Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#481 » sob 18. čer 2016, 11:57

Já tedy nevím, ale je-li v nabídce novější generace (neplatí jen u zbraně), tak bych do starší generace nešel, pokud důvodem není málo financí. Obvykle novější generace odstraňuje nedostatky té předchozí generace a přináší i vylepšení, do budoucna je lépe prodejná, atd. Já jsem i u PPS čekal na M2 a rozhodně nelituji, obě zbraně, Walther PPQ M2 i Walther PPS M2 jsou špičkové a to, že několika lidem se dostaly, bohužel a lituji je, do ruky zrovna kusy, které mají nějaký problém, neznamená, že ta kvanta ostatních vyrobených kusů jsou špatná. To se může stát u každé zbraně a výrobku, že jisté % kusů má nějakou vadu,jen tady se zatím z toho udělala kauza, že Walther je nebezpečná značka a několik lidí zde uvádí, že uvažuje o nové zbrani, "ale Walther rozhodně ne". A co rozhodně ano???



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#482 » sob 18. čer 2016, 12:14

o starší generaci uvažuji proto,že mi více vyhovuje vypouštení zásobníku na starším modelu.
kauzu neřeším,walthera chci. proto prosím o radu viz. můj příspěvek výše zda hrozí problém při nákupu starší pistole a na co si dát pozor .problém zda verzi M1 nebo M2 neřeším,tam mám jasno.
o nákupu starší pistole uvažuji proto,že je vetšinou kydex v ceně a možnost rozdíl v ceně nové investovat do střeliva a prostřílet to

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#483 » sob 18. čer 2016, 12:28

Walther "M1" se pořád prodává,ne? S označením Classic..

http://www.carl-walther.de/cw.php?lang= ... oduct=2050



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#484 » sob 18. čer 2016, 12:37

ano,někde ho stále mají..nicméně to stále neřeší rozdíl cca 5500kč oproti nákupu starší,které bych mohl investovat třeba do střeliva nebo nějakého kurzu
(mám nabídky za 13500 včetně kydex pouzdra,proto toto řeším )



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#485 » sob 18. čer 2016, 21:21

Je to asi srovnatelné jako s nákupem Glocka či jiné podobné pistole z druhé ruky... Něco ty zbraně vydrží, není proč se bát...



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#486 » ned 19. čer 2016, 11:44

ja se rozhodne povazuju za zacatecnika... ale kdyz sem nechce napsat nikdo nic - kouknul bych na vule, hodne bych si zkontroloval hlaven (zvlast po poslednich pripadech vysypani, i kdyz u tech starsich se to zrejme nikde neobjevilo), zkusil chod spouste, zkusil jak jde zandat a jak drzi zasobnik a jak hodne ho to ,,vyhodi", konkretne PPQ ty zasobniky hodne strili ven. no ja jak pise sarkafarka, vic bych se toho nebal, pokud tohle vsechno ok, skryta vada by tam nikde byt nemela, nebo ji odhali jedine zbrojir... (A jeste ten, ktery s walthery dela)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#487 » úte 21. čer 2016, 19:53

Jenom info k mojí reklamaci - už vyřízeno, vyměněn záchyt, samozřejmě zdarma a bez nějakých řečí. Celkem vyřízení trvalo 3 prac. dny.



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#488 » úte 21. čer 2016, 20:23

parada, diky za info - walther za me ziskava (nebo spis neztraci) body



galitruk
Příspěvky: 7

Příspěvek#489 » čtv 23. čer 2016, 10:28

Zdary, v úterý jsem si na Leiku v Plzni půjčil PPQ M1 a na to že umím houno jsem měl pěknej shluk sršňů v terči, pálilo se mi fakt parádně. Po střelbě jsem se ptal chlapů co a jak s PPQ a neřekli půl špatného slova. Dokonce mi i půjčili zbraň abych si jí rozebral a sám se přesvědčil jak vypadá hlaveň po xxxxxx výstřelech, nic jsem tam neviděl, ale s jistotou to říct nemůžu protože hlaveň nebyla vyčištěná. Při střelbě mi nezůstával závěr v zádu a na to mi řekli že je unavená pružina. Ještě mám pár dní-týdnů než budu kupovat tak snad se rozhodnu správně.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#490 » čtv 23. čer 2016, 11:46

unavená pružina, jasně. Ulomenej ten hajzlík na záchytu, co jsem měl já.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#491 » čtv 23. čer 2016, 20:31

jojo,s tou M1 v Leiku v Plzni jsem střílel už před časem a že nezůstává závěr vzadu jsem si taky všiml.ale na funkci to vliv nemá tak to očividně neřeší .-) ale podobná zkušenost - soustřel dobrej,takže ode dneška mam už své vlastní PPQ :-)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#492 » čtv 23. čer 2016, 20:46

Gratulace, neudělal jsi chybu, je to výborná zbraň! Je nádherná, přesná, pokaždé, když se na ni podívám, tak to zahřeje u srdce. Je to taková moje milenka!



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#493 » čtv 23. čer 2016, 22:23

Po vyzkoušení zatím jediná co mi sedla. Záloha zaplacena, teď už jen čekám na převoz ať ji můžu vyzvednout.

Uživatelský avatar
Duke650
Příspěvky: 44

Příspěvek#494 » sob 2. črc 2016, 18:28

Nevíte někdo zda se dá koupit závěr z PPQ Q5 match a zda pasuje na standardní PPQ m2 5"?



mischanek
Příspěvky: 96

Příspěvek#495 » sob 2. črc 2016, 19:24

Na konci lonskeho roku jsem zaregistroval, ze zacali nabizet konverzi 5" (tedy zaver s hlavni) na 4" modely.. cena tehdy byla u nas nejakych 15600,- coz je hukot.. Ted uz mam Q5 a zkousel jsem prehazovat a kombinovat dily s mym starym 4" PPQ M1 a svete div se, vse pasuje, vse funguje, tedy zamenitelnost dilu mezi ruznymi modely/generacemi bezproblemova.. (zkuste si to s CeZetou.. :-) ).. takze tohoto bych se nebal - samotny zaver pak jedine zkusit poptat ve fabrice..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů