Taurus G3C

Glock a spol.


tomik577
Příspěvky: 20

Příspěvek#1 » ned 18. dub 2021, 13:36

Zdravím, máte někdo zkušenost s pistolí Taurus G3C, případně G2C? Případně i s dostupností náhradních dílů? Měl bych ji na EDC. Na střílení pro radost na střelnici mám jiné... :D

Uživatelský avatar
Cemada
Příspěvky: 324
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 18. dub 2021, 13:47


Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#3 » stř 21. dub 2021, 01:57

Vazne si chces koupit a jeste na noseni gver od firmy, co dela ve velkem pistole, co samy strilej nebo nestrilej kdyz chces aby strilely? :-D

https://www.thedenverchannel.com/news/n ... settlement

238 milionu dolaru pokutka v USA a recall na 1 milion kusu. K tomu policejni gvery v Brazilii strileli samy po zatrepani a i v CR vybouchl nemaly pocet Raging Bullu... videl jsem fotky nekolika ks a nejen 500 SW ci 454 Casull ale i 44 Mag apod. Proste srajda blato matros.

Sam jsem mel v ruce fungl novy Taurus kram za desitku, uz nevim model presne, co strilel kazdou 3. nebo 4. ranu jenom. A nikdy nikdo ten model nedokazal opravit, hledal jsem to vsude mozne po netu a marne.

A to, ze par lidem to funguje (vetsinou tem, co vystrilej 200 az 300 ran rocne) jaksik nejde brat v potaz.

Napis do Youtube ze srandy Taurus fail nebo failure a pust si par videjek pro klidnejsi spani.

Ale tak jestli se ti brzdove desticky vyparily z auta pred dvemi lety a misto brzdovych kotoucu mas chakramy a pas si zapinas jenom o statnim svatku a airbagy to nikdy nemelo, tak je Taurus pak asi idealni volba... :-D.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#4 » stř 21. dub 2021, 05:34

Slyšel jsem že se jednalo omodely 24/7 a možná 70x. Tedy před 5 lety. A zmiňované Problémy jsou ve světle nových modelů již historie.

Uživatelský avatar
Alfréd z hor
Příspěvky: 83

Příspěvek#5 » stř 21. dub 2021, 15:27

Tak na YT máš hafo videorecenzí G2c i G3c, někdo doporučuje v této cenové kategorii jako super, někdo má výhrady, názor si musíš udělat sám. G2c má stavitelná mířidla (v této kategorii považuji za nepotřebné), G3c má pevná (která bych preferoval, ale před rokem nebyla u nás ještě dostupná), tudíž mám G2c a nestěžuji, zatím sežrala všechno krmení, co jsem jí dal ochutnat a funguje jak si představuji. Ve finále jsem vybíral mezi Glock G43x, ČZ P10S a G2c ... ten G2c mě přišel takový nejkompaktnější a nejlíp mě seděl v ruce. Na takovéto domácí žvýkání optimální, člověk o ní za pasem ani neví. Samozřejmě náhradní díly, nebo doplňky, to je pole neorané ... ale tak nějak mě to netrápí, za ty peníze, až přestane sloužit, půjde do recyklovaného odpadu a koupím si novou :D



vica99
Příspěvky: 1

Příspěvek#6 » pát 28. kvě 2021, 20:04

nikdo další zkušenost s G3 / G3c? Nemyslím si že by se vůbec neprodávaly. Naopak co jsem slyšel u prodejce, tak se docela hojně prodávají. Jen se lidi o nich asi stydí bavit, protože by tady dostali bídu. :)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#7 » pát 28. kvě 2021, 22:32

Tak hlavne tyhle kvery nemaji moc smysl, kdyz existuji hellcaty, gx4 a nebo p10. V pripade cz mas dostupnost dilu i prislusenstvi. Na Tauruse prakticky nic. Navic sa\da neni zadna hitparada, protoze kvuli tomu mas spoust neergonomicky vzadu a spousti to moc u ramu. Navic na svoji kapacitu jsou to velke zbrane (g3c s 12 ranama je vysoka i siroka jako napr. Rex Delta, ale ta ma 15ran)



bicista
Příspěvky: 3

Příspěvek#8 » pon 13. zář 2021, 17:17

Taurus G3c mam doma, vstříleno zatím asi 300 nábojů, kdyby cokoliv nekoho zajímalo, zde mé drobné unboxing video. Případně Budějčák si jí může před koupí u mě osahat :)

https://youtu.be/6z73P5tvQJ4

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#9 » úte 14. zář 2021, 13:19

https://m.youtube.com/watch?utm_campaig ... lZuoRrBa1M

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk



Sody
Příspěvky: 316

Příspěvek#10 » úte 14. zář 2021, 13:55




Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#11 » stř 5. led 2022, 08:09

bicista píše:Taurus G3c mam doma, vstříleno zatím asi 300 nábojů, kdyby cokoliv nekoho zajímalo, zde mé drobné unboxing video. Případně Budějčák si jí může před koupí u mě osahat :)

https://youtu.be/6z73P5tvQJ4


Kontrolní otázka: Čím to krmíš? Budu k němu brát S&B jenom nevím, kterou gramáž, jestli 115grs a nebo 124grs. JHP neplánuji, ty to stejně prý žere blbě... Dnešní výroba v jůesej je na světelný roky vzdálená od původní brazilský produkce. Jenomže v naší střelecký komunitě, kde je to samej "prostěglockjenejvícnejlepčejší3,14čo" turbostřelec, se to moc neví. Rozmýšlel jsem se mezi G2C a G3C ale rozdíl v ceně není nijak velký tak vezmu rovnou novější. Jinak pěkný video.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#12 » čtv 6. led 2022, 22:20

Alfréd z hor píše:Tak na YT máš hafo videorecenzí G2c i G3c, někdo doporučuje v této cenové kategorii jako super, někdo má výhrady, názor si musíš udělat sám. G2c má stavitelná mířidla (v této kategorii považuji za nepotřebné), G3c...



Pár recenzentů mělo výhrady jenom k drobnostem (ano, bylo několik kusů s problémy ale to je u každý firmy) třeba že restrike je zbytečný, povrchovka není nejtrvalejší, na některých kusech byly hůř vyleštěný skluzavky atd. To ale nic nemění na tom, že poměr užitné hodnoty a ceny je absolutně bezkonkurenční. V USA je to jedna z nejprodávanějších zbraní. Ono se není čemu divit když u nich máš za cenu jednoho mlocka dva tauruse a kýbl střeliva. V jednom videu říkali, že loňská blekfrájdej cena G2C byla něco kolem 200 doláčů. Ještě zpět ke G3C, začali vyrábět verzi TORO která má montáž na kolimátor ale to mě osobně nějak netáhne.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#13 » pát 7. led 2022, 11:34

Jarda89 píše:
bicista píše:Taurus G3c mam doma, vstříleno zatím asi 300 nábojů, kdyby cokoliv nekoho zajímalo, zde mé drobné unboxing video. Případně Budějčák si jí může před koupí u mě osahat :)

https://youtu.be/6z73P5tvQJ4


Dnešní výroba v jůesej je na světelný roky vzdálená od původní brazilský produkce. Jenomže v naší střelecký komunitě, kde je to samej "prostěglockjenejvícnejlepčejší3,14čo" turbostřelec, se to moc neví.

Praveze ty moc nevis. Taurusy jsou stale vyrabene v Brazilii.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Jarda89
Příspěvky: 352

Příspěvek#14 » pát 7. led 2022, 12:22

Ok moje chyba, to ale vůbec nic nemění na tom, že dneska je kvalita úplně jinde ;)



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#15 » pát 7. led 2022, 12:30

Souhlas. A uz je i jinde dodavka nahradnich dilu?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 8 hostů