CZ P-10C



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#1291 » ned 6. kvě 2018, 18:02

Nějak jsem nepochopil otázku,jaké gripy kdo dává.Přeci takový,jaký kterému zbrojnošovi nejvíce vyhovuje.

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#1292 » pon 7. kvě 2018, 13:13

Jistě, ale z výroby to hrnou s velikostí S a do kufříku ještě přidávají velikost M a L na výměnu. Většina skončí u největšího, tedy L. A jako hnidopich a rýpal si neodpustím trochu hrachu na zed" :) . S - small = malý, M - middle = střední (průměrný) a L - large = velký. A to by bylo ke gripům snad vše milí kolegové zbrojnoši,i uživatelé. :lol:

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#1293 » pon 7. kvě 2018, 20:35

Jak bylo řečeno výše. Za 70 Kč 2mm vyrazec a jde to. Nahodil jsem Lko pracky standartni na 191cm. Při opakovaném použití ale ten plast bude trpět.


Sent from my iPhone using Tapatalk



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#1294 » stř 9. kvě 2018, 05:52

To strasidlo:Tvůj příspěvek mi měl vysvětlit co?

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#1295 » stř 9. kvě 2018, 14:54

Dotaz na ty, co kupovali P10C v podnikovce v Opletalce. Máte na krabičce na štítku s čárovým kódem a výrobním číslem žlutou tečku? Měla by být vpravo, pod výrobním číslem. Jen tak pro info..

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#1296 » stř 9. kvě 2018, 17:09

To jantar: Pokud jsi to pocítil nějak osobně, pak se omlouvám. Bylo to směřováno zcela obecně. V pořádku?

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#1297 » stř 9. kvě 2018, 19:21

Ok, tak první dojmy. Kupoval jsem jí dnes, v podnikovce v Praze. Bral jsem to s 20% slevou, takže se jedná o základní černou variantu (jako kdyby byla k dispozici jiná...).

K mému překvapení jsem měl v krabici dvě botky +2, nevím jestli by to bylo v rámci nějaké akce, nebo je tam dávají pro ty co to berou na služebák, nicméně to bylo fajn. Koupil jsem další 2 zásobníky, botky nainstaloval a paráda. Vzal jsem si k tomu i origo tritiový mířidla (1900,-), vypadají vcelku slušně, tak jsem na ně zvědavej (btw nevíte o někom v Praze, kdo má vhodný nástroje pro montáž?).

Kydex od RH, kterej měli na prodejně a údajně je na P10C podle mě nesedí tak, jak bych měl. Původně jsem měl od RH IWB kydex na PPS M2 a ta tam zapadla jak ušitá, tady mi přijde, že to tak dobře nesedí. Zbraň v kydexu drží, moc dobrej pocit z něj ale nemám. Po nákupu lampy půjde pryč.

Pistole jako taková vypadá dobře, po stránce zpracování není co vytknout. Žádný nedostatky na rámu nejsou (jako byly dřív), zpracování kovových částí je taky bezproblémový. Jediný co stojí za zmínku je jakýsi vryp na vnitřní straně závěru (viz foto). Našel jsem to až doma a asi to tam nemá co dělat, nemáte tucha, co by to mohlo být a jestli je důvod to řešit?

Obrázek

Na střelnici jsem pochopitelně nebyl, poznatky ze sušení ale nějaký mám. Grip je ostrý, trochu řeže do ruky ale to beru spíš jako plus, než jako mínus. Co se mi však nelíbí (a momentálně je to asi největší problém, co se zbraní mám) je tuhost vypouštěče zásobníku. Prázdný zásobník jde vypustit ztuha, plný pak velice těžce. Je nutná změna úchopu a i tak mi to dělá problém. Měl jsem v ruce už hodně pistolí a s nečím takovým jsem se ještě nesetkal. Doufám, že se to trochu oběhá, jinak to budu řešit ve firmě protože to je dost zásadní problém. Mám velkou ruku a rozhodně to není tím, že bych neměl dost síly. Stisknutí a vypuštění vyžaduje opravdu velký tlak a to rozhodně není normální. Na webu je x návodů jak to řešit, přijde mi ale ujetý se pouštět do podobných úprav u novýho kvéru.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#1298 » stř 9. kvě 2018, 19:31

Ten závěr nevypadá co se týče kvality povrchu opravdu nijak uspokojivě ....

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#1299 » stř 9. kvě 2018, 19:37

To opravdu jen tak vypadá na fotce... Ty šmouhy co vypadají jako odřeniny či nějaké vady jsou jen namazaná místa, která tak vypadají díky světlu. Ty tečky jsou částice prachu. Uznávám že na fotce to nevypadá dvakrát dobře, ale v reálu je to všechno čistý, začištěný a jediný viditelný 'defekt' je ten vryp...



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#1300 » stř 9. kvě 2018, 21:15

neboj, vypousteni zasobniku si vcelku rychle sedne a zacne chodit k plne spokojenosti



Luboš16
Příspěvky: 111

Příspěvek#1301 » stř 9. kvě 2018, 23:47

Pokud myslíš místo u čepu vytahovače, tak to je zajištění čepu proti jeho vyjetí rozklepnutím otvoru. Neměj strach, není to závada. Přeju ti samé desítky.



Voves
Příspěvky: 13

Příspěvek#1302 » čtv 10. kvě 2018, 05:24

Jeden dva večery sušení taktického přebití a vypouštění už půjde hladce. Zvětšené botky zásobníku jsem měl také, u "standard" verze vyrobené 9.11.2017

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#1303 » čtv 10. kvě 2018, 13:09

Botky jsou standart. Pro větší ruce fajn. Také se lépe plní když nejsou ochozené. Mam custom kydex od RH a naprostá paráda.



Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
DoM
Příspěvky: 103

Příspěvek#1304 » čtv 10. kvě 2018, 14:38

No uvidíme.. včera jsem si s tím vypouštěním hrál celý večer a že by se něco změnilo říct nemůžu.. Příští týden to vezmu na střelnici, tak se to snad po pár stovkách změní... S tím zajištěním čepu jsem to netušil, díky za info!



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#1305 » čtv 10. kvě 2018, 15:06

Vypouštění zásobníku se zde už řešilo ..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů