Glock - Striker Control Device aka "The Gadget" v ČR?

Glock a spol.


MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#16 » pát 19. čer 2020, 17:22

Takato suciastka vytvori akurat nespravny navyk. Zbran treba mat skratka pri vkladani puzdra pod vizualnou kontrolou.Pretoze ak pri zapuzdrovani sa ti spust zachyti napriklad o tu stahovaciu gumicku na bunde, sice nevystreli ked ju ukladas, ale odpali hned ako pustis ten blokator.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#17 » sob 20. čer 2020, 11:23

To je argument jak poleno. Takze vlastne kladivove SA\DA taky nic neresi, ze?

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#18 » sob 20. čer 2020, 12:18

Nepřijde mi to jako konstrukčně složitá součástka. Nějaký puškař možná i zámečník by to dokázala vyrobit.

Nebo jak jsme psal předtím. Kdyby někdo upravil už hotový 3D model, tak by se to dalo vymlasknout na CNC fréze.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#19 » sob 20. čer 2020, 14:50

Honzajan
Co ma kladivo spolocne s tym ze treba mat zapuzdrenie pod kontrolou? Dokonca aj ak sa jedna o SA ci nenadrcnutu pistol. Cudzi predmet v puzdre nemusi sposobit len nechceny vystrel, ale moze zabranit aj v opatovnaom vytiahnuti zbrane, ak to bude potrebne.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#20 » ned 21. čer 2020, 07:14

"Co ma kladivo spolocne s tym ze treba mat zapuzdrenie pod kontrolou?"
"Pretoze ak pri zapuzdrovani sa ti spust zachyti napriklad o tu stahovaciu gumicku na bunde, sice nevystreli ked ju ukladas, ale odpali hned ako pustis ten blokator."
Ja jen ze zaklinadlo kohoutaru je, ze maji zbran plne pod kontrolou vkladani do pouzdra, pritom jsem se tu dozvedel, ze si vlastne vytvari nespravny navyk. Navic aby mi nesla zbran vytahnout, musel bych ji do pouzdra lisovat hydraulickym lisem nebo aspon mu pomahat kladivem.
Souhlasim, ze nedivani se pri ukladani zbrane do pouzdra je debilni navyk taktikuul sasku a je to spatne, ale tohle celo je proste dobra vec(ikdyz je pravda, ze dlanova pojistka je lepsi reseni). OK neda se pouzit technika strelby kdy tlacis kver do utocnika na zemi a aby zaver zustal zamceny, zatlacis na celo zaveru a strelis. Bez toho dokazu zit.
Zkratka je to vec na urovni blokace uderniku na Glocku-fajn to mit, ale je to jaksi navic.

Uživatelský avatar
morho
Příspěvky: 699

Příspěvek#21 » ned 21. čer 2020, 10:26

Tohle je doplňkový prvek bezpečnosti. Jestli se někdo pak přestane dívat při ukládání do pouzdra tak je blb a dobře mu tak, bych skoro řekl. Ale věřím že to jsou spíš výjimky.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#22 » ned 21. čer 2020, 11:30

Honzajan
Chapem to spravne ze mas na mysli ze pri zapuzdreni zbrane s kohutom mas prst polozeny na kohute? Ja ukladam do puzdra tak ako zbran drzim, nemenim uchop. Teraz som to skusal, ak by som mal polozit prst na kladivo, alebo na celo zaveru u glocka, musim si prehmatnut a zmenit uchop.

Uživatelský avatar
Sud
Příspěvky: 796

Příspěvek#23 » ned 21. čer 2020, 11:45

Neměníš úchop? To jako že do pouzdra strkáš i palec? Já u Glocka dávám při zadávání do pouzdra vždycky palec na čelo závěru. Jednak nevím, kam bych ho jinak měl dát a za druhé tím tak zabráním pootevření závěru.

Úchop je pořád "stejný", jen se mění pozice palce.

Jen pro info, mám vnitřní pouzdro a plný sweatguard. Fakt nevím, kam bych ten palec měl dát, než na čelo závěru. Takže pro mě by tuta fíčura byla jen benefit.



MatejB
Příspěvky: 7

Příspěvek#24 » ned 23. srp 2020, 12:39

Mate niekto skusenost s objednavanim tejto suciastky cez nejaku sluzbu ktora preposiela baliky z USA? Nieco ako usa-balik.cz a podobne

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kalin a 28 hostů