cele Evropy.

a jinak k te TS spousti, pokud dodrzujes pravidla bezpenceho zachazeni, tak prst na spoust stejne nedavas pokud nechces strilet, tzn absence "namacknuti" a obavy z ni nejak nechapu, krome toho ze tam namacknuti je, jen je vyrazne kratsi (ne tohle opravdu neni jak SA v TSku ...)

a samozrejme kdo chce mit ty nejlepsi "nocni" miridla jde do optiky ... zadna sebelepsi tritia se nevyrovnaji kolimatoru za snizenych svetelnych podminek



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2336 » ned 28. dub 2019, 05:26

Tritia stoja za prd. Vecer pod lampami (uplne typicka obranna situacia) ich nevidiet, ked je uplna tma je potrebne i tak identifikovat osobu nech si nezastrelite ozrateho syna s kamaratom. Takze tiez treba prisvit a to je zas tritium na pikacu.

Cez den nijak nevidiet. Na druhu stranu, tak silne vyrazna mucha ako na ProGlo alebo Trijicon Nighsight je fajn, lenze tu zas zastupi svetlovodne vlakno.



fireballl
Příspěvky: 8

Příspěvek#2337 » ned 28. dub 2019, 07:58

to Asghaad: nemám nič proti tej spúšti, ozaj nie, len proste mi vyhovuje tá čo tam je s tým mrtvým chodom aký je.
Osobne optiku zatiaľ nechem, čím jednoduchšie tým lepšie, na to čo nosím pištolu nepotrebujem veru - tým nepopieram výhody atd, a raz si to možno zoženiem tiež.
NA tých Big dot je výhoda tá mucha, oči na ňu proste hned skočia + cieľník nemá dva body.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2338 » ned 28. dub 2019, 10:24

Machead píše:Tritia stoja za prd. Vecer pod lampami (uplne typicka obranna situacia) ich nevidiet, ked je uplna tma je potrebne i tak identifikovat osobu nech si nezastrelite ozrateho syna s kamaratom. Takze tiez treba prisvit a to je zas tritium na pikacu.

Cez den nijak nevidiet. Na druhu stranu, tak silne vyrazna mucha ako na ProGlo alebo Trijicon Nighsight je fajn, lenze tu zas zastupi svetlovodne vlakno.



ze skusenosti z moji P10kou se vic nez tritia vyplati poradna svitilna + svetlovod moucha a cerne hledi

alespon ce se tyce me P10ky kdyz zapnu svitilnu (800 lumen TLR1 HL zadna sotva svitici bludicka) tak jdou normalni miridla naprosto bez problemu videt

samozrejme vic pomaha optika ale na obranu jsou zalozni pevna nutnost a tak jak tu pistoli mam osazenou je pouzitelna jak za svetla tak i za tmy nebo slabeho osvetleni.

fireballl píše:to Asghaad: nemám nič proti tej spúšti, ozaj nie, len proste mi vyhovuje tá čo tam je s tým mrtvým chodom aký je.
Osobne optiku zatiaľ nechem, čím jednoduchšie tým lepšie, na to čo nosím pištolu nepotrebujem veru - tým nepopieram výhody atd, a raz si to možno zoženiem tiež.
NA tých Big dot je výhoda tá mucha, oči na ňu proste hned skočia + cieľník nemá dva body.


u optiky je treba si taky uvedomit ze to neni "instantni" vyhoda, hodne zalezi i na zbrani a i na typu optiky.

ze zivota kdyz sem donesl svoji P10ku na lokalni strelnici tak si chlapi samozrejme zkouseli jake to je ale ani jeden z nich nebyl schopny tecku najit, vetsina zavirala jedno oko jak jsou zvykli na tercove strelbe a na konci jsem zjistil ze vsichni se snazili tecku dostat na svetlovod mouchy mist o toho aby ji drzeli uprostred okna kdyz uz se jim povedlo ji najit

optika chce trochu jiny pristup aa nacvicit si "prezentaci" aby prinesla svoje vyhody, coz bohuzel odradi spoustu lidi kteri si to chcou jen vyzkouset :)


jinak co se tyce toho ze bigdot pritahuje oko, to same ale 10x vic plati u kolimu, teda pokud ma clovek prezentaci takovou aby byla tecka v cocce :)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2339 » ned 28. dub 2019, 11:30

Taky sem chtel kolim na p10, ale ja se stim proste netrefim, tecku hledam dlouho a pak se stejne netrefim



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2340 » ned 28. dub 2019, 11:41

to je jeden z duvodu proc je potreba mit na zbrani i normalni "cowitness" miridla

zakladni nacvik zapichu delej na miridlech, musis se naucit pri prezentaci mit +- srovnane miridla, potom budes mit tecku tam kde ma byt, pokud ji musis hledat je to stejny problem jako kdybys musel hledat musku pri rozhozenych normalnich miridlech

a celkem nechapu to "stejne se netrefim", s moji P10kou na 18m s pistoli oprenou o stul pro stabilitu mam s tovarni S&B nabojema rozptyl kolem 3cm ... pokud mas optiku spravne nastrelenou a nestrhavas pri spousteni neni naprosto zadny duvod "se netrefit"

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů