Ruger SR1911

Původní i klony
Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#61 » stř 11. bře 2015, 14:23

Farock: ve většině případů to jsou vyhozené peníze. Funguje spíš jako závaží na hlaveň a jeho instalaci může provázet celá řada problémů: http://forums.1911forum.com/showpost.ph ... stcount=16 .


Správný kompenzátor má jinou konstrukci:
Obrázek

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#62 » stř 11. bře 2015, 15:03

Farock
když zadám do Google rotační oňuchadlo namísto snímače otáček, dopadne to podobně
čili pokud neznáš názvosloví, zkus si patřičný název najít třeba v explozivních výkresech, či katalozích



Návštěvník

Příspěvek#63 » pon 4. kvě 2015, 11:42

S nízkotlakou .45 to bude mít oblřímí efekt ;)



so92
Příspěvky: 39

Příspěvek#64 » pon 4. kvě 2015, 18:31

Jak je to u RUGERU SR1911 s opravou povrchové úpravy? Pokud se mi například po používání zbraň "ošoupe", nebo něco podobného, je možné nějak obnovit povrchovku?



so92
Příspěvky: 39

Příspěvek#65 » čtv 14. kvě 2015, 14:35

Tak mám se zbraní první problém. Povolil se mi šroubek na střence. No, neměl jsem doma patřičný imbus na dotáhnutí, a šel tedy do obchodu se šroubkem. V obchodě ale takový klíč neměli, že prý je to nějaký netypický rozměr. Řekl bych, že to bude tím, že rozměr nebude v mm, ale v palcích. Kde bych na to mohl sehnat nástroj, a jaká je to velikost? Netušíte někdo?

Díky

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#66 » čtv 14. kvě 2015, 15:02




so92
Příspěvky: 39

Příspěvek#67 » čtv 14. kvě 2015, 15:08

Jak by se dal zjistit konkrétní rozměr? Ať nemusím kupovat celou sadu, nebo když už, ať v sadě nechybí.



so92
Příspěvky: 39

Příspěvek#68 » čtv 14. kvě 2015, 15:31

Tu som našel 3/32 (http://shopwilsoncombat.com/Grip-Screws ... info/313S/). Může mi to prosím někdo potrvdit? Díky :-)

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#69 » čtv 14. kvě 2015, 15:38

No změříš si to a najdeš v tabulkách. A nebo změříš napíšeš sem a někdo Ti poradí. Netušíme co tam máš za šroub. Ale vzal bych třeba tohle, pro 200 tě neubyde a může se hodit i na jiné věci.

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#70 » pát 15. kvě 2015, 07:52

so92 píše:Tak mám se zbraní první problém. Povolil se mi šroubek na střence. No, neměl jsem doma patřičný imbus na dotáhnutí, a šel tedy do obchodu se šroubkem....
Díky

Nojo, když Ty jsi na ně ale tím "šroubkem" mířil, viď? :lol:
Pokud bys nesehnal a nebo nebyl v té sadě, tak pokud je u Vás někde speciálka Fabory, zajdi tam.
http://www.fabory.com/cs/EmergencyHotline
Koupíš tam klíče i jednotlivě a pokud nechceš aby se Ti v budoucnu povoloval a přesto ho někdy potřeboval ještě povolit, kup si tam i malou flaštičku Loctite na zakápnutí závitu. Jinak tyhle malé šroubky mají směšný utahovací moment, k dotažení by krásně stačila nějaká malá sada rukojeti s bitama od pana čonga. Ta bude z dostatečně měkkého materiálu (odborně nazýváno "nočníková ocel") a tak nemusíš mít strach, že si ten šroubek ožvejkáš ;)



Honza88
Příspěvky: 38

Příspěvek#71 » stř 24. úno 2016, 02:24

ahoj, chci se zeptat, jestli je u nás k sehnání verze Ruger SR1911 TALO Night Watchman? díky za odpověď :)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#72 » stř 24. úno 2016, 08:34

Pokial nekupis od niekoho individualny dovoz - tazko. Volal som s touto otazkou importerovi - odpoved bola ze sa "distributor exclusives" vobec nevozia, ze sa k tomu nedostanu, proste beru standardne veci priamo od Ruger-a (a toto je vyslovene vyrobene pre daneho predajcu). Riesil som to pred nejakou dobou koli 3" Rugeru GP tiez v "Talo" verzii. Bohuzial :(. Obcas sa nejaky kus mihne na internete v Nemecku alebo Rakusku.



rocky77
Příspěvky: 99

Příspěvek#73 » stř 13. dub 2016, 20:01

Zdravím,

jsem nově majitelem Rugeru SR1911 ve verzi Commander a jelikož je to má první 1911 (zatím pouze Glock), rád bych se zkušenějších zeptal na pár věcí a poprosil o názory:

1) na zahraničních fórech jsem se často setkal s názorem, že je zbraň dobré před první střelbou rozebrat, vyčistit a namazat. Souhlasíte, nebo jste bez problémů stříleli "out of box"...?

2) spoušť má mírnou vertikální vůli - lze s ní mírně pohybovat nahoru a dolu a při zatřepání zbraní trošku rachtá (méně než Glock, ale zvuk to je :D ). Je to normální?

3) dlaňová pojistka - bobřák má naopak horizontální vůli. Nedoléhá těsně ze strany na rám, takže se mírně pohybuje doprava či doleva. Stejná otázka - je to normální?

4) má smysl měnit dlaňovou pojistku a/nebo domeček (mainspring house)? Jde mi o to, zda máte někdo zkušenost, že výměna jedné nebo obou těchto součástek výrazně změnila - zlepšila úchop?

5) jak jste na tom s pouzdry? Pokud chci kydex (plast), pádlo a bez pojistky (a nejlépe přímo na Commander :D ), k výběru je de facto pouze Fobus + aktuálně čekám na odpověď prodejců, zda by byli schopni dodat IMI Defense, resp. Blade-Tech. Nějaké další tipy?

Díky moc všem!

r.

Uživatelský avatar
Octopuss
Příspěvky: 295

Příspěvek#74 » čtv 16. čer 2016, 08:58

Mohl by mi někdo doporučit vnější pouzdro vhodný i na nošení? Asi nechci kydex - nestojím o ošoupanou pistoli.

Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 224

Příspěvek#75 » čtv 16. čer 2016, 11:54

Kožená pouzdra , kvalitní a za dobrou cenu: KM Saddlery.cz

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů