CZ P-10C



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2071 » úte 12. úno 2019, 20:42

V létě vnitřní kydex nebo hybrid. Když je čas svetrů a bund, tak vnejší. Osobně nosím hybrid od Foxxe. Ještě mám vnější Fobus, ale ten je pouze na střelnici i pod bundou to dela dost velkou bouly. A aby toho nebylo málo, tak jsem koupil z Číny belly band a taky neni špatný. Ale v létě nevím.



Sicak
Příspěvky: 6

Příspěvek#2072 » úte 12. úno 2019, 20:51

Sedmej: Máš pravdu je třeba to vyzkoušet, zajdu do krámu a vyzkouším obě. Mj pédesítkaři, kolik už máte nastříleno s P10kou?? Vyskytly se nějaké neduhy?



Sicak
Příspěvky: 6

Příspěvek#2073 » úte 12. úno 2019, 20:53

akvak: díky za tipy



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2074 » úte 12. úno 2019, 20:58

Zatím vystřileno 4125ks bez problému.
Naposledy upravil(a) akvak dne úte 12. úno 2019, 21:09, celkem upraveno 1 x.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#2075 » úte 12. úno 2019, 21:04

necituj předchozí příspěvky!!!



Sicak
Příspěvky: 6

Příspěvek#2076 » úte 12. úno 2019, 21:32

akvak: Supr, pěkně zajetá, jen tak dál

Uživatelský avatar
ErikCartmen
Příspěvky: 54

Příspěvek#2077 » úte 12. úno 2019, 21:53

dá se hybrid nosit na apendixu, nebo je na vnitřní pouzdro "univerzálnější" třeba https://www.kydexovapouzdra.cz/iwb-vnit ... rap-cerna/ To se dá strčit na třetí i apendix ne?



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#2078 » úte 12. úno 2019, 22:17

Hybrid na appendixu teoreticky ano, ale prakticky je to nepohodlný (moje zkušenost). Ten kydex je rozhodně univerzálnější, ale s tím drápem (claw) na boku je to přínos u appendixu, protože to přimáčkne pažbičku blíž k tělu a je to míň vidět, na druhou stranu na 3-4 hodinách ten dráp zase trochu zavazí (zase moje osobní zkušenenost). Ale není nic jednoduššího, než vzít šroubovák a ten dráp sundat. Takže jestli ještě nevíš jestli appendix nebo na boku, šel bych do tohodle pouzdra.

Uživatelský avatar
ErikCartmen
Příspěvky: 54

Příspěvek#2079 » úte 12. úno 2019, 22:21

jasný, to máš pravdu, bude to lepší řešení.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#2080 » stř 13. úno 2019, 09:18

Sicak píše:Sedmej: Máš pravdu je třeba to vyzkoušet, zajdu do krámu a vyzkouším obě. Mj pédesítkaři, kolik už máte nastříleno s P10kou?? Vyskytly se nějaké neduhy?


Od septembra (zari) 2017 cosi viac nez 8000 ks. Zavady jedine strelivom (prebijam), typicky nejaka makarov nabojnica alebo nedolisovana zapalka.
Inak nic. Jedine co som na zbrani menil je mucha za svetlovod a spust od TopStrely (ten hlinik a sirka mi viac sedia na prst).

Inak max. spokojnost. Nosene celorocne vo vnutornom kydexe medzi 1-2 hodinou.



Voves
Příspěvky: 13

Příspěvek#2081 » stř 13. úno 2019, 09:57

ErikCartmen píše:Dá se nosit P10C ve vnitřním kynexu, nebo je na to moc velká? Mám 100kg a 185cm... Moc váhám, jestli vnitřní nebo vnější, pro nošení párkrát do měsíce.



Mám podobné parametry :D a nosím na jedné hodině ve vnitřním kydexu s drápem. Minulý rok přes léto každý víkend výlet autem po republice a naprostá pohoda, i jenom tričko to krásně schová a to mam nainstalované +2 botky. Ten dráp přimačkne tu pažbičku k tělu, že je to jedno, ta větší botka ....



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2082 » stř 13. úno 2019, 21:43

Zdravím vsechny ve spolek. Tak jsem dnes také neodolal a zastavil s v Opletalce a když už jsem tam byl tak je hřích si neco neodnést :lol: Pan prodavac velice příjemný a rád poradil ,předvedl ja vyzkousel a nakonec vybral P-10 C bez tritii ale zato se svitilnou jelikoz jedina měla uz jednostranné vypouštění zásobniku . Prolétl jsem tu celé fórum a nakonec se rozhodl pro vlastní zkušenost ta je k nezaplacení .Rovnou z prodejny ji registrovat a teď uz jenom čekat na průkaz zbraně a krátit si čas sušením a nákupem hezkejch kydexovejch pouzder.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2083 » stř 13. úno 2019, 22:18

Miloš 1: Pěkný balení. Máš tam i 3 zásobníky. Já kupoval minulý rok FDE s tritiem a měl jsem tam "jen" dva. Jinak mě to ouboustranné vypouštění přijde u zbraně na obranu lepší, ale asi to lepší není, když to přestali dělat. :-)



Miloš 1
Příspěvky: 30

Příspěvek#2084 » stř 13. úno 2019, 22:26

Sedmej -Zasobníky byly jen dva jeden jsem dokupoval a v praci ve volne chvilce jsem si to vyrezal do toho molitanu aby se to tam krasne vešlo i se svítilnou a pěti sušilkama ať je to pěkně po hromadě. Ono to oboustrané vypouštění zásobníku šlo opravdu špatně zmáčknout mám menší ruku a když mě dal na zkoušku tu s tím jednostraným tak nebe a dudy tritia oželím màm svítilnu přišlo me to v tu chvilku jako dobrej nápad než pul roku přemýšlet jestli si tu svítilnu koupit znám se :lol:

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#2085 » čtv 14. úno 2019, 07:19

Miloš 1: Já měl tuhle svítilnu taky, ale nedávno jsem jí prodával. Pro mě zbytečnost (jinak je ale perfektní). Třetí zásobník se vždycky hodí, to jsi udělal dobře. S tím chodem vypouštění zásobníku máš pravdu, u nové to šlo hodně z tuha. Ale odhadem tak po 300 ranách se to začalo zlepšovat. Já tam vidím plus v tom, když si třeba zkouším střílet i slabou rukou, tak můžu vypouštět zásobník klasicky palcem.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: j0ska a 13 hostů