Dan Wesson Valor

Původní i klony


Radomir
Příspěvky: 53

Příspěvek#1 » ned 22. úno 2015, 21:07

Ahoj, máte tu někdo Dan Wesson Valor? Jaká je to 1911 - kvalita, výdrž atd... Mám možnost jednu koupit ...

Co ty mířídla?

Uživatelský avatar
DanielX
Příspěvky: 331

Příspěvek#2 » pon 23. úno 2015, 18:09

Nemám Valora, ale Guardiana, ale za sebe můžu říct, že DW dělá moc dobré zbraně, takže pokud je z druhé ruky, záleží na stavu, ale nebál bych se toho.



Béďa
Příspěvky: 821

Příspěvek#3 » ned 24. led 2016, 22:53

Mám Valora a Pointman 9. Obě jsou nádherně zpracované, spoušť, přesnost super, v případě nové je třeba počítat s dobou záběhu, slícování je super těsné (překvapivě více u Pointmana). Mimochodem dle US fór je to zbraň co je poměřována spíše s custom speciály než se sériovými modely. Dají se dohledat i srovnání DW s dalšími velkými značkami a v nich DW vítězí. Mimochodem v ČR má mezi lepšími klony 1911 spolehlivě nejlepší poměr cena v US vs cena v ČR. Bohužel nové se sem moc nedováží.



klukos
Příspěvky: 1

Příspěvek#4 » pon 25. led 2016, 18:32

Mám taky Guardiana a je to fajnová pistolka, neměnil bych. Když sem se pro něj rozhodoval na střelnici mi šéfík řekl: od DW sem střílel z Valora a byla to asi nejlepší 1911 co sem měl v ruce .-)

Uživatelský avatar
Prasor
Příspěvky: 70

Příspěvek#5 » sob 10. pro 2016, 08:43

Kolega na střelnici má Valora a Kimbra, a Valor půjde asi do světa... Čímž nechci říct, že DW dělá špatné zbraně. Právě naopak, ale ten Kimber je prostě lepší. Od zpracování, přes kvalitu úchopu, po přesnost.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů