SP-01 Shadow Orange - závada spouště



PavJan
Příspěvky: 3

Příspěvek#1 » čtv 30. bře 2017, 08:04

Dobrý den,
prosím o radu zkušenější střelce.

včera jsem byl registrovat fungl novou SP-01 Shadow Orange a cestou z PCR mi to nedalo ji nevzít na první zkoušku.
Střílel jsem tovární Magtech 124gr FMJ.

Z cca 15ti zásobníků se mi, při razantnějším zasunutí zásobníku, 3x stalo že závěr sám spadl ze střelecké pohotovosti. To bych ještě přežil.
Co mě ale dost vytáčí je, že při střelbě se v každém zásobníku (napáskováno max 15ran), zbraň v pořádku přebije, ale když stisknu spoušť tak jde naprázdno. Někdy, když se toto stalo, jsem vší silou zatlačil na spoušť a držel ji stisknutou, tak po 1-3 vteřinách zbraň vystřelila. Stalo se mi to i 5x za zásobník.

Když jsem ji po vyčištění doma ručně natahoval, nikdy se to nestalo a spoušť fungovala v pořádku.

Jedná se o fungl novou zbraň z obchodu = nikdo ji nestřílel.

Máte s tím někdo zkušenost? Nebo to jít rovnou obchodníkovi hodit na hlavu.

Díky,

PavJan

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#2 » čtv 30. bře 2017, 08:27

To bych šel okamžitě vrátit, a vůbec nad tím nepřemýšlel.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#3 » čtv 30. bře 2017, 10:31

Povolit/vyšroubovat ten červík v jazýčku spouště !!!! To by mohla být pravděpodobně ta závada. (Je nastaven příliš krátký propad spouště)
Ad schození závěru... Při razantním doražení zásobníku se závěr shodí dopředu, to je normální vlastnost většiny pistolí.



zkpet
Příspěvky: 52

Příspěvek#4 » čtv 30. bře 2017, 10:58

Tak tak, povolit červíka u spouště a zakápnout tohle kutvítko lepidlem.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#5 » čtv 30. bře 2017, 21:29

Já jsem to kurvítko demontoval úplně, beztak je to tam na dvě věci ;-)



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#6 » čtv 30. bře 2017, 21:33

Jééé o tom kurvítku jsem vůbec nevěděl. Zítra se musím mrknout jestli ho tam vůbec mám. Ať jo nebo ne drbat do toho nebudu dokaváď to střílí dopředu.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 30. bře 2017, 22:59

Schozeni zaveru zasobnikem je normální vlastnost a jinak ten červík ;) je to blbe nastaveny.



N560
Příspěvky: 118

Příspěvek#8 » pát 31. bře 2017, 09:26

Ano, jak pisou ostatni, je to cervikem v jazycku spouste. Na novem Shadowu se mi to stalo taky po par set ranach. Nicmene od te doby uz se to nezopakovalo ani po tisicich ranach a to jsem ho jen povolil zpet tak, aby bezpecne odpaloval a nicim ho nezalepil...



PavJan
Příspěvky: 3

Příspěvek#9 » pát 31. bře 2017, 12:10

Díky moc všem za tipy,

červíka jsem zkusil vytočit a to tak že vepředu koukal ze spouště, trochu se to zlepšilo, nicméně se to pořád min jednou za 10 ran opakuje. Méně ale opakuje. V pondělí to nesu zpět obchodníkovi.

Takto si opravdu "vlajkovou loď" nepředstavuji. Asi jako bych si koupil auto a ono mi sem tam nechtělo nastartovat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů