Walther PPQ

Glock a spol.


SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#466 » pát 10. čer 2016, 17:29

jj, PPQ si koupí jenom hazardér a pošuk. A víte co? Já jsem takovej magor, že si nejspíš koupím ještě jedno ve 22LR :)

Uživatelský avatar
Duke650
Příspěvky: 44

Příspěvek#467 » pát 10. čer 2016, 19:00

Dnešní zátiší s PPQ. Problém není pistole, ale volšové ruce a chabé oči
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#468 » pát 10. čer 2016, 19:16

SansLogique píše:jj, PPQ si koupí jenom hazardér a pošuk. A víte co? Já jsem takovej magor, že si nejspíš koupím ještě jedno ve 22LR :)



Tak to si pohni, protože tuším, že na gunstrade psali, že Walther s 22LR končí.
Jinak já souhlasím s ostatními, PPQ mám, hlaveň zatím OK a i kdyby na to došlo a začalo to zlobit, kašlu na to. A už teď vím, že jí nikdy neprodám. ;)



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#469 » pát 10. čer 2016, 19:18

DUKE650:

Na kolik metrů? Zase taková hrůza to není, kdybych sem dal (jako že nedám) můj poslední výsledek na mezinárodní pistolák, tak bych byl za ........ Bylo to tak mizerný, že už mám domluvenýho zkušenýho střelce, aby mě prostě učil. :lol:



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#470 » pát 10. čer 2016, 20:11

To Kreon: A to tě šlechtí, takový přístup... Není totiž na střelnici asi nic horšího, než "macho" týpek co někde nabyl dojmu, že se narodil se zbraní v ruce a jelikož je CHLAP, tak střílet umí od přírody... Včetně manipulace se zbraní...
Takže přeji ať se trénink daří a střílení pak přináší jen radost... Kam to máš objednané, pokud se smím zeptat???



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#471 » sob 11. čer 2016, 13:21

TO Sarkapafarka:

Tak vůbec nejde o manipulaci, tu mám "vsugerovanou" už od táty, který mě v tom cepoval, ono jde hlavně o to, že po asi pátý šestý střelbě s PPQ jsem zjistil, že má výbornou spoušť a solidní mířidla, ale stále mi každá třetí rána šla úplně pánubohu do oken a většina jde doprava dolu (strhávám). Sám se toho nezbavím. Kolega z práce, bývalý voják, závodní střelec, se mě ujme a začneme chodit spolu, oba jsme ze severních čech. Ale nerad bych tu byl offtopic.....



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#472 » pon 13. čer 2016, 12:25

Kreon: doufam ze nejsi - a pokud ano, prosim nasmerujte me kam psat... Jsem na tom totiz dost podobne. Manipulaci mam jakz takz (myslim ze rozhodne nikoho neohrozuji - vsak me tata skolil uz od mala, ale holt takticky prebiti mi trva chvili dyl nez by melo... atd atd, chyby proste jsou a jsem si jich vedom) - ale nelita mi to tak, abych s tim byl spokojeny... postavu na 15-20m trefuju, ale podobny soustrel co je od Duke650 FAKT nemam :-(Co jsem byl zvykly z dlouhe malorazky trefovat petikacku na 50m neni k srovnani. Nemluve o tom, ze mam zrejme blby uchop - at tam skladam prsty jak chci, tak pri rychlejsi strelbe si obcas shazuju zaver - takze obcas mackam spoust a ono prazdne cvak... Neni nejake vlakno pro jelita meho stylu?
*****
Pokud by to nekdo chtel pitvat (a asi jinde) tak:
- shazovani zaveru (muj nazor) je levym palcem, ktery proste nedokazu pri obourucnim uchopu narvat jinam
- myslim ze nestrhavam, rany mimo jsou ,,pravidelne" rozmistene ve 360st.
- pokud se snazim o ,,mirenou", vysledky jsou vyrazne lepsi, ale to tak nejak neni muj cil
- ano, snazim se susit co to da... ale neco se nasusit proste neda
- odstrileno z tehle (a vlastne vubec kratke) zbrane mam cca 1000ks (asi hodne malo co?)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#473 » stř 15. čer 2016, 18:51

takl dneska mi na střelnici přestal zachytávat závěr vzadu při prázdným zásobníku. Říkal jsem si, že to zase blbě držím. Ale kdeže, něco se tam ulomilo či co, není co by přišlo do styku s tím výstupkem na podavači nábojů a prostě to nemá co ten záchyt zvednout.
Ještě víc prima je, že když dám závěr ručně na záchyt, tak pak nejde shodit zatažením za závěr, musím dát dolů záchyt...
To bych radši ten vydrolenej vývrt.



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#474 » stř 15. čer 2016, 19:07

SansLogique - nerouhej se ;-) Tohle je jasna chyba a vyrobni vada ;-) to vyreklamujes ;)
Ja svoje haksny, ktery mi to shazujou bohuzel asi ne - nejak neni kde :-D



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#475 » stř 15. čer 2016, 19:20

to doufám, když za ty dvě plastový tyčky spojený další plastovou tyčkou chtěj přes 13 stovek!



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#476 » čtv 16. čer 2016, 17:27

předchozí příapěvek nejde editovat, tož takhle:
Dnes odvezeno do Motola, tam jsem to musel nechat, že to předaj k vyřízení Guns-trade. To mě nejdřív nasralo, ale pak jsme uznal argumenty prodejce (chápu jeho postoj a důvody), takže budu čekat na opravu, což bude, když to dobře půjde cca 14 dní (jezděj Budějice - Praha jednou týdně). To je radosti.
BTW, nejsem prej první komu se ulomilo něco ze záchytu závěru u PPQ. Asi udělali soudruzi v SRN někde chybu.
Ale zase na druhou stranu když jsme se tak s panem majitelem bavili a vyjádřil jsem se, že to asi hodím do kanálu a pořídím dalšího Glocka, tak mě chlácholil, abych hned nepanikařil, že to s Waltherem zas tak špatný není. Další polehčující okolnost je, že to není závada, kvůli který by to přestalo střílet.
Upřímně řečeno, jako člověk, kterej pracuje pro německou firmu, která vyrábí strojní zařízení, jsem spíš příjemně překvapenej, když něco někdy funguje. Ta jejich slavná kvalita dávno zmizela s katováním kostů a tím, že rukama už tam žádnej Němec dávno nepracuje.



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#477 » čtv 16. čer 2016, 19:45

chmm... no to me uplne netesi :-( No strilet jezdim do Borku, tak bych to tam hodil rovnou... ale nejak se mnozi zavady :-( A to jsem uvazoval jeste nad PPS, takhle si to budu hooodne rozmyslet :-(
Ale stve me to, jinak mi to naprosto vyhovuje jak ergonometrii, tak funkci :-(



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#478 » čtv 16. čer 2016, 21:21

Osobně si myslím, že drobných závad např u Glocka je stejné procento jako u Waltheru. Jen se o tom prostě mín mluví.
Tak či tak Glock je podle mě nejhnusnější zbraň na trhu, takže mám jasno.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#479 » pát 17. čer 2016, 08:09

vzhledem ke konstrukci Glocku si tuhlezávadu nedovedu představit, případně kdyby nastala, neobtěžoval bych se s reklemací, ale vyměnil záchyt za 3 kila sám během cca minuty. Ostatně jeden náhradní doma mám. Nicméně u PPQ stojí 1300,- což je už fakt rozdíl, navíc mi to připomíná - už někdo z vás rozebíral rám zbraně? Prej to není tak jednoduchý, jak to na videu na YT vypadá.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#480 » sob 18. čer 2016, 11:14

ahoj,mohu poprosit znalé o názor? jsem rozhodnutý pro PPQ (ideálně M1) - teď řeším dilema nové vs starší.na co dát pozor při koupi staršího kusu? lze tam očekávat nějaké problémy,že je výhodnější jít do nového? případně stačí zbraň vyzkoušet střelbou na střelnici nebo je lepší nechat prohlédnout zbrojířem(zda tam může být problém,který se při střelbě neprojeví) ?
díky
mimochodem kdyby někdo vědel o pěkném kusu ve 100% stavu klidně budu rád za nabídku

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 38 hostů