CZ P-10C



alien1976
Příspěvky: 55

Příspěvek#151 » pon 20. bře 2017, 00:23

Ke konci brezna u nás bude dělat zbrojovka asi PR a bude tu na 2 dny i s možností střelby tak zkusím. Jeden známej řekl asi pravdu, vyzkoušej jak se ti s ní střílí jak ti sedí, ale musí se ti hlavně i líbit, když si pořídíš co střílí užasně ale nebude se ti líbit tak tě to bude mrzet, zbraně kolem 15 mají +- stejnej rozptyl. Nikoho se samozřejmě nechci dotknout :-)



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#152 » pon 20. bře 2017, 10:26

Jo, o té informaci na webu vím. Ten PR email přišel ale o měsíc později, takže buď přehodnotili situaci a zjistili, že chtějí-li nasytit US trh, musí celá Evropa počkat, nebo levá ruka u CZUB neví, co dělá její pravá ruka. V obou případech žádná výhra pro zákazníky.
Stejná situace je i u již zavedených modelů. Co je mi to platné, že si na webových stránkách CZUB mohu prohlížet celou škálu aktuálních modelů, když mnohé z nich dlouhodobě nejsou v prodeji a když zjišťuji dostupnost, tak dostanu vyhýbavou odpověď typu "někdy v blízké budoucnosti".



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#153 » pon 20. bře 2017, 13:36

Dneska ve zprávách v poledne (už nevím esli ČT1 nebo NOVA - přepínal jsem) zazněla informace, že zbrojovce kyne z USA cca 40% z celkového objemu příjmů - takže orientace primárně na vývoz do USA není nepochopitelná.



Langi17
Příspěvky: 22

Příspěvek#154 » pon 20. bře 2017, 15:31

Ale asi by je nezabilo, kdyby třeba po pár kusech začaly postupně vykrejvat i domácí trh... Ale kde se nechce, nejde nic.



hackerjack
Příspěvky: 357

Příspěvek#155 » pon 20. bře 2017, 16:49

Mě i překvapuje, že docela ignorují ostatní evropské odběratele. Poptával jsem se u největších distributorů v Německu - Frankonia a AKAH - a ti taky nejsou schopni sdělit nebo zaručit nějaký termín, a nejen u téhle pistole. V podstatě nic neví. Docela se divím, že se za takových podmínek na distribuci CZUB zbraní nevykašlou. Ale možná jsem naivní a v téhle branži je takové obchodní jednání běžné.



beda
Příspěvky: 236

Příspěvek#156 » pon 20. bře 2017, 16:57

proč má výrobce dávat přednost evropě, když pomatená ek se snaží zlikvidovat evropský trh
ve dlouhodobém výhledu je amerika asi persektivnější zákazník



Langi17
Příspěvky: 22

Příspěvek#157 » pon 20. bře 2017, 17:03

No tim spíš by se měli snažit toho do Evropy natlačit co nejcíc, než to pomatenci z EK zatrhnou úplně...
Jako timhle jednáním mě od koupení čehokoli od UB celkem odradili...



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#158 » pon 20. bře 2017, 22:05

wigum píše:
Pablo.gs píše:No Glock mě to tedy nepřipomíná, toto je hezká pistole... :twisted: Jinak závěr, lučík, jsou designově CZťácké tvary, vycházející z P07/09

Pochopitelně záleží na vkusu každého soudruha. Za mě, Glock není hezká zbraň, ale oproti tomuhle je Glock krasavice.

Pod to se podepíšu...myslel bych, že když už se vykrade Glock, tak to se to aspoň zabalí do líbivějšího kabátu...můj Glock 19 je fakt hnusnej...ale tohle mi připadá jako vtip :lol:
A ještě to bude dražší než Gock...přesně ve stylu "je to sice dál, ale zato horší cesta" :mrgreen:

Chování "českého výrobce" vůči individuálním zákazníkům na domácím trhu ledacos vypovídá o tom, co si o těchto zákaznících výrobce myslí. Sice se dá pochopit, že US trh je primární, ale slušnost velí alespoň "doma" se nějak chovat...ale tohle? Škoda slov... :roll:



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#159 » úte 21. bře 2017, 12:29

Na stránkách střelnice Leiko, se objevila informace za kolik bude stát CZ P-10 C od 1.4.2017 a to 16.100,- Kč. Informace je tam z důvodu plošného zdražení CZUB produkce. http://www.leiko.cz/joomla/

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4577

Příspěvek#160 » úte 21. bře 2017, 14:15

Cena 16.100,-Kč je uvedena jako koncová přímo v novém ceníku CZUB.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#161 » stř 22. bře 2017, 12:59

ggrandcz píše:Mě osobně přijde teda lepší když zbraň řeže do ruky než když klouže, protože ty výstupky jdou zahladit šmirglem. Kdežto na klouzající krám se musí kde co lepit, pak se to odlepuje, nemá to životnost, špiní ruce atd.

Promiň, ale mě osobně přijde lepší aby výrobce udělal zbraň kterou si po přinesení domů nemusím dodělávat.
Zbraň , která by mi neseděla v ruce bych si prostě nekupoval a hledal jinou.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2236

Příspěvek#162 » stř 22. bře 2017, 17:49

A proto si tolik lidí koupí Glock a hned dává předělat spoušť ....

Uživatelský avatar
Rottwik
Příspěvky: 116

Příspěvek#163 » pát 24. bře 2017, 14:49

Když si tak pročítám tyhle příspěvky, tak jsem rád, že jsem "čezety" prodal, koupil dvě "hákáčka" a teď řeším jen to, abych měl dost financí na střelivo, poněvadž tyhle zbraně moc žerou, jelikož mám na střílení fůru času, neboť neřeším, jestli něco bude, kdy to bude, pokud to bude, ani nic jiného...... :lol: :lol: :lol:



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#164 » pon 27. bře 2017, 17:18

wigum: Tak to se teda máš, že někdo dokáže vyrobit něco, co sedí všem. Včetně tebe. I v autě si musíš nastavit sedák.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#165 » úte 28. bře 2017, 21:14

ggrandcz: Sory, ale nějak nechápu co chceš vlastně říct. Nikde jsem nepsal, že existuje něco co sedí všem a že já to mám. Smyslem mého příspěvku bylo říci, že si nebudu kupovat něco co si následně musím upravit, aby se mi to dobře používalo. A v případě zbraní je jich tolik na výběr, že si prostě jich můžu vyzkoušet x a vybrat tu co mi sedne.

marinakus: kde tam mají tu cenu 16.100? Nemají tam cemu uvedenou a v prodeji bude snad koncem května.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů