Ruger SR1911

Původní i klony
Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#76 » čtv 16. čer 2016, 16:20

Ty kožený jsou krásný, ale myslím trochu neforemný a neskladný. Látkový ala Dasta určitě nechci, nad klasickým plasťákem jsem v rozpacích, a kydex údajně relativně rychle zbraň odře. Tak nevím no...

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#77 » čtv 16. čer 2016, 19:12

Sorry, ale nechápu, co je na kožených pouzdrech neforemné a neskladné, mám na svoje krátké zbraně jen kožená a dlouhá léta k mé naprosté spokojenosti. Ale je to možná jen můj názor. Z Tvé odpovědi mám dojem, že nevíš, co chceš.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#78 » čtv 16. čer 2016, 19:19

To máš zcela správnej dojem :)

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#79 » pát 17. čer 2016, 07:26

Futrály z KM Saddlery jsou poměrně tenké (zase nečekej tloušťku kydexu) a po chvíli se ti vytvarují přesně podle místa, kde jsou nošené. Na revolver mám Falco, to je dvakrát taková tloušťka materiálu, nicméně zase mají promakaný systém,který umožňuje u jednoho pouzdra několik způsobů nošení - vnitřní/vnitřní tuckable/vnější. Což se jen tak nevidí. Zase proti tomu KM Saddlery používá asi lepší barvy na kůži (nebo ji barví více do hloubky) a je to taková hezká ruční práce, prostě se mi o malinko víc líbí.
A chtěl bys dole otevřené nebo uzavřené?

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#80 » pát 17. čer 2016, 08:21

Mají proti sobě nějaký výhody a nevýhody?
Mně je v podstatě asi jedno co to bude, hlavně když to neodře pistoli, a bude to pohodlný na nošení (a samozřejmě to nebude nějaká hrozná cihla, kterou pořádně neschovám pod tričko).

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#81 » pát 17. čer 2016, 08:55

Každé má něco, jedno je menší, ale neochrání ústí hlavně, druhý ho ochrání ale je zas větší...to už si budeš muset rozhodnout sám. Každopádně jak jsem psal, ta pouzdra od KM Saddlery nejsou nijak extra tlustá. To, že by bouchačku prozrazovala, to nehrozí. Naproti tomu to Falco je masivní, takže to bych ti, pokud je pro tebe tloušťka jednou z priorit, nedoporučoval.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#82 » pát 17. čer 2016, 09:10

Od nich to stejně asi nehozí, protože fakt nepojedu přes celou republiku (nebo kde jsou Metylovice), aby mi vzali míru na pistoli. Žádný pouzdro na 1911 na webu nemají.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#83 » pát 17. čer 2016, 09:48

Stačí p. Zlému napsat mail, jestli má kopyto. Počítám, že už nějakou tu 1911ku udělal, jen to tam nemá uvedený. Můj kvér tam taky nebyl napsaný, ale kopyto měl.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#84 » pát 17. čer 2016, 15:12

Pouzdro na 1911 mam od KM, takze kopyto urcite maji. Zavolej jim a domluv se, jake chces.
Mam tady tohle.
http://style.kmsaddlery.cz/Pouzdra-na-z ... lave%C5%88
V popisu sice nemaji, ze je pro 1911, ale asi to zaradili pod STI a to tam je.



Wii
Příspěvky: 1

Příspěvek#85 » stř 18. led 2017, 22:22

rocky77: Mám Rugera jen krátce, teprve 100 ran, ale můžu potvrdit vůli jak na spoušti tak na dlaňovce,přesně jak popisuješ.

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#86 » čtv 19. led 2017, 13:21

Octopuss: teď jsem si projel stránky KM Saddlery: je pravda, že proti minulým létům je mají úplně jinak a podle mne méně přehledné, ale dá se tam najít s trochou trpělivosti naprosto všechno. Mám s nimi s minula výbornou zkušenost: kvalita i cena a i osobní tel. domluva s p. Zlým. Takže doporučuji a vydrž.

Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#87 » čtv 19. led 2017, 13:25

Už pouzdro dávno mám... jen jsem se ale zatím nedostal k nošení :D



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#88 » pát 12. led 2018, 08:35

Včera jsem zachytil nový model do rodiny SR 1911.

Lightweight Officer-Style

Vzhledem k mé spokojenosti s mou SR1911 si ho píšu na další seznam ježíškovi, snad se sem bude vozit :)

Ještě jsem našel článek: https://www.americanrifleman.org/articl ... ers-model/

PS: Už jsem to na fórum dával, ale do špatného vlákna, patří to spíš sem (za chybu se omlouvám, bohužel už to nemůžu sám opravit - kdyžtak prosím mody o odmáznutí mého posledního postu
(Opraveno)



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#89 » úte 16. led 2018, 10:16

Podělil by se tu někdo o dlouhodobou zkušenost s SR1911, prodal jsem kdysi poděděnou CZ75 a rád bych zaplnil uvolněné místo nějakou jinou pistoli a právě s 1911 se mi pěkně trefuje. Zrovna Ruger v nerezu mě zaujal. Chci to jako pistoli primárně na střelnici, na nošení mám menší pistoli.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#90 » úte 16. led 2018, 10:36

Pokud se tu neozve nikdo ze zkušenějších, tak do mě šťouchni (mám ji od listopadu, tj. jsem zatím moc nevystřílel, ale pokud ti to jako názor a zkušenosti stačí, rád se rozdělím...)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů