CZ P-10C

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2041 » pát 8. úno 2019, 08:46

Jojo, na nošení právě standart zasobnik a na střelnici budu brát s tím +2 prodloužení. Už jsem to vyměnil tak to drží a nehýbe se a přitom jde krásné demontovat. Dnes jsem byl zbraň registrovat a zítra to budu testovat. Spíš bych potřeboval poradit nějaké zajímavé, pohodlné a vzhledove nestandardní pouzdro pro skryté a vnější nošení. Zatím mám jeden stehenak, vnější a vnitřní látkovou dastu.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2042 » pát 8. úno 2019, 08:57

V USA sa k Sku daju dokupit patky na +4, neviem, podla mna by mohli ist patky aj pre ine Mecgar zasobniky (napr. patka z P-10 sla na GP K-100).

Z 15 na 19 to uz ide, len nosit to na opasku ako zalozny uz je dost (skusene s 17+2 ranovymi pre Glock)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#2043 » pát 8. úno 2019, 09:33

SmrtihlavMAGOR: Pokud bys chtěl pro skryté nošení vnější pouzdro. Můžu doporučit to co prodávají na https://www.kydexovapouzdra.cz/ Mám tu verzi bez šroubu na seřízení samosvoru a sedí v něm pistole opravdu perfektně.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2044 » pát 8. úno 2019, 09:45

Machead píše:V USA sa k Sku daju dokupit patky na +4, neviem, podla mna by mohli ist patky aj pre ine Mecgar zasobniky (napr. patka z P-10 sla na GP K-100).

Z 15 na 19 to uz ide, len nosit to na opasku ako zalozny uz je dost (skusene s 17+2 ranovymi pre Glock)


ono to bude tim ze CZUB usz nejakou dobu pouziva u vseho prave MecGar :), muj Shadow 2 ma dokonce na +2 botce zespodu logo Mecu - bud tam zapomeli dat brandovane na CZ nebo na to proste kaslali

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2045 » pát 8. úno 2019, 13:33

smrtihlave uz sem se normalne leknul ze mas novej model s tritiama... ty mi teda jezis chlupy :D

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#2046 » pát 8. úno 2019, 13:54

Int1m1thy: Ono to asi ale vypadá, že kromě toho vypouštěče zásobníku tahle druhá várka FDE variant má všechno jako nový model, ne? Když vyjdu i z toho co jsme si psali.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2047 » pát 8. úno 2019, 14:20

ja ale nechci FDE, objednal sem si cernou, a ten vypoustec je vazne pro me pocitove lepsi... ale vis co bylo divny... model OR se vsema featurama me kousal do prstu na spousti, a starej bez niceho kterej ma tu puvodni debilni spoust ne...:D divny

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1866

Příspěvek#2048 » pát 8. úno 2019, 18:52

Me teda spoust taky na te co mam nikdy nekousla, jak se tu o tom hodne psalo.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2049 » sob 9. úno 2019, 11:57

Skorsie modely kusali, aj moj Cckovi z 2018.

Uživatelský avatar
ErikCartmen
Příspěvky: 54

Příspěvek#2050 » sob 9. úno 2019, 12:58

Dá se nosit P10C ve vnitřním kynexu, nebo je na to moc velká? Mám 100kg a 185cm... Moc váhám, jestli vnitřní nebo vnější, pro nošení párkrát do měsíce.

Uživatelský avatar
SmrtihlavMAGOR
Příspěvky: 152

Příspěvek#2051 » sob 9. úno 2019, 13:24

Já mám zatím látkové i vnější a vnitřní, na kydex vnitřní čekám. Měl jsem ji dneska ve vnitřním a super,nosit se dá...a to mám 85kg 175cm. Měl jsem z toho obavu, jestli to nepůjde vidět nebo nebude tlačit a v pohodě.

Uživatelský avatar
sserpx
Příspěvky: 12

Příspěvek#2052 » sob 9. úno 2019, 15:04

Ja myslim, ze obava lidi o to, ze si bezni kolemjdouci vsimnou 'podezrele' vypadajici boule u pasu a ihned je napadne, ze je to pistole, je licha.
Tuhle jsem byl na strelnici, kde jsem si vsiml hezke hubene slecny v leginach u vedlejsiho stavu. Obcas jsem po ni hodil ocko a byl jsme presvedcen, ze je tam jen jako doprovod svemu klukovi, ktery strilel. Z niceho nic se vsak vymenili a slecna vytahla z vnitrniho pouzdra p10 a zacla kropit terc. To me dost prekvapilo, pac bych si nepomyslel, ze je mozne tak skvele schovat takovou pistoli do legin u hubene holky. Kdyz odchazeli, tak i kdyz jsem vedel, ze tam ta pistole je, tak to proste neslo poznat.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2053 » sob 9. úno 2019, 15:52

lidi co zbrojak nemaji vetsinou zijou v bulbline kde zbrane proste neexistujou, tudiz naprosto neresi trochu divne vypadajici zahyb pod trickem.

P-10ku nosim bezne a schova se i pod obycejnym trickem v lete, samozrejme je potreba mirne upravit co clovek nosi, to triko musi byt volne ne o cislo mensi nez by melo byt


A jinak , spousta lidi resi jestli pistole je nebo neni videt, jestli si nekdo vsimne nebo ne, ale podle me moc resi zalezitost kterou nemusi, i kdyby si nekdo vsiml, jednak nemuze mit jistotu co to vubec pod tim oblecenim je a i kdyby to odhadl na zbran, co to meni ? Stalo se snad nekdy nekomu ze na neho zavolali policii na zahlade toho ze MOZNA ma pod oblecenim zbran ? :)

Uživatelský avatar
ErikCartmen
Příspěvky: 54

Příspěvek#2054 » sob 9. úno 2019, 16:01

Spíš jde o to, jestli není to vnitřní pouzdro s tak "velkou"zbraní nepohodlné při běžných činnostech jako je jízda autem a sezení v práci u stolu. Venkovní pouzdro se určitě lépe přizpůsobí ale zrovna pod tričkem bude vidět.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#2055 » sob 9. úno 2019, 16:20

pokud nemas vanu tak unosis vpohode cokoliv v apendixu...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cmelak a 45 hostů