Taurus PT809

Glock a spol.


uzlik
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » pon 16. kvě 2011, 05:56

zdravim, jaké mate zkušenosti s pistolemi Taurus? PT809 je pěkná co přesnost s spolehlivost. Jsou kvalitní? A co Glok 19. Díky za info.



david0101
Příspěvky: 3

Příspěvek#2 » pát 21. říj 2011, 10:42

ahoj já mám teda jenom gloka 19 C (kompenzátor) a tauruse jsem měl občas pučenýho na střelnici. GLoka vlastním čtrtým rokem, má nastříleno přez 6000 nábojů a není na něm vidět viditelná zmínka opotřebování, až na malinké škrabance na rámu a závěru od běžného nošení v kapse. Glok 19 ma menší hlaven než 17ka ale i tak velice přesná zbraň, i když ne každému muže vyhovat "safe glok" spušť na kterou jsem si já osobně musel zvykat.
Největší rozdíl mezi glokem a taurusem z hlediska praktičnosti je ta že glok nemá vnější kohout a ani výpustník úderníku a má jen pojistku v podobě spouště (takže bych se bál nosit náboj v komoře) i z tohohle důvodu gloka mám už jen na střelnici a waltra P99 na nošení.



uzlik
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » stř 7. pro 2011, 19:04

Děkuji kopil jsem si G17 a je super

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#4 » čtv 8. pro 2011, 09:00

Trošku poopravím: Glock je samozřejmě nositelný i s nábojem v komoře, ba naopak je k tomu přímo předurčen. Krom pojistky ve spoušti má ještě pojistný systém v podobě úderníkové pojistky (blokace úderníku) a vysoký odpor spoustě plus systém safe action neumožňuje pohyb předepnutého úderníku vpřed bez jeho plného napnutí spouští. O bezpečnost Clocku s nábojem v komoře v kombinaci s bezpečnou manipulací bych se rozhodně nebál...

Uživatelský avatar
dejment
Příspěvky: 111

Příspěvek#5 » sob 25. úno 2012, 01:50

vím,že jsem trochu OT, ale nenašel jsem tu vlákno a zakládat nové, no nic:
Potřeboval bych vědět, jestli má někdo zkušenosti http://www.taurususa.com/product-detail ... series=700
Děkuji

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů