Rex Delta pistole

Glock a spol.

Niaz

Příspěvek#16 » úte 21. kvě 2019, 12:44

Beareka ji bude mít tuhle neděli na jejich střeleckém dni. http://www.beareka.cz/slider-hp/434-111 ... 5-2019.htm

Bude možno ji tam dokonce vyhrát.

Thomaswhite

Příspěvek#17 » sob 21. zář 2019, 16:49

jj, dnes jsem z delty střílel a super milé překvapení !! :-)

já zkoušel jen deltu a chlapík co byl v Trigeru zrovna taky říkal, že z Rexů mu Delta střílela nejpřesněji
sice bych si vyměnil/upravil backstrap ale jinak láska na první uchopení..
bez jediné zádržky či cokoli.
nabíjení(zásobníku) maličko tuhé ale myslím že to bylo nábojema že byly o desetinu delší

rozhodně zvažuji ještě bližší seznámení a možná nákup..
mám v plánu APS od berrety a je otázka nakolik mi třeba lépe sedne jejich compact, ale spíš jdu do plné velikosti APX a compact (nebo semicompact?) zvážím deltu, jsem zvědav jak se osvědčí kvalitou/spolehlivostí/životností tak nějak předpokládam že se snažili, protože jinak by neměli v dnešní době(přepistolované) šanci se prosadit

CzechJoker

Příspěvek#18 » sob 21. zář 2019, 17:27

Byl jsem si Rexe v Triggeru vyzkoušet. Zpracování mi přijde na pohled horší než u CZ nebo Glock (může to být jenom pocit), bohužel cenový rozdíl už tak velký není. S Bearekou jsem se snažil komunikovat na téma kydexu a bez kloudné odpovědi... Na ebay kydexy každopádně minimálně na Zero 1 jsou. Cena zásobníků je přijatelná.
Problém vidím s dostupností dílů, tady (možná zbytečně opatrně) preferuji značky, které mají zajištěný servis a dostupnost příslušenství. Na G19 nebo CZ P-10 je všeho habakuk.

Béďa

Příspěvek#19 » ned 22. zář 2019, 10:31

Nestřílel jsem z ní, jen si ji osahal, ale přišla mi v pohodě. Kvalitu zpracování nejsem schopen posoudit, mám ale REX 1 a tam je dle mě na úrovni CZ (minimálně). Dostupnost dílů je trochu horší pokud chci něco co není na skladě, ale jde to řešit jak prostřednictvím Beareky, tak z eshopu Rexe. Na jejich eshopu jsou i pouzdra a spousta dalšího příslušenství.

Zpět na