CZ P-10C



majlont
Příspěvky: 195

Příspěvek#2356 » sob 11. kvě 2019, 13:22

Jednu mám doma :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Cepin
Příspěvky: 17

Příspěvek#2357 » sob 11. kvě 2019, 19:12




Gruutchewzski
Příspěvky: 1

Příspěvek#2358 » stř 22. kvě 2019, 08:51

Čaute, snad píšu do tohoto vlákna správně (a snad už se to neřešilo). Zajímalo by mě, jestli někdo z Vás už řešil, nebo má nějaké info ohledně kompatibility mířidel ze Shadowa. Jelikož moje P10 bude sloužit spíše na střelbu než nošení, tak bych chtěl časem vyzkoušet světlovod mušku a čistě černý rýhovaný hledí. Zajímá mě tedy, jestli některé hledí přímo z CZUB je plug&play a jakou výšku mušky k tomu zvolit (s tímhle dotazem mě v CZUB poslali k šípku - prý o kompatibilitě píšou, ale není to tak úplně pravda). Díky moc a hezký den všem.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2359 » stř 22. kvě 2019, 11:56

Cielnik ide zo Shadow. Mucha je rovno na P10. Alebo mozes kupit cely set od Zendla.



littlewonder
Příspěvky: 5

Příspěvek#2360 » čtv 30. kvě 2019, 15:22

Ahoj, mám dotaz k jednomu problému co mne trápí. P10C půl roku stará model 2018, nástřel cca. 800. Většinou tak 2x z krabičky nábojů - sypaný SB 250ks, mám zásek, závěr dozadu, další náboj napůl v komoře a prázdná nábojnice šprajcnutá v okénku. Stalo se to s mojí zbraní dalším dvěma lidem, takže špatný úchop víceméně vylučuju. Je to dost sporadické, těžko nasimulovat, někdy po pár ranách někdy po stovce.. Zkoušel jsem dva druhy nábojů SB, pořád to samé.. Moje obava je, že když to pošlu na reklamaci tak se to neprojeví.. Poradíte na co bych se mohl zaměřit? Díky předem
PS: pokud jsem ve špatném threadu, omlouvám se adminům.



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#2361 » čtv 30. kvě 2019, 15:51

píšeš sporadicky - tak kolikrát z těch 800 ?
Používám SB i přebíjené AlsaPro a zatím se mi nic takového nestalo. Předpokládám, že máš vyčištěno :D

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#2362 » čtv 30. kvě 2019, 16:40

Po dalsi zavade udelej par fotek a pridej ke zbrani na reklamaci



Kořas
Příspěvky: 13

Příspěvek#2363 » čtv 30. kvě 2019, 17:00

Nemůže být chyba v nedostatečném namazání?



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2364 » čtv 30. kvě 2019, 20:40

Vycistil si kver po kupe a namazal? Mazes cim? Staci obycajny motorovy olej, vazeliny sa vyvaruj.

Nemal som nikdy taky problem, pouzivam cisto vlastne prebijance robene tak akurat na faktor 130 zo Shadow 2, tzn. cca 305-310 m/s z P-10C.

S mazanim ani cistenim neprehanat, po jednej kvapke oleja na kolajnicky, len tak mastnymi prstami prejst po hlavni a vybavene.

Taketo chovanie by som ale tipoval na jednu z 3 veci:
1.) Debilne strelivo (tie sypane SB su vyradene co nepresli testami u PZ)
2.) Slaby uchop
3.) Silna vratna pruzina



littlewonder
Příspěvky: 5

Příspěvek#2365 » čtv 30. kvě 2019, 21:23

Ahoj. Díky za odpovědi. Po koupi namazáno i vyčištěno. Mažu spíš míň, ale zkoušel jsem obě varianty. Víc i míň. Používám olej na zbraně koupený se zbraní..K tomu úchopu mi nesedí, že se to stalo i mým kamarádům, se kterými si navzájem půjčujeme kvéry. Ale možný to je.. Zkusím ještě jiné střelivo. Stává se to cca. 2 krát za krabičku po 250 ks SB, sypané, cena asi 4,80. Někdy pár ran, zásek, sto ran dobrý, pak znovu. Jindy klidně ob pár ran za sebou.. Čistím pečlivě, jsem na to dost magor :-) .. V nejhorším reklamace, ale museli by dát třeba sto ran, aby se to stalo a to ještě jen možná..



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2366 » pát 31. kvě 2019, 04:34

To ze si poziciavate zbrane neznamena ze viete strielat a mate vysoky uchop.

Cistenie nie je podstatne, seriozna zbran musi zvladnut tisice ran bez cistenia.

Tipujem to na strelivo. Skus ine, sypane SB su fakt odpad, preto ta cena. Este vyber udernik ak si neurobil a vycisti ten, od vyroby byva dost zadrbany.



littlewonder
Příspěvky: 5

Příspěvek#2367 » pát 31. kvě 2019, 06:46

OK, zkusím. Střelivo taky.. Uvidíme.. díky..



zed
Příspěvky: 15

Příspěvek#2368 » pát 31. kvě 2019, 08:37

Já jsem prohnal hlavní 500 sypaných SB naprosto bez problémů... Není tam lepší cena jenom proto, že to jen hrknou do krabice a nemusí to rovnat do plastu a do malých krabiček?

Neměl jsem žádný problém ani s Alsama.

Ani jsem nepozoroval nějaký rozdíl ve střelbě mezi SB a Alsou, takže trénuju s levnýma a nosím SB (a hlavně doufám, že nikdy nebudu muset střílet mimo střelnici...)



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2369 » pát 31. kvě 2019, 09:27

Mne zatial zrala P-10C vsetko. Moje prebijance (ares strela 125 gr., D032 alebo S020), fabricke SB 115 gr police, 124 gr. v ciernych krabickach, Alsa Pro (vsetky fabricke strielane niekym inym, ja uz nekupujem nic), SB poloplaste, Hornady Critical Duty.

Nosim Hornady Critical Duty, trenujem s prebijancami. Zerie to vsetko.

Hentie zavady svedcia o nedostatocnom obtahovani zaveru. To moze byt cokolvek, zavada vo vratnej pruzine, slaby uchop, slabe strelivo, mozno poskodeny vytahovac (na ten by som sa tiez dobre pozrel).

Strielal som aj svojimi prebijancami ktore som urobil sotva na faktor 125 z dlhej hlavne Shadow 2 a v P-10 sli bez problemov po stovkach.



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#2370 » pát 31. kvě 2019, 13:12

Včera jsem na IDETu otlapkal P10 v OR verzi. SUper, tohle by se dalo i nosit, protože ten kolimátor by to přežil. Akorát škoda, že ten kolimoš co tam byl je dražší než P10 (asi 17 litránků).
A velmi příjemně na mne působila P10 S. Ceny okolo 15 prý a směrem dolů v poslední době, snad. Zásobník na 12 bez botky je taky super. Váha 700 g je dost. Grip pořád dost ostrý, spoušť mi připadala lepší než to, s čím jsem kdysi zkoušel střílet. Když jsem řekl, že mne kdysi P10 "kousala" do ukazováčku, tak mi borec ukázal, kde to bylo (a uhodl), takže asi věděli o problému a jak ho vyřešit.
Pro mne to znamená - pokud si ji někdy koupím, tedy novou, s nejnovějším možným datem výroby.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti