Springfield/HS XD/XDM

Glock a spol.

Haluziak

Příspěvek#706 » pon 5. srp 2019, 05:53

genu: mě se Mlock taky nelíbil, nebyl ani ve výběru plasťáků co jsem chtěl někde omacat, pak jsem ho na jedné prodejně chytnul do paprče a už ho mám doma, jen teda většího.

genu

Příspěvek#707 » sob 17. srp 2019, 14:44

genu píše:Tak jsem byl to xds omrknout a ošahat na Střeleckém servisu na Rajské zahradě a šel jsem odtud s ještě větší hlavou.
Velikost super, ale do ruky mi úplně nepadne. K tomu jsem porovnával PPS M2, taky nádhera, ale taky to nebylo úplně ono. Prodejce se ptal na G43, ale to jsem zatím odmítl, že se mi nelíbí, ale v ruce zatím nedržel, což je možná chyba.
Takže domluveno vyzkoušení střelby a to to rozsekne.
Budu zkoušet XDS, PPS M2, G43, SW MP9 Shield.
Ještě jsou koukal po G43X a PPS M1, ale ty nemá na vyzkoušení, tak uvidíme. Tu M1 přemýšlím protože, že mám W P22 s vypouštěním zásobníku na lučíku a M1 ji má taky (M2 už na boku), tak uvidíme ....

Tak dávám vědět jak to dopadlo.
Nakonec všechno jinak. Zkoušel jsem výše uvedené a spoustu ještě dalších a nakonec jediná, která mi sedla jak prdel na hrnec byl G26 :lol:
Je pravda, že xds a pps jsou krásný a mají nádherný mušky .... ale nebylo to prostě ono.
Glock se mi nelíbí , ale prostě to sedlo a obsluha a střelba je důležitější než design ;)
Takže se tímto loučím s vláknem Springfield/HS produkt ...... :mrgreen:

Zpět na