CZ-P09 na nošení



budizknicemu
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » sob 25. srp 2018, 21:38

Jenom tak se ptám, kolik z vás nosí tuhle bouchačku normálně ven, nebo do obchodu na skrytý nošení. Já jsem si napřed myslel jak moc bude vidět. Ale nevidí to ani rodina ani nikdo jiný a to jsem poměrně malej. Pořád chodíme po obchodech a já jí mám na pásku a nikdo si ničeho nevšiml, přestože je to velká pistole a já jsem tak nějak střední velikosti.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2519

Příspěvek#2 » ned 26. srp 2018, 03:38

Ahojky na foru. Snad tu najdes zajimavy infornace.

Ale! :) Jukni nejdriv na pravidla, at se hned z kraje nedostanes do krizku s M/A (moderator, admin).

Neni to chat, ani FB, pro pitomy tlachani ( i kdyz to nekdo nechape a nebo nekdy uhede). Ev. je tu vlakno hospoda,, kde to trosku jde.

Takze nez hned jako novej zalozis nove vlakno, tsk se divej, jedtli uz neco takoveho nekde neni. Neni to soutez o to, kdo zalozi vic novejch vlaken, nebo napise vic kravin.

Mno a tedy k p09 tady uz par vlaken je a k noseni, o cem vlastne pises taky. :( “Jenom tak se ptáš??” Je presne text do hospody. Rozdíl mezi “nosenim ven, nebo do obchodu na skryty noseni” moc nechapu.

Neuraz se, ale to cos napsal + tvuj nick ukazuje na dalsiho trola, nebo multak nekoho, kdo dostal ban na uklidnenou. Hmmmmm

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů