CZ P-10C

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 179

Příspěvek#2521 » pon 5. srp 2019, 12:20

Pořídit si Sko a nosit ho s botkami trochu postrádá smysl, protože v tu chvíli je z něho Cčko

Osobně nosím Cčko (vnitřní kydex) na 3.hod, je to pro mě ideální kompromis komfortu nošení a komfortu střelby

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 638

Příspěvek#2522 » pon 5. srp 2019, 13:42

ehm, asi se vyjádřím přesněji: pořídit si S umožňuje nosit S s flat botkou, a zároveň na střelnici nahradí C (téměř) s +2 botkami... prodloužené botky na nošení samozřejmě smysl postrádají (až na výjimky)



tatra21
Příspěvky: 344

Příspěvek#2523 » úte 6. srp 2019, 20:23

Nechci prudit, ale mě přijde lepší střílet s tím co nosím, resp. tak jak to nosím.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2524 » pát 9. srp 2019, 14:59

Přemýšlím nad IWB pro Cčko od Kydexovapouzdra.cz co je podle Vas idealni typ clipu? Mam hybrid od Foxxe je super, ale chci zkusit i něco jiného. Na Foxxovi mam Jhooks. Díky za Vaše poznatky.

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 179

Příspěvek#2525 » pát 9. srp 2019, 19:53

Kydexovapouzdra.cz delaji RHholsters, takže kvalita, klip doporučuji ten obyčejný (flushclip). Je dost pevný, dobře drží a při tasení se ani nehne



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2526 » pát 9. srp 2019, 20:04

Diky za info. A jeste dotaz. Mam vzit s tim drapem nebo bez? Na apendixove noseni to nemam, pupek prekazi :-)) Teorie o zhubnuti vzala za sve jiz davno :-))

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1856

Příspěvek#2527 » pát 9. srp 2019, 20:47

akvak: kydexovapouzdra.cz také můžu doporučit. Kupoval jsem tam dvě pouzdra. Kvalitní a pistole v nich sedí dokonale.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2528 » sob 10. srp 2019, 09:34

osobne se drzim gumovych poutek na druk jelikoz se daji pouzit na vice sirek opasku a jsou naprosta jistota. Klip je fajn pro pohodli nasazovani a sundavani, ale vzdycky tam bude riziko ze se sesmekne a clovek misto pistole vytahne i s pouzdrem.

Nejsme v americe abysme museli neustale sundavat a vracet pouzdro (v americe noseni v "gun free" zone znamena kriminal, u nas nastesti tahle pitomost neni)

Uživatelský avatar
snackmc
Příspěvky: 179

Příspěvek#2529 » sob 10. srp 2019, 18:50

Používám tento klip na koženém i nilonovém EDC opasku a drží na 100%. RH ho mají opravdu dobře udělaný ... na rozdíl od jiných výrobců pouzder



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2530 » ned 11. srp 2019, 00:11

Mam v trezoru RH s kovovym klipem a nedrzel na 100% na tlustem nylonu sirky 50 (pevna vyztuha, ten opasek je opravdu dost extrem :) )

gumove pasky se nemaji sanci uvolnit, u spony tam proste to riziko vzdycky je a jak sem psal neni problem menit sirku pasku kdezto spona je na danou sirku a pokud si clovek najde neco jineho tak je nahrany a musi kupovat novou :)

krome toho pasky jsou uchycenbi ve dvou bodech oproti jednobodu u klipu


a jinak pokud budu porizovat nove pouzdro tak bych uz sel asi do hybridu kde jsou poutka/klipy celkem putna jelikoz cele pouzdro bude docela fest sedet jen na te vnitrni kuzi a vytazeni spolu se zbrani by hrozit nemelo



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#2531 » ned 11. srp 2019, 05:58

Gumove pasky jsou zbytecne velke. Komu nefunguje klasicka spona 100%, neumi si ji nastavit.
Jedine pouzdro, ktere jsem kdy vytahl misto zbrane byl prave hybrid od Sakala, nez zacal davat spony bez nabehove hrany ze strany opasku.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#2532 » ned 11. srp 2019, 08:58

Mám kvalitní sponu, výrobce nevím, na konci protibezny zachyt, za 500 vytažení žádné vytažení s pouzdrem.

Mám další ultra levné pouzdro látkové z Číny, spona je mělká, měkký levný plast, malá pritlacna síla a zakončena pouze zachytem příčným, taseno i s pouzdrem často.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#2533 » pon 12. srp 2019, 14:55

Zdravím. Mám ma své P-10C vystříleno 5500ks továrních nábojů a na zbrani se mi na levé straně objevily tyto vymačkané rýhy. Na pravé straně už to začíná také. Máte to tam někdo taky? Myslíte, že je to na reklamaci? Zbraň je pravidelně čištěna a mazána. Do ledna 2020 je ještě v záruce.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#2534 » pon 12. srp 2019, 17:30

Vyježděné drážky mám podobně, ale hladké. Ta poslední foto vypadá jako vydrolené. To nemám. Najeto lehce méně. Nový zadní kontejner stojí cca tisíc. To není zase tak moc, kdyby to náhodou neustál do dvou až třech desítek.



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#2535 » pon 12. srp 2019, 21:29

ono by to chtelo videt i drazku zaveru

druhak to cele vypada jako absolutne suche, predpokladam vytrene do sucha pro foto (teda aspon doufam ...) - jak casto a cim mazes zaver a kontejnery ?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti