CZ P-10C



milan77
Příspěvky: 10

Příspěvek#1621 » pát 14. zář 2018, 23:46

Já mažu CZ For Gun. Nezůstane mastý, ale udělá takový film kluzný. Ale víceméně jen vodítka

A jinak, já jsem také nadšen z pistole. Mám tu poslední verzi, kde jsou odstraněny známé "problémy",střílí pěkně a přesně a krásně se drří, výborně jde hned do záměrné... A navíc se mi i líbí vzhledově a i z technického hlediska.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1622 » pon 17. zář 2018, 20:07

.. ja mazu Mogulem co zbyl po vymene oleje u auta nejakych 10 let zpatky ... avsechny pistole slapou jak hodinky ...



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#1623 » pon 17. zář 2018, 20:53

Já do toho Mogulu rozmíchám tak 50% vazelíny do ložisek,mám to na vedení závěru ať jezdí železo po železe,nebo železo po hliníku/Sig/a neexistuje,že by se z těla/hliníkového/sedřel elox,povrchu hlavně,rozborného čepu,nebo záchytu závěru.Tento postup mám od puškaře před více než mnoha desítkami let.Samozřejmě ne na vývrt.Tož tedy tak.

Uživatelský avatar
Dobik_DC
Příspěvky: 19

Příspěvek#1624 » úte 18. zář 2018, 09:23

Zdravím ve spolek ....
pánové a dámy, už někdo z vás měnil na své P-10C mířidla? Konkrétně TRUGLO.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1625 » úte 18. zář 2018, 10:59

Truglo zatim miridla na P10ku nedela, jen na klsickou 75ku a ty na P10 nedas

Uživatelský avatar
Dobik_DC
Příspěvky: 19

Příspěvek#1626 » úte 18. zář 2018, 12:20

Asghaad píše:Truglo zatim miridla na P10ku nedela, jen na klsickou 75ku a ty na P10 nedas


Mám právě na P-01 omega a myslel jsem, že bych přehodil ... tak to zatím nechám být ...

Díky ;)



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1627 » úte 18. zář 2018, 12:32

P10 ma holt jine, moucha je z P07my a hledi z Shadow2 coz bohuzel znamena ze vyrobci budou muset delat sety konkretne na tenhle kver.
Ono to prijde, nastesti se po nich amici muzou utlouct takze je to jen otazka casu nez se Truglo rozhoupe a udela TFXka i na 10ku

Uživatelský avatar
Dobik_DC
Příspěvky: 19

Příspěvek#1628 » úte 18. zář 2018, 12:39

Uvidíme jak to dopadne, stále jsem v rozhodování, zda-li klasiku, či připlatit a vzít ORko i když by bylo asi pro začátek bez kolimu ... zkrátka mě to láká ... na druhou stranu P-10C chci hlavně na střelecké kurzy (měl jsem krapet závady s P-01 - jejich píseček zapříčinil "nedovírání" závěru)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#1629 » úte 18. zář 2018, 12:49

Na hunting bazaru jsem jednu vcera videl, ceny jsem si nevsiml



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1630 » úte 18. zář 2018, 13:52

Dobik_DC píše:Uvidíme jak to dopadne, stále jsem v rozhodování, zda-li klasiku, či připlatit a vzít ORko i když by bylo asi pro začátek bez kolimu ... zkrátka mě to láká ... na druhou stranu P-10C chci hlavně na střelecké kurzy (měl jsem krapet závady s P-01 - jejich píseček zapříčinil "nedovírání" závěru)


pokud seriozne uvazujes v budoucnu zkouset optiku tak rozhodne OR, ten priplatek neni zas tak vysoky a da se na ni zkouset mnozstvi ruznych optik a kazdopadne se da nosit is se "zatkou" bez optiky

Uživatelský avatar
Dobik_DC
Příspěvky: 19

Příspěvek#1631 » úte 18. zář 2018, 14:29

Asghaad píše:
Dobik_DC píše:Uvidíme jak to dopadne, stále jsem v rozhodování, zda-li klasiku, či připlatit a vzít ORko i když by bylo asi pro začátek bez kolimu ... zkrátka mě to láká ... na druhou stranu P-10C chci hlavně na střelecké kurzy (měl jsem krapet závady s P-01 - jejich píseček zapříčinil "nedovírání" závěru)


pokud seriozne uvazujes v budoucnu zkouset optiku tak rozhodne OR, ten priplatek neni zas tak vysoky a da se na ni zkouset mnozstvi ruznych optik a kazdopadne se da nosit is se "zatkou" bez optiky

Jj., nad zátkou jsem uvažoval.
Nicméně právě rozhodlo "SERIOZNE UVAZUJES" spíše bych to měl asi jako frajeřinku, takže na to dlabu a vezmu klasiku ;)



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1632 » úte 18. zář 2018, 15:05

to je na tobe, kazdopadne kolimator na obranne/sluzebni zbrani je proste budoucnost a stejne jako drive s dlouhyma kverama to drive nebo pozdeji bude mit na bouchacce kazdy :)



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#1633 » stř 19. zář 2018, 07:13

Co sa tyka mieridiel tak je to momentalne problem, svetlovodnu muchu nemaju dokonca ani v CZ.

Jedina uprava ktoru som urobil nedavno bola vymena spuste za Topstrely spust, kedze jazycek na povodnej mi robil puchyr. Spolu s 1.8 kg pruzinou si nemam na co stazovat. Este tu svetlovodnu muchu a je vybavene.

Uživatelský avatar
OtravnyPomeranc
Příspěvky: 105

Příspěvek#1634 » stř 19. zář 2018, 08:01

Asghaad píše:to je na tobe, kazdopadne kolimator na obranne/sluzebni zbrani je proste budoucnost a stejne jako drive s dlouhyma kverama to drive nebo pozdeji bude mit na bouchacce kazdy :)


Haha, takovou blbost nemuzes ani myslet ze srandy :shock: :lol: Trosku popremyslej, nez napises zase nejakou blobost :!:
U obranne zbrane je priorita takova, aby zbran byla co nejmensi, mela co nejmene veci,pojistek, hejblatek a ruznych mist, ktere se muzou zachytit pripadne o obleceni atp.
A hlavni podstata je takova, aby byla zbran blbuvzdorna a jednoducha, coz kolimator neni... Tohle po staleti zvladaji klasicke miridla a nebude tomu jinak i nadale ;)



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#1635 » stř 19. zář 2018, 09:59

Naprostý souhlas s Pomerančem.Podle amerických servrů probíhá střelba na vzdálenost 5 - 7 m za pomocí 5 - 7 ran z obou stran,takže miřidla nejsou potřeba prakticky žádná.Kolimátor možná tak na mířenou střelbu.Kdo neumí střílet přes otevřená miřidla klasického typu,tak mu kolimátor stejně nepomůže.

CZ P10

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů