CZ P-10C



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#1486 » pon 16. črc 2018, 12:02

Pánové, v Top Střely mají novou laděnou spoušť na P10. Držel jsem ji v ruce jako jeden z prvních a zdála se mi hoodně dobrá. Pro sportovní využití bych řekl super. Na webu ji asi ještě nemají, je třeba jim zavolat.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#1487 » pon 16. črc 2018, 14:45

Indian píše:Pánové, v Top Střely mají novou laděnou spoušť na P10. Držel jsem ji v ruce jako jeden z prvních a zdála se mi hoodně dobrá. Pro sportovní využití bych řekl super. Na webu ji asi ještě nemají, je třeba jim zavolat.





Mám ji namontovanou a je super. V balení jsou i dve pružiny.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#1488 » pon 16. črc 2018, 17:19

Menil jsi sam?



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#1489 » pon 16. črc 2018, 18:19

Taky jí mám a paráda. Určitě můžu jen doporučit.
Výměna je na 5 minut i s kafem, stačí 2,4 a 3,2 vrtáček, kladívko a dřevěnej špalík s dírou ;-)



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#1490 » pon 16. črc 2018, 20:05

vaclaff píše:Menil jsi sam?


Joo. Bylo to v pohode. Koupil jsem vyrazece 2 a 3mm. Na youtube je video na spoust HBI a postupuj stejne. A neboj se bouchnout kladivem do vyrazece. Ona to P10 vydrzi.

https://m.youtube.com/watch?v=E1uNOgdI-Ao

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#1491 » úte 17. črc 2018, 15:03

Ahoj, jak dlouhý chod má ta spoušť od Topstřely?
Kolik milimetrů od zamáčknutí pojistky?
Díky za odpověď



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#1492 » úte 17. črc 2018, 15:12

tomasek píše:Ahoj, jak dlouhý chod má ta spoušť od Topstřely?
Kolik milimetrů od zamáčknutí pojistky?
Díky za odpověď


Bohuzel tedka nemuzu vyzkouset. Jsem na dovče a bez zbraně :cry: . Snad někdo jiny ti odpoví.



majlont
Příspěvky: 195

Příspěvek#1493 » stř 18. črc 2018, 13:57


Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#1494 » čtv 19. črc 2018, 10:51

jen pro info - je třeba být přihlášený. Jinak "není vidět"



Kral jan
Příspěvky: 6

Příspěvek#1495 » čtv 19. črc 2018, 14:32

já jí objednával 17/7 a normálně jsem ji viděl v kategorii CZ P-10C

Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 81

Příspěvek#1496 » čtv 19. črc 2018, 15:26

máš pravdu - byla to nevyčištěná cache prohlížeče.... jeto normálně dostupné i pro nepřihlášené



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#1497 » čtv 19. črc 2018, 15:37

Já objednal v noci z 16. na 17.7. a pred hodinkou se dohnal s kurýrem. Uz mám namontováno včetně lehčí bicí pružiny. Stačily jen dva vyrážeče a vše hotovo do 20 minut. Jinak je to otázka, tak 3 minut, kdyz ví člověk co dělá.

photo_2018-07-19_04-34-58.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



yoky
Příspěvky: 4

Příspěvek#1498 » sob 21. črc 2018, 19:05

No zdravim všechny a pokusím se přispět i se svou tzroškou do mlýna. Vzhledem k tomu že jsem zbraňový blázen, tak jsem spoušť objednal i když mi stávající vyhovuje. Dovolím si trochu ohodnotit a porovnat P10c s Glock 17 Gen 5. Obě zbraně jsem koupil ve stejné době a v období čekání na prukaz zbraně jsem testoval na sucho. Prosím berte to, že je to silně subjektivná hodnocení. Zásadně nejsem proti žádné zbrani a za čé let jsem vlastnil cca 20 zbraní. Vzhledem k tomu, že je to pro mne nářadí ( lopata , krumpáč) tak se budu zmiňovat pouze o výsledcích. Nyní nastříleno z obou cca 300 ran, vždy 5 ran z jedné a 5 ran z druhé. střelivo SB klssika pak Subsonic a 2 krabice Fiocchi Black Mamba. Faktem je ať jsem střílel 10m, 15m, 20m a 25m tak jsem z černěho nevyšel. Obě zbraně byly fajn. Co mne překvapilo, že trochu lepší výsledky byly s CZ. Subjektivně se mi zdál menší zpětný ráz- kopání. Ovšem přesnost se zlepšila se střelivem Fiocchi BM. TZest byl na strelnici Sporilov. V srpnu odjíždím na "střeleckou dovolenou" tak budu informovat. Závěrem hodnotím zatím CZ jako velice dobrou zbraň. Na zbarni je světlo inforcer. Co mne take prekvapilo, že přechod mezi CZ a G nebyl problem. Glock je vybaven spouští APEX Tactical a má zkrácený chod.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#1499 » ned 22. črc 2018, 09:57

Už jsem sem přispíval ohledně této zbraně a nyní po 500 střelách mám více poznatků. Za prvé si chci také pořídit tuto novou spoušť a nechat si jí po výměně gripu, kdy jsem čep zřejmě vyčvachtal u puškaře, který sídlí naštěstí vedle ve vsi (Kolín/Velim) Takže si u něho nechám lépe usadit světlovodnou mušku, opravit čep na gripu a instalovat spouť. Tím bych co se kupování do této zbraně končil, krom munice. Nejsem kdovíjaký střelec, ale i po XXX výstřelech na 25m je vidět, že to letí směrem doleva a dolů (levá dolní čtvrtina terče) Měl jsem možnost i mém postěžování na střelnici v Kolíně svěřit tuto zbraň IPSC střelci a jemu se stalo to samé, navíc i bez soustřelu, nicméně mi poradil sahat na hledí až tak po 5k výstřelech, až se zbraň usadí. Jinak zbraň fachá bez závad a čím déle jí mám, tím více se mi líbí. Nezdá se to, ale je to kráska :-) Grip mám největší jen tak pro info.. pouzdra kydexová vnitřní a vnější. Na tom menším "kopání" něco bude, ptž i výše jmenovaný řekl, že se z toho kupodivu střílí příjemně.. Upřímně kdyby tahle pistole stála tolik co v USA, tak není jiné volby :-D (cca 10k)



yoky
Příspěvky: 4

Příspěvek#1500 » pon 23. črc 2018, 08:49

Já jsem ji pořídil s tritiama z prodejny za 17k. A myslím si, že za to stojí. Zkus se zeptat b club čím je že ten dopad strely je takový. Zkusil si více druhů střeliva?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů