G43 9 mm Luger

Glock a spol.


Frankie
Příspěvky: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#106 » čtv 25. úno 2016, 12:47

Zbraň je nejlepší tak, jak ji firma vyrobila. Hovoříme-li o vnitřnostech zbraně.

Rovnat dlouho můžeš, ale měj namáčknuto do resetu...

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#107 » čtv 25. úno 2016, 18:59

Co si mam predstavit pod "namackuto do resetu"?
Jinak to ze je zbran a vice mene i vsechny ostatni vyrobky nejlepsi tak jak je ta ktera firma vyrobila je prinejmensim diskutabilni.. :-/



Frankie
Příspěvky: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#108 » pát 26. úno 2016, 11:27

náboj v komoře, BUM, nepouštíš spoušť z prstu, jen ji vrátíš do cvaknutí resetu, pak Tě jen mm děli od možnosti dalšího výstřelu. Nemusíš tedy jít celou cestu spouště i tvého prstu znovu.

tím se prst "neunaví" a nebude mít tendenci strhávat zbraň a tudíž Ti těžší spoušť nevadí...
F.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#109 » pát 26. úno 2016, 11:41

Frankie píše:to reset: ovlivni to tak, ze nebudete li po vystrelu poustet spoust az na zacatek ale povolite ji jen do pozice resetu, odpor je jiz mensi, a zbran vic posloucha. Nemusite "tlacit" po tak dlouhou dobu, takze jen vystrel, cvak (spoust stiskla tesne pred reset), vystrel, cvak a tak dal.

Ale to je o něčem jiném... Tuhost spouště určuje až ta finální dráha, tj. ta v resetu... Namáčknutí není pro nikoho asi takový problém, ke strhávání dojde až v druhé fázi... Nebo myslíš, že sportovní střelci ladící své spouště pro smrtelníky na nemyslitelné hodnoty neumí mačkat do resetu??? :D



Frankie
Příspěvky: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#110 » pát 26. úno 2016, 11:55

tomu rozumím, ale nejvíc lidí se "unaví" na cestě k resetu, kór nezkušený.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#111 » pát 26. úno 2016, 13:55

Takže chápu to správně že ten, kdo umí střílet nastřílí stejně dobře se spouští na 1,5 kg jako se spouští při které zatne i svěrač aby umáčkl??? Protože když bude mačkat jen do resetu, neunaví se mu ruka... :shock:



Frankie
Příspěvky: 23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#112 » pát 26. úno 2016, 17:33

neřekl jsem neunaví, řekl jsem, nebude taková tendence strhávat.

Zbraň je prostě nejlepší tak, jak ji vyrobili. Všechny ty stojny atd. mě přijdou nesmyslný na zbraň typu glock 43. Upravované spouště chápu u soutěžních mířenek...



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#113 » pát 26. úno 2016, 17:51

Když to bude dělat blbě, tak bude strhávat z resetu zrovna tak... Navíc kdo ti řekl, že tak spoušť nepoužívá???
Nemá smysl zkoušet maskovat střelecké chyby úpravou zbraně, ale zrovna tak nemá smysl si nevyjít vstříc...

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#114 » pát 26. úno 2016, 19:06

Myslim ze je lepsi snizit odpor spouste nez ladit ten reset. Logicky mi to pripada, ze pokud budu prekonavat mensi odpor pri "clicku" spouste a tim padem mene tlacit na spoust, tak tim mene bude hrozit strhavani..



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#115 » pát 26. úno 2016, 19:46

Nepsal o ladění resetu, nýbrž vymačkávání spouště do resetu, což je základní střeleckej úkon, kterej by se měl opravdu řešit dřív než nějaký ladění spouště...
Já jen nesouhlasím s tím, že to nahradí lehčí spoušť, ale rozhodně to neznamená, že by se to tak dělat nemělo...

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#116 » ned 28. úno 2016, 14:21




4R
Příspěvky: 91

Příspěvek#117 » úte 1. bře 2016, 08:55

Nemá někdo zkušenost s tímto?

http://www.rockyourglock.com/custom/SIG43BK.htm

Uživatelský avatar
r626
Příspěvky: 164

Příspěvek#118 » úte 1. bře 2016, 09:21

Zkusenosti s tim osobni nemam, ale vim ze nekdo uvadel na youtube, ze ta pruzina co je u oriho zasobniku neni dost silna a neutlaci vsech 8 naboju, takze se to zasekava misto aby se to plynule nabilo do komory.. Proto zrejme taky ty lepsi vyrobci co dodavaj tyhle doplnky davaj i novou silnejsi pruzinu do zasobniku ..



4R
Příspěvky: 91

Příspěvek#119 » úte 1. bře 2016, 09:36

To je škoda, protože to designove celkem ladí, oproti jiným výrobcům, kdy to je jak pěst na oko. A ty +2 by mi udělali radost. Nicméně i to, co jsi sem dával přede mnou je také zajímavé



BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#120 » čtv 3. bře 2016, 14:10

Včera konečně (po 2 měsících) dorazila zásilka z glockshopu.. 2 botky + 1 - jsou luxusní a vypadají lépe než origo botka(jen rozebrat ten zásobník byl pěknej vopruz - je třeba dost velká síla - vůbec se toho nebojte).

2 kg stojina spouště - dnes mi to kolega vyměnil a je to sakra znát.. Jsem spokojen :)

Nemáte někdo zkušenost s výměnou mouchy? dle toho co jsem vyčetl by nemělo být třeba zbrojíře.. jen speciální šroubovák.. Není to jako s hledím, že se musí štelovat.. měla by padnout do drážky a OK.. Je to tak?? koukám po světlovodné nebo tritiové..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů