CZ 75 D COMPACT vs. CZ 75 COMPACT SHADOW LINE



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#16 » pon 13. bře 2017, 16:11

ggrandcz... Pokud jsi značně nešikovnej, či budeš házet zbraň z útesu na kameny, tak ano. Má pro tebe blokace zápalníku smysl. :D Pro mě smysl nemá. :-)

Mimochodem Compact je na nošení strop. Přemýšlel jsem i o subcompactu, ale vyhrál compact... Tahat se s full size zbraní, no já ti nevím. :-D



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#17 » pon 13. bře 2017, 16:21

Cz 75 shadow line je ze stejne kategorie jako compakt shadow line. Ta zbran krome vzhledu nema smysl. Na strileni nema na sp01 shadow/line, velikostne na noseni taky moc neni...clovek se proste do ni musi zamilovat. A rozdil 2-3 tisice pri nakupu neres. To prostrilis za chvilicku,ale to, ze sis nepriplatil za vhodnejsi model,te bude stvat porad. Pak te ceka ztrata pri prodeji,starosti a poplatky.



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#18 » pon 13. bře 2017, 16:28

Nejlepší by bylo si ty zbraně někde vyzkoušet. :) Vše, co tu píšeme je velice individuální. Mně se třeba compact nosí ve vnitřním pouzdře skvěle. Nemůžu si stěžovat. Někomu jinému se bude nosit špatně... compact samozřejmě není na sportovní střelbu. O tom žádná. Avšak já osobně chci trénovat s tím, co nosím. Chci být zvyklý na zbraň, kterou nosím a vědět, co od ní můžu očekávat. Proto sem tam na LOS jezdím s compactem. :-)



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#19 » pon 13. bře 2017, 16:40

To prece nikdo nerozporuje,ze compact je ok na noseni. Rada k osahani je k nezaplaceni. Bez strileni vedle sebe polozenyma kandidatama prumerny strelec nepozna nic. Jak je mezi strilenim par dnu rozdil, je to k nicemu,nedejboze s jinyma nabojema. Z osahani jsem treba poznal akorat to, ze cz75 je s hlinikovyma strenkama pro me neprijemne uzka.



Donic
Příspěvky: 23

Příspěvek#20 » úte 14. bře 2017, 08:52

ggrandcz píše:Cz 75 shadow line je ze stejne kategorie jako compakt shadow line. Ta zbran krome vzhledu nema smysl. Na strileni nema na sp01 shadow/line, velikostne na noseni taky moc neni...clovek se proste do ni musi zamilovat. A rozdil 2-3 tisice pri nakupu neres. To prostrilis za chvilicku,ale to, ze sis nepriplatil za vhodnejsi model,te bude stvat porad. Pak te ceka ztrata pri prodeji,starosti a poplatky.


Tak to jsem si opravdu nemyslel, že mezi standard pistolemi CZ 75 SHADOW LINE a CZ 75 SP-01 SHADOW LINE je až takový a neuvěřitelně znatelný rozdíl...



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#21 » úte 14. bře 2017, 22:15

Donic: Tak se podívej, kolik lidí střílí se shadowem a kolik s CZ75 shadow line. Možná jim nikdo neřekl, že je to to samé.



Donic
Příspěvky: 23

Příspěvek#22 » stř 15. bře 2017, 09:37

ggrandcz: Tak je to možné...i když takový přehled bohužel nemám. Ale asi se hlavně jedná o soutěžní střelce s častějšími návštěvami střelnice a nikoliv "svátečnější"...



Donic
Příspěvky: 23

Příspěvek#23 » ned 19. bře 2017, 19:33

Ještě bych se chlapi zeptal, zda existují někde x-% slevy na pistole CZ. Vím jen o 20% slevě pro příslušníky ozbrojených složek ČR u vybraných modelů zbraní, ale mezi ně jaksi nepatřím...Tak třeba u nějakého specifického prodejce, apod. Díky za případné info.



alien1976
Příspěvky: 55

Příspěvek#24 » pon 20. bře 2017, 00:15

Hele musíš hledat v okolí kdo má střelnici a prodejnu a je trochu znamej znamýho, ja se teď dostal k nekomu podobnýmu a mám slevu 800 není to hodně u zbraně za 20 ale par naboju za to poridim. 20 procent to neni to by se mi taky libilo

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#25 » stř 22. bře 2017, 12:25

ggrandcz píše:Donic: Tak se podívej, kolik lidí střílí se shadowem a kolik s CZ75 shadow line. Možná jim nikdo neřekl, že je to to samé.


tím chceš říct že CZ 75 SP-01 SHADOW a CZ 75 SHADOW LINE jsou totožné pistole ???



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#26 » pon 27. bře 2017, 17:19

4mike: Právěže naopak.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů