Walther PPQ

Glock a spol.


strýko Walther
Příspěvky: 6

Příspěvek#901 » ned 31. pro 2017, 22:46

A co tak od IMI Defense? Moze ist na padlo alebo na opasok. Nemam pocit, ze odstava viac ako vonkajsie kydexove...
https://www.imidefense.com/product/poly ... q-pistols/



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#902 » ned 31. pro 2017, 23:25

Imi def je dobre na cokoliv krome sportovniho vyuziti.. Je tam pojistka.



McD
Příspěvky: 38

Příspěvek#903 » pon 1. led 2018, 22:46

ValdaM píše:Jaké mi doporučíte vnější kydexové pouzdro na PPQ? S pádlem nebo bez pádla? Stavitelné? Do budoucna použitelné na LOS.


Nemám takový výběr jako Sly, ale s pootevřeným Excubitorem s plným sweatguardem jsem velmi spokojen.
Uložení zbraně do pouzdra provází jednoznačné klapnutí, drží spolehlivě. Nemá teda stavitelnou sílu sevření a ze začátku mi přišlo hodně tuhé, ale poměrně rychle si to sedlo (a stejně rychle to sežralo černou z hran závěru :mrgreen:).
Střelil jsem si s tím zatím pár kurzů, tréninků a LOSík, na LOS je použitelné určitě.
Kdybys kupoval na excubitořím eshopu pouzdra na zásobníky, nelekni se, jsou pro CZ P-07 / CZ P-09.



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#904 » úte 2. led 2018, 08:42

"ze začátku mi přišlo hodně tuhé, ale poměrně rychle si to sedlo" .. stačí trochu nahřát fénem a párkrát "pocvakat", pak je to ideál.. velice jemné cvaknutí v oblasti lučíku a nikde nic nejde do svoru.. černá je stále tam, kde má být.



McD
Příspěvky: 38

Příspěvek#905 » stř 3. led 2018, 19:00

To zní rozumně, měl jsem pohledat dřív. Příště budu chytřejší 8-)



Bretas33
Příspěvky: 38

Příspěvek#906 » sob 13. led 2018, 07:37

Levnější ale stále kvalitní varianta je http://kydex-vysocina.rajce.idnes.cz, po domluvě s pánem jsem měl pouzdra do 3 dnů doma. Pouzdro na PPQ, pouzdro na dva zásobníky, pouzdro na jeden zásobník vše s plným sweatguadrem, to vše mě vyšlo kolem 1500 kč. Za to se kolikrát nedá koupit ani samotné pouzdro na PPQ... Vřele doporučuji...



Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 546

Příspěvek#907 » ned 14. led 2018, 12:32

To Bretas33: No ty šrouby a matky, to je mazec... To bych nechtěl aby mi dřelo kalhoty a bok...;-) Na Jataganu se dají sehnat duté šrouby přesně pro účel takových spojů, daleko lepší a elegantnější řešení...



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#908 » stř 17. led 2018, 07:06

Konečně dorazila zásilka z Brownells. Apex flat trigger nainstalována. Nechápu tady ty nářky nad totální rozborkou, mě instalace trvala zhruba 15 minut a vše je intuitivní. Jo taková LG 300 s kupou titěrných podložek a tunou pérek to je mazec...

Spoušť chodí pěkně, pojistnej jazýček trochu kvičí, ale předpokládám že se ochodí. Síla spouště stejná jako u origo. Ale ten propad! Minimální, propad je v podstatě stejnej jako reset, pár mm(cca. 3 - 4). Na sucho není čas na stržení. Navíc je dál - ideální pro dlouhé prsty - už žádná křeč při spouštění. Podle mě je to teprve teď ta pravá Sportwaffe ;)



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#909 » stř 17. led 2018, 17:16

Někdo nějaký nápad, čím nahradit fosforeskujici tečku na mušce, která mi cca po 1000 muškách vypadla?
Dík



McD
Příspěvky: 38

Příspěvek#910 » ned 21. led 2018, 14:57

Pokud to nechceš / nemůžeš reklamovat, tak dobře odmastit a zkusit tohle, jestli trváš na luminiscenci
http://www.plastikovy-model.cz/modely/r ... -barva-757
a pod to kapku bílé.

Pokud by ses bez luminiscence obešel, tak slušně fungují i laky na nehty, jsou k mání v různě řvavých barvách a za pár korun.



McD
Příspěvky: 38

Příspěvek#911 » pon 29. led 2018, 21:10

moloto píše:Apex flat trigger nainstalována ...


To zní skvěle, to už není trigger pull, ale trigger click ;) Odpor to skutečně zachová více méně stejně silný?

K té rozborce - myslím, že pružinku, se kterou se týral SL, jsi řešit nemusel, no a ten můj přední čep bude spíš vada kusu, než cokoliv jiného.

Ještě k pouzdru - díky nakopnutí od Sly o pár příspěvků dříve jsem se chopil fénu a upravil nejen svor, ale i tvar pouzdra pro optimální nošení na 9. hodině (levák).

No a když už jsem byl v tom blbnutí, tak jsem s pomocí daru přítele dremela provedl nezbytné úpravy k instalaci speedloops od RH a teď je to dokonalé. :thumbup:



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#912 » pon 29. led 2018, 21:25

Mám tu 2 kusy. Jeden s apexem a druhý normal a odpor je úplně stejný.



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#913 » sob 3. bře 2018, 12:26

Tak PPQ ma najeto 2000. V podstatě pořád jako nová. Čištěno po 1450 výstřelech. Zatím ani jedno selhaní. Přebijeno Vectan Ba9,5, střely LOS HP 123gr.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Awertzue
Příspěvky: 103

Příspěvek#914 » sob 3. bře 2018, 12:27

A ještě několik fot.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#915 » sob 3. bře 2018, 12:41

Pěkný. Vypadá lépe než náš kousek po 2000 ranách.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů