Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#811 » pon 17. dub 2017, 07:17

SansLogique píše:to psal někdo z vás?
http://www.securitymagazin.cz/survival/ ... 55837.html

Vedu si deník. Mám z PPQ M1, série FAN.... nastříleno přesně 2983 ks, z toho 4 vzpříčené nábojnice (všechno u přebíjenek, které už do toho teď necpu). Hlaveň čistím boresnakem (3-4 protažení) od CZ. Chemii používám od Froglube (pastu) a Gun Remedy od CZ. Přikládám foto hlavně:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#812 » pon 17. dub 2017, 07:56

tak tam neni co resit.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#813 » pon 17. dub 2017, 09:14

Já rozhodně nechtěl rozběhnout další kolo "pucování hajzlů". Jen mě zajímalo, jestli autor není někdo z místních.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#814 » pon 17. dub 2017, 10:56

Stačí si přečíst diskusi o pár postů před dotazem.
Jinak pěkný článek, těším se na jeho srovnání s P10. PPQ byl můj horký tip na první nákup, ale uvidím jestli si nepočkám na CZ.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#815 » pon 17. dub 2017, 12:10

gogan - máš pravdu, předsedo, to mi ušlo. Já už totiž to věčný bědování na téma hlaveń moc nečtu.



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#816 » pon 17. dub 2017, 16:11

Myslím, že se současné hlavně na PPQ vyrábějí jinak než na starých a dobrých M1. Toto byl důvod proč sem z Glocků přešel na HK a né na PPQ které sem původně zamýšlel.

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#817 » sob 22. dub 2017, 11:36

Konečně mi přišel šroubek hledí s pojistným kolíkem a pružinkou, takže jsem mohl vyměnit origo mířidla za Meprolight TruDot Night sights. Jen mě štve, že zrovna marodím a nemůžu to jít prubnout na střelnici :cry:
WP_20170422_12_24_50_Pro.jpg

WP_20170422_12_25_07_Pro.jpg

WP_20170422_12_25_24_Pro.jpg

WP_20170422_12_27_19_Pro.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
dexter_kazmin
Příspěvky: 23

Příspěvek#818 » pon 24. dub 2017, 09:56

lubos.zama píše:Konečně mi přišel šroubek hledí s pojistným kolíkem a pružinkou, takže jsem mohl vyměnit origo mířidla za Meprolight TruDot Night sights. Jen mě štve, že zrovna marodím a nemůžu to jít prubnout na střelnici :cry:

Hoho, presne na Meprolight pokukuji jiz par mesicu, nevim zda to jsou presne ony. Odkud jste je bral? Ja nasel jen link na COM, pripadne eBay za cca 2200 (kde bude urcite k tomu i clo a problem asi s nejakou reklamaci, kdyby nastala). Cesky web je velmi skoupy na informaci o koupi, navic dle webu tam jsou jen miridla na P99 - http://meprolight.cz/products681a.html
Pisete, jste k tomu musel jeste kupovat nejaky sroubek a pojistny kolik, proc to? Na kolik to cca vsechno vyslo? Diky

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#819 » pon 24. dub 2017, 10:57

dexter_kazmin píše:
lubos.zama píše:Konečně mi přišel šroubek hledí s pojistným kolíkem a pružinkou, takže jsem mohl vyměnit origo mířidla za Meprolight TruDot Night sights. Jen mě štve, že zrovna marodím a nemůžu to jít prubnout na střelnici :cry:

Hoho, presne na Meprolight pokukuji jiz par mesicu, nevim zda to jsou presne ony. Odkud jste je bral? Ja nasel jen link na COM, pripadne eBay za cca 2200 (kde bude urcite k tomu i clo a problem asi s nejakou reklamaci, kdyby nastala). Cesky web je velmi skoupy na informaci o koupi, navic dle webu tam jsou jen miridla na P99 - http://meprolight.cz/products681a.html
Pisete, jste k tomu musel jeste kupovat nejaky sroubek a pojistny kolik, proc to? Na kolik to cca vsechno vyslo? Diky

Koupil jsem je v Izraeli: http://www.zahal.org/products/meproligh ... ht-for-ppq
Žádné clo neproběhlo, zatím :-) Akorát jsem musel u dovozce v Budějovicích objednat šroubek a pojistný kolík s pružinkou na hledí, jelikož jsem toto na origo mířidlech neměl (500,- i s poštovným). Bohužel jsem momentálně doma na antibiotikách, takže jsem to nemohl zatím vyzkoušet, ale už se těším na střelnici.

Uživatelský avatar
RomanB74
Příspěvky: 390

Příspěvek#820 » čtv 27. dub 2017, 10:45

Zdravím pánové (a dámy).
Potřeboval bych pořídit vnější pouzdro, ale mám trochu specifický požadavek: mělo by být použitelné jak pro PPQ M2 tak pro G19.
Nebude to na nijak časté nošení (asi...), ale potřebuji určitou míru univerzálnosti. Pokukoval jsem po tvarované Dastě 631-2, případně 206-2. Neřešil jste, prosím, někdo podobně úchylný požadavek na pouzdro?
Nechce se mi pochopitelně kupovat dvě samostatná unikátní pouzdra na každou zbraň zvlášť, takže mne napadla ta varianta Dasty pro Walthera s tím, že G19 by se tam měl vejít.

Ilustrativně, aby bylo jasnější o kterých pouzdrech jsem uvažoval-
dasta_pro_ppq_g19.jpg


Uvítám zejména komentář ke kombinaci Walther-Dasta.

Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#821 » čtv 27. dub 2017, 11:06

Hadrovou Dastu jsem si kdysi do začátku pořídil na 1911 a do toho futrálu se vejde cokoli(CZ, XDM), v nouzi i revover. Vyber podle větší z pistolí.



Littlered
Příspěvky: 4

Příspěvek#822 » pát 28. dub 2017, 21:28

Tak po pul roce vybirani jsem poridil svou prvni pistolku, snad jsem udelal dobre.Mel jsem v nejuzsim vyberu g19, ppq m1 a sig p320. Prodejce sice doporucoval sig p320, ale prisel mi v ruce divne"tlustej" a navic 21ooo takze ppq vitez za krasnych 17 500.
Vypousteni zasobniku na luciku mi prijde genialni napad:-)
Mohl by nekdo doporucit pouzdro??

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#823 » pát 28. dub 2017, 21:53

Littlered píše:Tak po pul roce vybirani jsem poridil svou prvni pistolku, snad jsem udelal dobre.Mel jsem v nejuzsim vyberu g19, ppq m1 a sig p320. Prodejce sice doporucoval sig p320, ale prisel mi v ruce divne"tlustej" a navic 21ooo takze ppq vitez za krasnych 17 500.
Vypousteni zasobniku na luciku mi prijde genialni napad:-)
Mohl by nekdo doporucit pouzdro??

Hele sice za to zaplatíš víc, než za hadrové pouzdro, ale vyplatí se to. Mám IWB i OWB + OWB na zásobník od RH Holsters a už v ničem jiném nosit nebudu. Vyzkoušel jsem kydexová i od jiných výrobců, i z USA, ale RH sedělo perfektně z výroby (ty předchozí jsem musel trochu doladit horkovzdušnou pistolí, protože z nich šla bouchačka blbě ven a tahal jsem si přitom gatě až pod paže). Navíc u toho IWB od RH jde nastavit sklon,
je dvoupolohové (tuším 0 a 5 stupňů). Mám furt doma i hadrové od Dasty, které je fajn na léto, ale už se mi stalo, že jak jsem byl zvyklý na samosvor kydex, tak z toho hadrového mi pistole jednou vypadla u doktorky v šatně. Čučela na mě jak žebrák do prázdné kabele :-D. Prostě kydex u mě vyhrál a nehodlám to měnit.

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#824 » pát 28. dub 2017, 22:38

Tady ještě foto
Walther RHHolsters.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#825 » sob 29. dub 2017, 09:27

Hm, takže to vybrání na záchyt závěru pokračuje až nahoru na konec sweatguardu u toho OWB, jestli dobře vidím? U toho IWB taky?
Páč já mám oboje, taky od RH Holsters a musel jsem to "dremelovat" a i tak to není ono, protože já mám prostě do kydexu obtisklou pistoli a to vybrání pro ten óbrzáchyt už dál nepokračuje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Desertfox83 a 14 hostů

cron