Glock 19 gen.5

Glock a spol.


LK
Příspěvky: 23

Příspěvek#61 » úte 27. úno 2024, 20:35

Vsechna ta hledi v poslednich prispevcich jsou na glock bez MOS, ze?



faajn
Příspěvky: 21

Příspěvek#62 » stř 28. úno 2024, 15:32

jééžišmarjá :roll: to mi nějak vůbec nedocvaklo. mám objednanou MOS verzi. Tak to bude potřeba trochu víc pogooglit která na to budou vhodná.
ale určite jdu do tritia, mám s tím dobrou zkušenost a navíc se mi fakt líbí. :D



Poval
Příspěvky: 42

Příspěvek#63 » pon 25. bře 2024, 21:53

[mention]Faajn [/mention]/ [mention]Pari777 [/mention] mam tie “top” Trugla a trosku s nimi po pravde bojujem :-(.

a) zvyraznenie musky (oranzovy kruh okolo svetlovodu s tritiom) nie je zdaleka take super, ako to vyzera na fotkach.

b) je to u-notch, cize je potrebne “musku” v hledi trosku “utopit” viz obrazok - zakruzkovane cervenou. Ak ste napriklad ako ja zvyknuti (Sig P320) zarovnat horny okraj musky do hledi, bude to lietat vyssie.

c) zistil som, ze mam na trochu problem spravne zaostrit, ale toto bude skor “unava materialu” - tj. mojich oci

Ale plus je

- Fakt robustna kontrukcia a na hranach som sa zatial neporezal
- v tme su proste ina liga (napriklad vs Sig P320 M17)

Skratka chce to vidiet/vyskusat. Ak by bol zaujem SZ.

IMG_2542.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



LK
Příspěvky: 23

Příspěvek#64 » úte 26. bře 2024, 13:56

Vsechno je dle svetelnych podminek, ale u tritia vidim duchy a nemam to nikdy bodove zaostrene, jasne. Vzdy je to trosku mazle.



faajn
Příspěvky: 21

Příspěvek#65 » úte 26. bře 2024, 16:49

to: Poval
Díky za upozornění. Ten "U notch" nepřipadá v úvahu. Do toho opravdu nejdu. Nejlepší bude zajít za klukama do krámu a nechat si poradit, prohlídnout možnosti a vybrat tam. Hned mi to tam i nahodí. Trijicon to ale nebude, nejpravděpodobněji vezmu něco od trugla.



flowingCZ
Příspěvky: 5

Příspěvek#66 » úte 9. dub 2024, 10:20

Vyzkousel jsem od kamarada Glocka 17 s Holosunem 507 a bylo to super a to jeste nemel MOS verzi....... s MOS verzi to bude extra!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti