CZ P-10C

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#1336 » úte 22. kvě 2018, 18:27

Moc si neumim predstavit, co by tam mohlo byt, ale tipnu, dej zaver do predni polohy, otoc pistoli na zada, pripadne poklepej, aby se hlaven dostala do osy jak ma byt a uzamkly se ozuby, v otocenem stavu i rozebirej

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#1337 » úte 22. kvě 2018, 18:43

Serz má pravdu.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#1338 » úte 22. kvě 2018, 19:15

Obrázek



locki
Příspěvky: 53

Příspěvek#1339 » úte 22. kvě 2018, 21:25

91Radek91: Tohle se stava u P10 tim, ze zapres voditko vratne pruziny prilis nahoru, nebo proste tak, ze zklouzne kde byt nema. Pokud se to projevuje tak, ze nemuzes sundat zaver dopredu a voditko vratne pruziny trci z pistole hodne vpred, tak nejjednodussi cesta je ho v jakekoliv poloze chytit, tedy tu plastovou trcici tycku a jeste ji trochu potahnout. Pak s ni muzes hybat, pruzinu mas stlacenou povytazenim a snadno najdes polohu, kdy si to sedne. Resil jsem to, takhle je to velmi snadne. Proste Ti vodici tycka zklouzla z mista kde ma byt a timhle zpusobem ji pohodlne vratis a jsi z toho venku hned.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#1340 » stř 23. kvě 2018, 13:29

locki: on jí tam nedal vůbec



locki
Příspěvky: 53

Příspěvek#1341 » stř 23. kvě 2018, 14:19

notobi: Díky, omlouvám se, moje debilita, měl jsem to pozorněji číst. Každopádně v mém příspěvku je popis řešení problému, který jsem si vyrobil při nedávném střílení na Avimu a byl jsem dost otrávenej, protože s pistolí standardním způsobem nešlo dělat vůbec nic. Šla dozadu jen kus, který povolilo stlačení pružiny a dopředu ani náhodou. Způsobil jsem to tak, že jsem byl hračička a založil vodítko pružiny do toho obloučku vybrání, co by se mohlo tvářit, že tam kulatá plastová patka vodítka patří. Nasadil jsem závěr, chtěl ho natáhnout dozadu a bez nějakého odporu se dostal do stavu, kdy pistole byla naprosto nepoužitelná a nerozebiratelná. Po chvíli přemýšlení jsem popsaným způsobem dostal vodítko s pružinou na správné místo a bylo. S žádnou jinou pistolí se mi nic podobného nestalo. Proto jsem zbrkle usoudil, že se kolega dostal do podobné situace. Kdyby se s tímhle někdo setkal, dejte vědět. Dál jsem to nesimuloval, ale předpokládám, že příčinu vím. Než jsem přišel na řešení, měl jsem chuť P-10 zahodit. ;-)



Lachtan33
Příspěvky: 1

Příspěvek#1342 » sob 26. kvě 2018, 19:48

Zdar chlapi, dnes jsem na střelnici vysypal narychlo první stovku z P 10ky a zatim bez chybky, až bude více času, tak dám alespoň dvě tři stovky a uvidíme, pozorně jsem koukal na všechny estetický vady co se tu od samého začátku popisují a shledal jsem, že spoustu těch " nedodělků" je pryč. Ač jsem před tím střílel z lecčeho, tohle je pistole, co sedne do ruky opravdu velice pevně a střelba je klidná a vyvážená, moc dobrej pocit z toho mam. Přeju všem klidnou a přesnou mušku :)



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#1343 » ned 27. kvě 2018, 12:12

Spousta nedodělků je pryč,proč né všechny?Vždyť se neměly vůbec vyskytovat!

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#1344 » ned 27. kvě 2018, 13:41

:shock: Protože chyby se vyskytují a budu vyskytovat vždy a všude. Každá zbrojovka má u první série problémy, stejně tak každá automobilka atd. Jsou to jen stroje které konstruují lidé. A lidi dělají chyby. Proto asi. Ukaž mi jedinou zbrojovku, která neudělala u nové zbraně chybu, kterou by musela následně odstraňovat u nového modelu. :mrgreen:



BIBOP
Příspěvky: 15

Příspěvek#1345 » pon 28. kvě 2018, 18:13




Bohdano
Příspěvky: 1

Příspěvek#1346 » pát 1. čer 2018, 14:31


Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#1347 » pát 1. čer 2018, 18:53

To je super cena... tovární tritia stojí 2k



MarkedOne
Příspěvky: 20

Příspěvek#1348 » čtv 7. čer 2018, 17:26

By mne zajímalo, jestli by uznali jako reklamaci nevybavení tritiovými mířidly u FDE, kde měly být z výroby... :-)

Nezkoušel jste to někdo?



zed
Příspěvky: 15

Příspěvek#1349 » pát 8. čer 2018, 12:09

Tak FDE je doma... :)

Obrázek

- "prasklina" (obtisk z formy) pod palcem je furt
- vyhazovač je trochu ohnutý nahoru, ale prý to tak má být, aby to pořádně vyhazovalo
- nikde nekouká žádný drátek, a ani to nevypadá, že by někudy kdy koukat mohl
- zkosení na krytce závěru je na původní hodnotě, byly tam údajně provedeny jiné úpravy, aby se závěr nezachytil vzadu o rám
- v reálu snad vypadá líp než na fotkách, paní na Policii z ní byla úplně nadšená :D Hlavně se jí libilo, o kolik je lehčí než ty jejich erární. :)

Tak snad budeme spolu spokojeně žít bez potíží a reklamací. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1350 » pát 8. čer 2018, 12:45

gratulace a at slouzi :) skoda ze ja byl na ni natolik natesenej ze jsem radsi koupil cernou nez cekat 3/4 roku na FDE ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů