Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#916 » čtv 8. bře 2018, 12:58

moloto píše:Pěkný. Vypadá lépe než náš kousek po 2000 ranách.


Nechceš sem hodit fotky pro porovnání? Celkem mě to zajímá



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#917 » čtv 8. bře 2018, 21:24

jestli to neni upravený tak má teda hodně luxusní výrobní číslo

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#918 » čtv 22. bře 2018, 11:01

zdarec pánové

Trvalo to o pár měsíců déle než jsem plánoval, ale to se to tak někdy sejde, nicméně UŽ je doma. Rovnou jsem jí došel ukázat na Policii, aby bylo vše v pořádku. Bylo mi řečeno, že cca týden a noty ke zbrani budou hotovy, čili někdy příští týden ji půjdu prubnout. Rovnou jsem si přehodil vypouštění zásobníku na druhou stranu neb jsem levák. Teď budu laobrovat se hřbety, možná zkusím L neboť mám poměrně malou ruku. Jak jste na tom se hřbety vy? Ono se to při tom sušení tak dobře nepozná jako na střelnici, si myslím. Nástřelák parádní, nicméně teď jak to tady píšu tak jsem si uvědomil, že ani nevim kdy byl dělaný. Zajímal by mě rok a měsíc výroby :idea:
No nic, co dál. Jo, už vím.. Vcelku mě zamrzelo, ikdyž jsem to věděl z fotek od Vás, že Walther není schopný udělat molitan v kufru jak pro 4" tak pro 5". Takhle je tam ta 4" jak ve vjezdu do pískovny :-( inu ekonomika prodeje. V balení kromě zbraně a návodu ( 10 jazyků vyjma češtiny ((český je součastí, ale externě dotisknutý)) ) nedostaneš vůbec nic. Aspoň kartáček bych ocenil, byť jsem si koupil šňuru.
No v každém případě mám z ní radost a doufám, že ona bude dělat radost mě. Sem tam udělám nějakou fotku nebo video a hodím to sem.
Spokojení majitelé v tomto vlákně mlčí, tak já budu spokojeně psát reporty doufám :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#919 » čtv 22. bře 2018, 11:56

Ať z ní máš radost. Já mám 1000 ran a nebyla ani jedna závada (střílim výhradně Vlašim a sporadicky Fiocchi BM).



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#920 » čtv 22. bře 2018, 12:03

Já jsem spokojenej majitel, moje 5tka je po drobných úpravách ještě lepší. Po 5000 ranách sme si na sebe už zvykli.
Manželky 4ka jí ale nesedí. Půjde do celokovu s jednořadým zásobníkem pro drobné tlapky :)

Až budu příště čistit,tak sem dám fotky obou - jedna cca. 2000 ran a druhá 5000.

Uživatelský avatar
Donato
Příspěvky: 38

Příspěvek#921 » čtv 22. bře 2018, 12:51

Co se týká hřbetů, tak používám Sko. Jsem normální konfekční velikost :lol: a s eskem se mi drží nejlíp, M i L jsem zkoušel, ale nebylo to ono. Jinak já jsem se svým PPQ nastřílel zatím jen několik stovek a naprostá spokojenost. Navíc je to moc pěkná pistole, je radost se na ní dívat.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2510

Příspěvek#922 » čtv 22. bře 2018, 13:00

Tu pomucku nabijeni jsi mel k tomu, nebo dokup? Já ji chci pro P99(coz by melo byt stejny), ale zatím neuspech.



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#923 » čtv 22. bře 2018, 13:10

Pomucka je ve standartnim baleni, nicmene stejne pouzivame Uplula od maglula, je to nejlepsi.

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#924 » čtv 22. bře 2018, 13:58

Tohle je komplet balení, na foto není pouze papírová dokumentace a 2ks hřbetů
Co se týká tý "rychlo nabíječky".... většinou všude láduji cca 6ks +/- a to jde celkem v pohodě a svižně rukou. Víc nábojů v mém případě spíše škodí. Tíhle aparátem to při trochu praxe jde +/- stejně rychle ale nebolí z toho prsty.

Blacky: Myslím, že dost lidí bude mít lepší nabíječku, čili by ti někdo mohl tuhle origo prodat. Ale raději bych volil něco efektivnějšího



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#925 » čtv 29. bře 2018, 12:18

Sice se to týká nového subcompaktu, ale stále je to PPQ.
https://www.youtube.com/watch?v=SjK5YE9uq6M



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#926 » čtv 29. bře 2018, 12:38

Tady bych asi si dovolil požádat admina/moda, aby z předchozího postu vytvořil nové vlákno Walther PPQ SC, díky. O této verzi slyším poprvé (asi je spíš pro US trh), a co jsem viděl konstrukci závěru, tak už jsou rozdíly oproti PPQ zásadní a zaslouží si to svůj prostor.
Díky :)
Naposledy upravil(a) Slezman dne čtv 29. bře 2018, 12:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#927 » čtv 29. bře 2018, 12:39

Závada to je nehezká, hlavně pro lidi co nenosí náboj v komoře. Nicméně tvar závěru je absolutně odlišný od klasického PPQ, takže jsem v klidu.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#928 » čtv 29. bře 2018, 15:17

Subcompakt se už naskladňuje i u nás v ČR, rozhodně u Guns-tradu určitě, informovali o tom nedávno na svém FB. Do té doby jsem o této verzi taktéž neslyšel, proto jsem začal pátrat po recenzích a našel výše uvedené video. Ale je zatím jediné, které ukazuje tuto závadu resp. spíše výrobní chybu. Třeba u sootche, který má Walthery rád, jsem při jeho recenzi, na toto nenarazil.
Já to sem nedal kvůli tomu, abych vyděsil uživatele PPQ, ostatně sám ho mám, důvod byl čistě informativní a SC tu samostatné téma nemá.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#929 » čtv 29. bře 2018, 15:20

U tohohle může velice záležet i na střelivu, to osazení nebo otřepení nábojnice, chcete-li, se u jednotlivých výrobců na ohmat liší.
U starého PP jsem takto nemohl občas bez větší síly natáhnout se S&B, musel jsem kvůli tomu vyleštit závěr, kde byly nějaké staré rýhy, které se jak na potvoru občas takto projevily. A také mi to kradlo energii závěru.
Fiochci BM má oproti S&B tu hranu sraženu. Proto s BM u mě nebyl nikdy takový problém.

//Edit: teď ale sleduji, že to, co jsem psal, platí pouze u 9 mm Br. C., u lugeru není mezi BM a S&B nepozoruji výzamný rozdíl, znatelná hrana bez náběhu je u obojího.
Naposledy upravil(a) Slezman dne čtv 29. bře 2018, 15:29, celkem upraveno 1 x.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#930 » čtv 29. bře 2018, 15:28

To netuším, tak podrobně se tím nezabývám. Mě u toho SC spíše nemile překvapil ten plast uvnitř závěru.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti