Springfield/HS XD/XDM

Glock a spol.
Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#61 » stř 28. led 2015, 23:24

Vim ze tu nikde neni, je to relativne novinka. Ani na ni nespecham, ale casem chci nejaky subcompact na noseni, a velikost XDs je pro me celkem vyhodou.

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#62 » stř 28. led 2015, 23:30

Já taky po ní toužím a nejlépe dvoubarevná varianta. Glock má pár modelu ale není to xds



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#63 » čtv 29. led 2015, 23:11

Pasu po ní již dlouho, zatím nejlepší ceny jsem četl, nebo viděl v Bearece !
Bohužel v rozpočtu chybí pár drobných.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#64 » pát 30. led 2015, 12:09

Možná by se to chtělo lépe dívat. Beareka XDm/XDs v nabídce nemá.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#65 » pát 30. led 2015, 15:04

Tak Beareka ma urcite nejakou vazbu na ZS, kde XDm jiste na sklade maji. Ale s XDs je to tak, ze snad neni jeste ani na evropskem trhu

Odesláno z mého HTC Desire X pomocí Tapatalk



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#66 » pát 30. led 2015, 15:32

XDS nikde nemají a přej se teprve čeká na podpis v USA zda je vůbec budou pro evropský trh dovážet. Dokázal by ji někdo dovézt přímo z USA? Jiná možnost asi nebude? Má někdo tady XDS a jak a kde ji získal?



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#67 » pát 30. led 2015, 15:33

XDM a HS takový problém sehnat není



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#68 » pát 30. led 2015, 16:22

Když jsem chtěl XDm v .45, která tehdy také nebyla nikde v Evropě, obrátil jsem se na Ing.Martínka (VM Custom), který dovoz z USA zrealizoval.



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#69 » pát 30. led 2015, 16:54

Kontakt na něj by byl? Diky



xdman
Příspěvky: 65

Příspěvek#70 » pon 1. čer 2015, 06:28

Tak jsem taky zkusil udělat změnu. Vždy jsem střilel z Glocka a nyní jsem koupil XDM-9 v délce 4,5 palce. Rozhodl jsem se pro xdm jednak protože jsem chtěl nějakou změnu a taky protože teď jsou za skvělou cenu. Za necelých 15k nová pistole, kterou si z drtivé většiny střelci chválí mi přišlo jako dobrá volba. Spolehlivost je zatím stoprocentní, i když z ní nemám zase tolik vystříleno. Spoušť je trochu jiná, než u Glocka. V základu má Glock větší odpor, což se dá snížit jinou stojinou, ale má kratší chod a reset. Na ten delší chod a reset si budu muset trochu zvyknout. Při mířence v tom nevidím problém. Při rychlejší opakované střelbě je potřeba si zvyknout na delší reset, ale to je podle mě otázka času. Zatím jsou mé pocity z xdm veskrze pozitivní.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#71 » ned 16. srp 2015, 21:38

Zdravim, nasel by se nekdo, kdo by mne nechal vyzkouset Springfield XDM? Naklady platim, jsem z Moravy (Novy Jicin).



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#72 » ned 16. srp 2015, 23:16

Není problém ve Zlíně, kdyztak se ozvěte

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#73 » pon 17. srp 2015, 00:24

Diky moc, poslal jsem SZ. Premyslim kdyz to mam na skryte noseni, zda-li neuvazovat take nad XDS.



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#74 » pon 17. srp 2015, 20:49

Magic píše:Diky moc, poslal jsem SZ. Premyslim kdyz to mam na skryte noseni, zda-li neuvazovat take nad XDS.

XDMko na skryté-no nic moc... V přímém srovnání s trojicí G19, Walther P99, a SW MP9 zdaleka nejbachratější... Super zbraň to je, krásně se to drží, krásně to střílí, ale marně jsem to zkoušel nějak rozumně schovat pod triko... Leda bych zvolil o 2 čísla větší velikost a obnovil šatník... :D

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#75 » pon 17. srp 2015, 20:58

Musime holt zacit chodit do obchodu pro boubelaky :D. Ja kupuji i zbran na mirenou tercovou strelbu a XDM mi bylo doporuceno na vyzkouseni, tak predtim, nez-li vezmu CZ 75 TS, coz mam momentalne v planu se alespon ujistim, ze nedelam hloupost a XDM neni uzasna varianta, ktera ji prebije. To vse diky ochote I.C.E.

XDS ale dle informaci, co jsem zjistil nejde v CR sehnat. Psal jsem na Slovensko, kde maji jen 2 ukazkove kousky (podle reakci na foru Strelectvi.cz) a take vyrobci do USA a cekam na reakci.

Co jsem se dival na srovnavaci videa s testy byla na tom XDS hoodne dobre a to ve srovnani proti Shieldu a PPS. V kazdem pripade S&W Shield, Walther PPS a Glock 43 budu zkouset v pulce zari, protoze zkusenost na vlastni ruce bude urcite lepsi.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů