Walther PPQ

Glock a spol.


peee38
Příspěvky: 23

Příspěvek#586 » úte 20. zář 2016, 22:26

Díky za info.Já si to tam pojedu vyzkoušet,než se rozhodnu ji koupit.Jsem na to zvědavej.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#587 » stř 21. zář 2016, 05:32

Úplně v klidu si ji kup, já na ní mým najeto několik tisíc, chovám se k ní spíše hulvátsky a je absolutně bez problémů a řekl bych, že i vzhledově ve stavu nové věci. Věřím, že kdyby tu moji nějakej chytrák nabízel k prodeji tak bude psát: nenošená, téměř nestřílená, vystřeleno 200 továrních nábojů



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#588 » stř 21. zář 2016, 05:58

@peee: Já mám zatím vystříleno jen 1255 nábojů, ale zásobník laduju po 5, takže jsem jich už urcite vystřílel přes 200 a jediný problémy bylo cca 5x právě nezachyceni závěru, což ale bylo hned v začátcích a způsobeno úchopem. Palcem jsem se opíral o záchyt závěru, takže jsem ho při výstřelu nechtěně vypouštěl. Po zjištění příčiny už se to neopakovalo.



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#589 » stř 21. zář 2016, 08:11

wally: mam ten samy problem (ja vim, uz s tim prudim) - kam teda strkas ten palec silne ruky? Snazim se precvicit, aby tedy palec silne ruky prekryl koren palce slabe... (a tim padem nehamtal po tom shozu zaveru), ale prijde mi to nesikovne kdyz prebijim a slabou ruku tam pak vracim...

Jinak za mne PPQ naprosto v pohode - strilim prasecky i prebijene limity (cca 1500 uz celkem), na zbrani to neni vubec znat, presne jak pise Jirik.fx - po cca 2000 vystrelech (mozna o tuk vic) je jak nova, vyvrt jak zrcadlo, jedine co - tak jak ji nosim v kydexu a snazim se i trenovat, tak kolem vyhozniho okynka je maaalinko (ale fakt jen malinko) znat odreniny ... (ale je to tak na lupu).
Zbran je to SUPER, sedne, libi se mi, je spolehliva - fakt dokaze nabit a vystrelit prakticky cokoliv... Za me plne doporucuju. A i takovy kopyto jako jsem ja se s tim dokaze trefit, dokonce i dvojstrel...



wally
Příspěvky: 65

Příspěvek#590 » stř 21. zář 2016, 21:19

@lipas: Hele, já s tím úchopem normálně problém nemám a palec pokládám na palec slabé ruky. S tím závěrem se mi to stalo, když jsem se snažil zbraň uchopit co nejvýš.. Při přirozeném úchopu je to OK, mám sice větší ruku, ale zase hubenou.



lipas
Příspěvky: 61

Příspěvek#591 » stř 21. zář 2016, 21:22

@wally: dik... asi budu muset najit nekoho, kdo mi ten uchop poladi... nejak tam ten palec nedokazu narvat - ale to je jen a jen moji nesikovnosti, nikoli PPQckem



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#592 » pon 3. říj 2016, 13:09

Bretas33 píše:Mířidla od firmy Zendl namontována. Výškový rozdíl mezi původními a novými je v setinách milimetru, což při střelbě nehraje roli. Muška sedla úplně přesně.

Prosimte, taky do nich asi pujdu, jen se zeptam - montaz bez problemu? Funguje to dobre, nastreloval jsi to nejak?
A pro ostatni s PPQ.. krome miridel, tunite to jeste nejak? Treba tou lepsi spousti? Ja jsem s tou pistoli strasne spokojenej, ale zacinam se nudit a vymejslet blbosti:)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#593 » pon 3. říj 2016, 13:20

Co by teda zajímalo mě, je kratší záchyt závěru, bo v polovině případů mi nezůstane vzadu a držím si ho zřejmě rukou.



Bretas33
Příspěvky: 38

Příspěvek#594 » pon 3. říj 2016, 19:18

Joab píše:
Bretas33 píše:Mířidla od firmy Zendl namontována. Výškový rozdíl mezi původními a novými je v setinách milimetru, což při střelbě nehraje roli. Muška sedla úplně přesně.

Prosimte, taky do nich asi pujdu, jen se zeptam - montaz bez problemu? Funguje to dobre, nastreloval jsi to nejak?
A pro ostatni s PPQ.. krome miridel, tunite to jeste nejak? Treba tou lepsi spousti? Ja jsem s tou pistoli strasne spokojenej, ale zacinam se nudit a vymejslet blbosti:)


Mušku jsem si namontoval sám bez problémů. S hledím už to bylo horší, nebyl jsem si jistý upevněním a bál jsem se použít hrubou sílu. Tak jsem zajel k puškaři a ten upnul závěr do vystlaného svěráku a přes nějaké dřívko hledí vyklepl do strany. Stejným způsobem tam dostal i nové hledí. Nastřelování nebylo potřeba, muška ani nejde namontovat jinak a hledí je jen potřeba srovnat na střed - Pan Puškař to jen zkontroloval pod lupou. Teď naprostá spokojenost, montáž stála 100 kč. Když teď vím jak na to, tak bych to zvládnu i sám... :-)



RIVL
Příspěvky: 86

Příspěvek#595 » úte 4. říj 2016, 07:13

SansLogique píše:Co by teda zajímalo mě, je kratší záchyt závěru, bo v polovině případů mi nezůstane vzadu a držím si ho zřejmě rukou.


Jo tohle se mě stávalo taky - je to úchopem. Zvedal jsem si záchyt závěru za konec prodloužení. Když jsem si dával pozor na úchop, tak "závada" zmizela. Teď už jsem si na to zvykl a už nic nekontroluju a je to bez problémů.



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#596 » stř 5. říj 2016, 13:28

Bretas33 píše:Mušku jsem si namontoval sám bez problémů. S hledím už to bylo horší, nebyl jsem si jistý upevněním a bál jsem se použít hrubou sílu. Tak jsem zajel k puškaři a ten upnul závěr do vystlaného svěráku a přes nějaké dřívko hledí vyklepl do strany. Stejným způsobem tam dostal i nové hledí. Nastřelování nebylo potřeba, muška ani nejde namontovat jinak a hledí je jen potřeba srovnat na střed - Pan Puškař to jen zkontroloval pod lupou. Teď naprostá spokojenost, montáž stála 100 kč. Když teď vím jak na to, tak bych to zvládnu i sám... :-)

Díky pane. No, objednáme a uvidíme:) Jinak předpokládám, žes bral zelený hledí a červenou mušku?



Bretas33
Příspěvky: 38

Příspěvek#597 » pát 7. říj 2016, 05:53

Joab píše:
Bretas33 píše:Mušku jsem si namontoval sám bez problémů. S hledím už to bylo horší, nebyl jsem si jistý upevněním a bál jsem se použít hrubou sílu. Tak jsem zajel k puškaři a ten upnul závěr do vystlaného svěráku a přes nějaké dřívko hledí vyklepl do strany. Stejným způsobem tam dostal i nové hledí. Nastřelování nebylo potřeba, muška ani nejde namontovat jinak a hledí je jen potřeba srovnat na střed - Pan Puškař to jen zkontroloval pod lupou. Teď naprostá spokojenost, montáž stála 100 kč. Když teď vím jak na to, tak bych to zvládnu i sám... :-)

Díky pane. No, objednáme a uvidíme:) Jinak předpokládám, žes bral zelený hledí a červenou mušku?


JJ, mám zelené hledí a červenou mušku, pár příspěvků zpět mám fotky...



gaz46mav
Příspěvky: 6

Příspěvek#598 » pát 14. říj 2016, 21:10

Zdar všem, od června jsem majitelem PPQ M2.
Celkově spokojenost, jen ta hlaveň... viz níže. Asi s tím skočím zpět do kšeftu na kontrolu...
Obrázek

Obrázek

... a ano, čistil jsem to už co to šlo...



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#599 » sob 15. říj 2016, 00:11




gaz46mav
Příspěvky: 6

Příspěvek#600 » sob 15. říj 2016, 00:36

Aha, ... díky . Už jsem samozřejmě četl o tomto stanovisku v výrobce, jen nevím jak posoudit, jestli ten můj konkrétní případ už není "za hranou" kdy by to mělo smysl reklamovat.

Odesláno z mého SM-J500FN pomocí Tapatalk

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů