Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#91 » úte 8. říj 2013, 18:20

Tak to pouzdro je dost podobné uzavřenému, které mám v užším výběru, ale nevím, který model vybrat, a jaký náklon. Rád bych si je ošahal a vyzkoušel a teprve potom se rozhodnul.
http://www.copshop.cz/index.php/compone ... 6?Itemid=0

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#92 » úte 8. říj 2013, 19:49

Mrkni sem:
http://www.youtube.com/watch?v=ZplHQWW- ... 3&index=12
Vypadá to na docela objektivní recenzi, ale samozřejmě máš recht v tom, že ošahat si to osobně bude nejlepší. Já to asi risknu a když nebude sedět, tak to, byť třeba s menší ztrátou, prodám.
Nebo si na to třeba zvyknu :-)



Mike88
Příspěvky: 58

Příspěvek#93 » stř 9. říj 2013, 08:45

Přesně tohle mám http://www.prokonzbrane.cz/pouzdra-na-kratke-zbrane/2452-opaskove-pouzdro-dasta-202-5.html 8-) drží v něm dobře a už jsem si na něj zvykl tolik, že jiné nechci. Vyhazovat tisíce za nějaké "super" pouzdra mi příjde zbytečné, ale všem třeba vyhovovat nemusí ;)



orbicek
Příspěvky: 20

Příspěvek#94 » čtv 17. říj 2013, 22:53

Jen pro info, kdyby nekdo premyslel o koupi pouzdra Fobus: PPQ nesedi do Fobus pouzdra pro P99, ale do pouzdra pro HK USP Compact (kod HK-1)

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#95 » pát 18. říj 2013, 11:40

Tak Walther už je od včerejška doma, lépe řečeno u kolegy. Teď ještě počkat necelých pět měsíců než se vrátím domů. Co se týče pouzder, narazil jsem ještě na fórech na KM Saddlery (ti bohužel nemají na PPQ "kopyto", takže by tam člověk musel bouchačku přivézt) a pak slovenské Falco - docela velký výběr.

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#96 » ned 20. říj 2013, 22:59

To pouzdro na copshop, nebo spíše kopyto, dělali podle mého ppq. Mám stejné jako na fotce výše. Dělali to podle mých požadavku, sweetguard, zakončení dole. Velká spokojenost. Jděte do něj. a pokud si ho někdo chce zkusit v Brně, stačí říct.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#97 » pon 21. říj 2013, 20:49

Díky za informace. Chtěl bych se ještě zeptat jaký jsi zvolil náklon?

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#98 » pon 21. říj 2013, 21:26

zvazoval jsem 0st. protoze jsem strilel s kamaradovym glockem s kydex pouzdrem (huckfinn) s 0st. a to mnoho set ran, nakonec jsem zvolil 5st. rozdil v podstate zadny nebo jen minimalni. Ale na pouzdru se daji posunovat poutka takze kdyz na jedny strane das poutko nahoru a na druhy uplne dolu tak taky dostanes nejaky sklon.
Jinak kdyz jsem porovnal huckfinn a cop tak ten cop se mi zdal lepsi. a cekal jsem na nej 2 dny!!! a to jeste proto ze nemeli kopyto a tak nemeli nic pro PPQ do zasoby.
A jeste neco, mam i to mini pouzdro na G26 a to nebrat. neni to ono, zbran je v kontaktu s pouzdrem v male plose a nejak to proste nesedi uplne nejlepe.

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#99 » úte 22. říj 2013, 12:31

To Infidel: No tak s tím pouzdrem na copshop si mě potěšil. Zvažoval jsem něco takového, ale vycházelo to všechno kolem 1400 - 1600 stovek. Tohle je za dobrou cenu. Díky moc. Zkoušel jsi ho nosit i jako vnitřní? Zajímalo by mě, jestli to někde netlačí nebo neškrábe (příliš moc) při nošení zevnitř kalhot?

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#100 » úte 22. říj 2013, 16:27

Sorry, samozřejmě 1400 - 1600 Kč :-)

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#101 » úte 22. říj 2013, 23:29

Hmmm čistě teoreticky, nenašla by se nějaká hodná ozbrojená složka, která by se za drobný úplatek zhostila nelehkého úkolu zakoupení PPQ ve slevě a následného přeprodeje jen o lehce navýšenou cenu za čas a poplatky spojené s prodejem? ;-)

Tedy samozřejmě, pokud to třeba není nějak ošetřeno při získání slevy, např. smluvně s prodejcem, což jsem nikde nenašel. Mohl by někdo kdo již zbraň ve slevě pořizoval prosím uvést zda je to nějak ošetřeno?

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#102 » stř 23. říj 2013, 07:10

Vovec: Prodejci je třeba předložit originál nebo kopii služebáku nebo potvrzení zaměstnavatele. Podívej se na fóru k PPQ na mujglock. Mám dojem, že tam nějaká ochotná dobrá duše byla, ale už si nevzpomenu odkud byl. Ono by se to ale vyplatilo i kdybys pro to měl jet přes celou republiku.

Uživatelský avatar
vovec
Příspěvky: 109

Příspěvek#103 » stř 23. říj 2013, 11:29

Jasný to o kopii služebáku jsem samozřejmě četl, ale jde o to zda potom nesepisuje nějakou smlouvu. Např. když mi prodejce aut nabídne tzv. fleetovou slevu, má to pak smluvně ošetřené kde se zavážu vůz neprodat po dobu např. jednoho roku... Abych si z toho neudělal kšeft...

Na to druhý fórum juknu ;-)

Uživatelský avatar
lubos.zama
Příspěvky: 65

Příspěvek#104 » stř 23. říj 2013, 16:01

No hele, mě ho kupoval kolega z práce, protože jsem teď v misi a nechtěl jsem prošvihnout tu slevu, protože nic netrvá věčně a tohle nevyužít by byl hřích a pokud vím, tak po něm nic víc nechtěli.

Uživatelský avatar
Infidel
Příspěvky: 91

Příspěvek#105 » čtv 24. říj 2013, 20:43

lubos.zama: Nezkousel a az ted nedavno jsem si vsimnul, ze COP prodava i poutka pro vnitrni noseni. Ale osobne si myslim ze tohle pouzdro na to neni vhodne. Je docela siroke, ma sice nejaky radius a pruznost, ale kdyz bych to dal dovnitr kalhot, tak by ten radius musel byt dost presny podel tela a to si myslim ze neni a ze by to bylo nepohodlne. Navic by to znamenalo odsroubovat stavajici poutka pro opasek protoze by tlacily do tela a namontovat poutka pro vnitrni noseni. A to bych porad prehazoval poutka protoze to potrebuji nosit i venku.
Na vnitrni noseni bych doporucoval spise pouzdro co je uzsi, snytovane jen z jedne strany a zdruhe ti to kopiruje zbran protoze je kydex ohnuty kolem tela zbrane a pouzdro je tak mnohem uzsi.
neco jako tohle http://pjholster.com/?page_id=27
ale s tim zatim nemam zkusenost, ale je to v planu ;)

Vovec: to fakt nemas nikoho kdo by byl v armade nebo u policajtu? V tyhle zemi mel kazdy vzdy svyho znamyho policajta ne? vytisknes si ten formular co je na to potreba (na webu dovozce) a da ti tam razitko a je to. nic vic neni treba.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů