CZ P-10C

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#1861 » úte 27. lis 2018, 19:06

Diky te spatne padove bezpecnosti, je ta pistole stejne predurcena jen pro rekreacni strileni. Na noseni bych tomu neveril, jak po bezpecnostni strance, tak spolehlivosti.
Takze bych to dal neresil, ta pistole se nezmeni, i kdyz tady budeme psat o tom, jake ma slabe mista... No a majitele taky ne, to je jako s liska se svojim ohonem :D

Odměny opět rozdány. Příště nebudu váhat a rozdám trvalé. Nehodlám se tu pořád dokola opakovat. McFly



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1862 » úte 27. lis 2018, 20:45

puntik píše:...

Jinak bych se chtěl zeptat, v čem je horší plastový vedení vratný pružiny oproti ocelovému?...

Děuji za odpověď :-)


pokud neplanujes z pistole vyhnat 1000+ ran tesne za sebou tak ze se roztece tak v nicem, plastovy vodic funguje bez problemu.

kovovy pomaha mirne kompenzovat zdvih vetsi vahou na cumaku, ale realny vliv bude pomerne maly a pridava onu vahu.


ja sice v P-10ce mam DPMS trojpruzinovou "specialni" ale mam ji tam vlastne jen pro to ze kdyz uz mam tunenou pistoli tak at na/v ni je vsechno co jde :)



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#1863 » úte 27. lis 2018, 22:24

Asghaad - to je právě to, ne že bych měl ambice vyhrávat soutěže IPSC, na to ta zbraň snad není ani stavěná... ale už mám objednaný mířidla od Zendla, pod stromečkem by se měla objeviz ta nebezpečná spoušť.. no a pak jsem právě viděl, že HB Industries dělá kovovou tyčku a v podnikovce zase ten DPMS systém pružin... tak přemýšlím, zda ty pružiny mají význam, nebo jen ta tyčka... samosebou bych rád začal střílel divizi Production... nikoli Standart jako do ted...



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1864 » úte 27. lis 2018, 22:30

no DPMS pravdepodobne nebude schudna pro production a tusim ze uprava spouste to same

production jak uz nazev napovida je divize kde maji byt pistole tak jak lezou z linky a upravy jsou povolene jen minimalni - vice mene jen miridla

aspon co vim, nejsem zadny expert na IPSC, sam zatim nezavodim :)

kazdopadne tak jako tak bude P-10ka ve znacne nevyhode oproti Shadow 2ce



puntik
Příspěvky: 69

Příspěvek#1865 » úte 27. lis 2018, 23:07

Podle novych pravidel, viz http://www.ipsc.org/pdf/2019RulesHandgun.pdf,
By ta spoust nemela byt problem, snad ani ty pruziny... strana 56...



petr.spiller
Příspěvky: 18

Příspěvek#1866 » stř 28. lis 2018, 09:08

Co je to DPMS? Mám doma spoušť od Top Střely a chci si pro zajímavost objednat i tu od HBI a na tu tyčku jsem také koukal.

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#1867 » stř 28. lis 2018, 14:15

Myslím že se kolegové baví o tomto: https://www.prodej-zbrani.cz/System-pruzin-DPM-Systems-pro-CZ-P10-C__s845x3389p.html.

Na jednom kurzu měl instruktor P10-C právě s touto "sadou". Říkal že to je jediná věc kterou na P10-C měnil a sice proto, aby se rychleji vracel do záměrné. Osobně to posoudit nemohu.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#1868 » stř 28. lis 2018, 14:56

Ten rozdiel je tak zanedbatelny ze ho 99 % ludi nepostrehne.

IMHO na P-10C moc toho menit netreba, kopa ludi bude spokojna aj s fabrickou vybavou.

Zrejme mucha za svetlovod, spust od TopStrely kto chce (ta je fakt pekna, radost s nou strielat)



Adnedz
Příspěvky: 11

Příspěvek#1869 » čtv 29. lis 2018, 09:28

Já jsem dával jen světlovod a černil hledí. Někdo se ptal jakou tloušťku vlákna. Bral bych vždycky 1mm (nejtenčí), šířka bodu se dá vždy upravit nahřátím ale větší se nikdy nezmenší ;) jinak kdyby někdo někdo věděl o dobrém hledí s rýhováním rád si ho pořídím ale nevím jestli tam pasauje třeba to z shadow 2?(někde v usa jsem viděl, že ho tam někdo dal)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#1870 » čtv 29. lis 2018, 11:46

hauser píše:Myslím že se kolegové baví o tomto: https://www.prodej-zbrani.cz/System-pruzin-DPM-Systems-pro-CZ-P10-C__s845x3389p.html.

Na jednom kurzu měl instruktor P10-C právě s touto "sadou". Říkal že to je jediná věc kterou na P10-C měnil a sice proto, aby se rychleji vracel do záměrné. Osobně to posoudit nemohu.


Mohl bych vědět jméno toho instruktora ? Nebo alespoň "organizaci" ve které působí ?



syonius
Příspěvky: 2

Příspěvek#1871 » čtv 29. lis 2018, 13:57

@Adnedz: tak nakoniec som tiez objednal 1mm hrubku, dnes namontovane, stara isla dolu dost ztuha.
Co ma prekvapilo bolo cislo na muske- bral som strednu vysku 5,75 mm a bolo tam cislo 3. Pricom original muska ma cislo 2.
Pri porovnani vysky je ale bod zhruba rovnako vysoko ako na luminiscencnej muske.

Uživatelský avatar
hauser
Příspěvky: 115

Příspěvek#1872 » čtv 29. lis 2018, 14:11

Petzold -> Škola Boje Chomutov. Jeden je Ondra a druhý Olda a nejsem sám kdo si je plete. :D Ale p10 má jen jeden.



Adnedz
Příspěvky: 11

Příspěvek#1873 » pát 30. lis 2018, 06:53

@syonius Já ji kupoval v podnikovce a tam m řekl, že muška musí mít stejné označení. Koupil 2ku jako mam na P10 původní a pohoda :) Jinak stará šla dolu špatně, protože byla podlepena. Po změření výšky mušky je na desetiny mm stejně vysoká jako původní. Důležité je, aby byla horní hrana mušky stejná jako na původní.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#1874 » pát 30. lis 2018, 08:10

inak za muchu 630 ceskych + nemale postovne je dost silne kafe. Ale u CZ nijak nezvycajne, za blbe pryzove crienky pre Shadow 2 som svojho casu zaplatil 50 eur.



petr.spiller
Příspěvky: 18

Příspěvek#1875 » úte 4. pro 2018, 10:45

Jen tak mimochodem, v USA už mají P10 F. Pár review videí už je na TyTrubce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů