Walther PDP

Glock a spol.


akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#541 » stř 23. úno 2022, 22:39

No jo. Té spoustě jsem si nevšiml. To je potom ta cenovka good.



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#542 » stř 2. bře 2022, 12:19

Ahoj, nevíte prosím někdo, kde se dá sehnat destička pro kolimátor Holosun?? Nikde nic nemůžu najít.
Případně, kdyby ji někdo prodával...
Díky.

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#543 » stř 2. bře 2022, 17:46

U dovozce v CB servisu. Hledej tady, spoustu mají skladem: https://www.guns-trade.cz/vyhladavanie? ... apt%C3%A9r



bbobb
Příspěvky: 352

Příspěvek#544 » stř 2. bře 2022, 17:51

No prave ze ten na Holosun snad nikdy skladem nebyl. :) mozna na chvili.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#545 » stř 2. bře 2022, 23:48

Co som sa kedysi pytal v CB Servise na pripadnu dostupnost dielov, tak tvrdili ze su schopni v rade tyzdnov zohnat od Walther-a v podstate vsetko. Co takto skusit zavolat / napisat im? Z osobnej skusenosti (kupoval som priamo u nich par veci) - su ochotni.
Inak - ak nie v CZ tak u Germanov (napr. Frankonia) akurat samozrejme zaplatis postu. Google "Adapterplatte für Walther PDP".

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#546 » čtv 3. bře 2022, 09:11

MM: moje zkušenost s CBservisem je, že na 15ranný zásobník s botku do PPQ SC jsem čekal 3/4 roku a dodali ho až potom, co jsem si stěžoval přímo ve Waltheru. Vratná pružina do téže zbraně 3 měsíce.... Takže toliko k "v rámci týdnů" ....

Uživatelský avatar
CzechJoker
Příspěvky: 856

Příspěvek#547 » čtv 3. bře 2022, 09:36

Musíš koupit napřed destičku a až podle toho, jakou seženeš, kolimátor ;-)
Ale vážně, ono záleží na tom, co pustí Němci do protektorátu. Pro ně je hlavní byznys v USA a pár drobků pro nás je moc nezajímá.
Nicméně na německých shopech ho mají skladem (Frankonia do týdne), tak zkus štěstí tam.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#548 » čtv 3. bře 2022, 10:24

JJ trh je ted zbláznenej. A nejen u Walthera, ale i tuzemský zbrojovky, když hledáš destičku na nějaký,ne nejrpodávanejsi kolimec. :) Já musel převrtat destičku Meopta-P10C.



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#549 » čtv 3. bře 2022, 13:55

CB servis nemá a neví kdy budou. Někdo to prý pro Walther vyrábí. Včera jsem jednu na Holosun sehnal,ale dal jsem za ní víc než je běžná cena.



Ricous
Příspěvky: 26

Příspěvek#550 » čtv 3. bře 2022, 18:48

Alesh31: můžu se zeptat kde si ji sehnal?



Alesh31
Příspěvky: 112

Příspěvek#551 » ned 6. bře 2022, 06:59

Ricous: Na inzerát od soukromé osoby, žádný prodejce jí nemá.



akvak
Příspěvky: 140

Příspěvek#552 » ned 13. bře 2022, 18:22

Neptal jste se někdo náhodou u dovozce kdy bude v ČR k dostání PDP PRO SD?

Uživatelský avatar
Uton
Příspěvky: 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#553 » pát 18. bře 2022, 12:16

Tak 20ti ranný zásobník pro Canik je pro PDP stejně kompatibilní jako ten 18ti ranný do Canika. Cena příznivá, doporučuji. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#554 » úte 31. kvě 2022, 10:49

Takže i já se připojím k recenzím a vlastně je podpořím.

Walther PDP FS 4" kupováno v Březnu 2022
Stříleno jen tovární SB, jak 115gr, 124gr v FMJ, TFMJ, JHP
Od každého několik krabiček.

Zbraň úchop na mě ideál, dal jsem zatím nejmenší hřbet, jen kvůli lepší obsluze vypouštění zásobníku . Jinak úchop je dobrý i se středním hřbetem. Zbraň neklouže a dobře se drží. Pocitově velmi příjemné (to rozhodlo při koupi zbraně). Z důvodu občasného nošení zvolena délka 4".

Zbraň se mi zdá "živější", ale na druhou stranu se velmi dobře vrací na záměrný bod, čímž mi eliminuje pocit z živosti. Soustřel takový jaký jsem u této zbraně očekával. Spoušť velmi čitelná, dobrý chod a ten krátký reset je úplně super, z toho jsem nadšený. Věc kterou musím potvrdit je, že mířidla jsem musel posunout co nejvíce doprava a nahoru, aby to šlo na záměrný bod. Toto moc nechápu protože umístění mířidel je jasně mimo osu závěru, ale prostě tak to je. Jinak mířidla relativně, na standardní vybavení, v pořádku.

Po střelbě zbraň čistá až na ten drobný bordel, co tu popisoval CzechJoker. Skluzavka a celkově zbraň čistá, až na ten výše uvedený bordel. Čištění jednoduché a ne moc náročné. Jinak čištění začínám i končím profukem stlačeného vzduchu (Blaster).

Celkově mám co jsem chtěl, střelba mne baví, jen bych to chtěl posunout dál a vyměnit mířidla, pro střelbu za zhoršených podmínek. Za celou dobu žádná závada. Celkově spokojenost.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#555 » úte 31. kvě 2022, 10:51

Chtěl jsem se zeptat, za jaká mířidla jste standardní mířidla vyměnili a jaké máte s nimi reálné zkušenosti? I ta vyměněná se musela posunout na limit tak jako standardní?

To admin: Může to být zde, nebo je to na samostatný či jiný thread?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů