Zdražení u ČZUB

mihlit

Příspěvek#91 » pon 10. dub 2017, 19:09

david33: Měl jsem v ruce CZ75 i NC226 a vůbec nerozumím tvému vtipu :?

SlashKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#92 » pon 10. dub 2017, 20:36

No ja jsme nedavno Norka měl v ruce a kvalitou obrobení a spasováním teda bylo výrazně lepší, než CZ 75

pelanj

Příspěvek#93 » úte 11. dub 2017, 14:19

Mám stejnou zkušenost, NC226 je podařená pistole za málo peněz.

bartur

Příspěvek#94 » čtv 13. dub 2017, 19:53

Motaní Číny s CZ,tak už tady nic neřešte,a běžte si zasrřílet.
To tady vůbec nemá ten efekt,o který šlo.

kiv61

Příspěvek#95 » čtv 13. dub 2017, 23:20

jantar:

Před lety jsem své CZ75B (koupené snad ze 4. ruky a s bůhví jakou historií) pod vlivem podobně "erudovaných" diskuzí zakoupil 2 nové záchyty závěru čistě do foroty "když prý pořád praskají".

Zatím jsem s tou upracovanou babičkou z r. 98 osobně vystřílel nějakých 15k a ten evidentně původní záchyt potvora pořád ne a ne prasknout .. Kde safra dělám chybu? :roll:

glock69

Příspěvek#96 » pát 14. dub 2017, 06:11

Měl jsi štěstí...

jantar

Příspěvek#97 » pát 14. dub 2017, 09:36

To kic6+1:Tak to máš evidentně jeden z mnoha,mnoha kusů,který je velmi,velmi slušně spasován.U nás je na střelnici CZ 75 B/klubová/z roku 97 a u té praskl poprvé záchyt na cca 5 tis.ranách.Já netvrdím,že to jsou špatné pistole,já jen tvrdím,že jsou špatně udělané.

ggrandcz

Příspěvek#98 » pát 14. dub 2017, 12:07

Nevím, co se řeší. CZUB sama praskání potvrzuje tím, že třeba k CZ75 TS dává 3 náhradní záchyty.

Joee

Příspěvek#99 » stř 19. dub 2017, 19:20

Přidávám tento odkaz:http://nazory.e15.cz/rozhovory/zbrane-z-uherskeho-brodu-zaujaly-americke-lovce-i-federaly-rika-sef-ceske-zbrojovky-1331432?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Vzhledem k některým názorům o expanzi atd...tento člének jasně ukazuje na nenažranost ČZUB :shock:

Pablo.gs

Příspěvek#100 » stř 19. dub 2017, 20:24

Nechápu jak to ukazuje na nenažranost. Firma se prosazuje na zahraničních trzích a roste, to je snad dobře nebo ne? Já jim to přeju a pokud se mě budou zdát jejich produkty drahý, koupím si něco jinýho, alternativy jsou. Spíš mě zaujala garantovaná životnost u P10C 50tis ran.

DJ Die

Příspěvek#101 » stř 19. dub 2017, 20:44

david33 píše:jantar: No Norinkem NC 226 sto zabil :lol:

Na Norka mi nešahej :P Na můj si vůbec nemůžu stěžovat... Jediný problém je, že při slabém úchopu někdy nepodá, ale to dělá většina pistolí s lehkým rámem. Mě se to nikdy nestalo, většinou je to když střílí někdo kdo v životě nestřílel a bojí se to pořádně držet. U mě po cca 1500 ranách ani jedna závada.
Na origo SIG to samozřejmě nemá, ale taky stojí třetinu.
Norky jsem měl v ruce 2 a CZ75 B 3 a při současné ceně bych o CZ ani nepřemýšlel.... Zvlášť, když jsem viděl dílenské zpracovaní CZ75 B z roku 2016, které bylo horší než můj Norek z roku 1992... Když už nic, tak Čínani aspoň začistili a vyhladili plochy kde se o sebe tře materiál. A že jsou uvnitř na horní straně závěru na prasáka stopy po fréze? Tam to ničemu nevadí a je to vidět jen při rozborce.

Czgunova

Příspěvek#102 » čtv 20. dub 2017, 05:25

Myslím že zdražení "kovových cztek" byla chyba. Ted si ji moc lidi v ČR nekoupi.Ac jsem majitel cz85 (z druhé ruky) nad novou jsem uvažoval jako patriot, dnes bohužel už rozdíl v ceně s porovnani treba G19 prohrává czub...a chyba podobna u Glocku-zdražení G42 :-(

jhora

Příspěvek#103 » čtv 20. dub 2017, 06:49

Jsem na to stejně, zvažoval jsem celokovovou devítku a chtěl jsem CZ, čistě z praktických důvodů, že zbrojovku máme "doma" a je jich tu mraky (a náhradních dílů taky). Ale poté co jsem měl možnost si prohlédnout kvalitu zpracování a porovnat ji s množstvím jiných zbraní, tak si prostě nedovedu představit, že za ní ty peníze dám. V těch cenových relacích je na výběr spousta kvalitněji vyrobených zbraní, nových i jetých, celokovových i plasťáků.

Jkirr

Příspěvek#104 » pát 12. kvě 2017, 06:01

Donic píše:
FullSoft píše:Tak jsem neodolal a rychle si ještě za současnou cenu rezervoval nerezovou ČZ 75 B NEW EDITION a ČZ 75 B Stainless (matný nerez) - v pondělí vyzvednu nákupní povolení a pak je půjdu obě porovnat a "vítězku" testu koupím...

To FullSoft: Tak kdo je vítěz testu a co jsi nakonec koupil? Pochlub se...

Tak pokud spoléhají na to, že vyženou lidi od kovové 75 k cz plastu tak se brutálne mýlí, kdo chtěl poměrně levnou kovovou zbraň tak zas tak na výběr neměl ale u plastu má sakra jiný výběr.

Sysop

Příspěvek#105 » pát 12. kvě 2017, 06:36

Ja mam CZ75, dokonce ani "B" neni, koupil jsem ji tri roky po prevratu novou a od te doby ji mam. Po vystrelenych asi 20 t nabojich jsem je prestal pocitat. Mam pouze jine strenky (lip sednou do ruky) a stavitelna miridla (puvodni fakt naprd). Nic nikdy neupadlo, nezlomilo se, neprasklo,... asi jsem ji toho ctvrt stoleti pouzival nejak blbe.

Pokud si to dobre pamatuju, tehdy mne ta zbran stala okolo 9 tKc a to byl prumernej plat 8 tKc.

Zpět na