Tuning 1911

Původní i klony


QBD
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » sob 2. kvě 2015, 07:48

Ahoj chci se zeptat jestly má někdo ykušenosti s vytvořením bobtailu na 1911ce.Slyšel jsem že prý na to existuje nějaká šablona co se přiloží na rám a ten se podle toho uřízne a pak vyvrtá,nový domeček se dá koupit a jen se vloží místo rovného.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » sob 2. kvě 2015, 09:06

Šablona určitě existuje ale jestli chceš řezat jen jednu zbraň tak mi to přijde jako vyhozený prachy. Koupil bych domeček a ten dopasoval do rámu.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 2. kvě 2015, 20:02

Když už se tu otevřelo tohle téma: líbilo by se mi zmenšit vůle závěru vůči rámu na svém SR1911. Nejspíš asi dovaření materiálu laserem a následné dopasování.
Moje pistole taky nezamyká kulisou, ale řetízkem. Napadlo mě, že by se stejnou technologií dal vyřešit i tento problém.
Má někdo představu, kdo to dělá (napadá mě jen Zendl) a kolik si případně připravit peněz?



Návštěvník

Příspěvek#4 » ned 3. kvě 2015, 23:07

Off topic: přesnost je dána především vůlí hlavně v závěru, horizontální vůle na rámu nehraje roli, takže bych investoval spíš do spasování bushingu a řetízku/kulisy.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 4. kvě 2015, 20:14

S tím samozřejmě musím bez výhrad souhlasit.
Jenže já mám 1911 jako zbraň pro radost, takže je pro mě relevantní i jak hladce a přesně chodí závěr v rámu ;) .

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů