Walther PPQ

Glock a spol.


oldschool
Příspěvky: 18

Příspěvek#526 » pát 29. črc 2016, 08:26

Vetřu se....sedí to na mé zásahy
pravák,dolů a doleva - (často je to v pistolovém terči na 15 metrů v kruhu 8/9 )

...příčina? ...řešení?

Jinak abych nebyl OT, to povrzávání bude občas v základní výbavě.
Na YT v recenzi PPQ ze střelnice Hodolany to rovněž zmiňují.
Na své jsem to nepozoroval/nezaznamenal.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#527 » pát 29. črc 2016, 08:32




Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#528 » pát 29. črc 2016, 09:53

Myslím, že sided chtěl hodit odkaz na toto vlákno: viewtopic.php?f=33&t=2965&hilit=strh%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD

Jinak pro oldschool - mrkni tam na můj příspěvek viewtopic.php?f=33&t=2965&hilit=strh%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD&start=90#p108340



Andrew1
Příspěvky: 7

Příspěvek#529 » pát 29. črc 2016, 12:23

DUKE 650: jo jo přesně tak dolů a doleva..ty si tam se mnou byl :-) :-) příčina? náprava?
....až teď jsem se koukl na ty vložené odkazy...takže strhávaní :-)



Andrew1
Příspěvky: 7

Příspěvek#530 » pát 29. črc 2016, 12:33

Jinak objednal jsem si pouzdro od IMI Defense a asi ho ve 14 dnech vrátím a připlatím za kydex. Mám asi volšoví prsty, ale ta pojistka se mi opravdu špatně ovládá :-(



Kocour46
Příspěvky: 5

Příspěvek#531 » úte 2. srp 2016, 20:56

Zdravim.. chci se zeptat, jestli Walther uvádí nějakou životnost zbraně.. Nikde jsem nic nenašel..
Díky..

Uživatelský avatar
Duke650
Příspěvky: 44

Příspěvek#532 » úte 2. srp 2016, 20:58

Třeba se pletu, ale to snad neuvádí žádný soudný výrobce

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#533 » pon 8. srp 2016, 09:48

Prasknul jsem si z PPQ Q5 Match a hodne dobre, prijemne prekvapilo. Zveda se vyrazne mene, nez normalni PPQ (i kdyz je zaver odlehceny) a s tlustym hrbetem me to uz ani netlaci do palce pod zaverem ta hrana. Akorat ten dlouhy zachyt si furt pridrzuju a nejde o moc urezat. A krome vysoke ceny je skoda, ze k tomu nedavaji aspon jeden 17 ranak prodlouzeny, co je u PPQ Navy. Jeste s kolimosem to musim testnout priste.
Taky jsem si prasknul zaroven i s PPQ 45 a taky dobre, to mi sedi uplne idealne s tou vetsi rukojeti a na 45 je taky dost stabilni. Takove PPQ na steroidech :-).



Bretas33
Příspěvky: 38

Příspěvek#534 » stř 17. srp 2016, 16:12

Máte někdo zkušenosti s montáží svetlovodných mířidel na Walther ppq m2? Objednal jsem si tyto... http://www.guns-trade.cz/svetlovodna-mi ... elene-3284

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#535 » stř 17. srp 2016, 17:13

Pokukoval jsem po nich také, ale zatím jsem to nerealizoval, protože mi není jasné, jak je to s nastavitelností těchto světlovodných mířidel - Walther osazuje mířidla podle zastřílení po výrobě, mají různá čísla a použitím správné kombinace čísla mušky a hledí se vlastně zbraň doladí tak, aby mířila přesně. U světlovodných mířidel jsem žádnou informaci i nastavitelnosti mířidel nebo nabídku výběru "čísla" mířidel nenašel. Tak nevím jak je to řešeno...



peee38
Příspěvky: 23

Příspěvek#536 » čtv 18. srp 2016, 00:50

Ahoj.Přemýšlím o koupi nové pistole.Střílím z walt.P38 a je mi ho nějak líto huntovat ho na střelnici každý týden.Koukal jsem na to co dnes waltrovka vyrábí,a to PPQ mi padlo do oka/walthery jsem měl vdycky rád/.Cena by byla asi tak přibližně stejná jako u konkurence,ale snad kvalita lepší než u walthera CCP/to je pro ostudu jestli vyrábí,to co jsem viděl na you tube/.Nejsem si jistý,jestli se PPQ dá nosit s nábojem v hlavni,a nebát se aby to náhodou nevystřelilo.Ten nataženej úderník,i když jištěnej mě trošku děsí/je to asi o zvyku/.U P38 tak tam strach nemám,tam je to jasný.Jinak PPQ vypadá velice hezky,a elegantní vzhled když to srovnám třeba s pistolí glock.Rád bych si PPQ vyzkoušel,ale nevím jestli někde na střelnici ho půjčují.Nebo jestli ho má někdo ze Žatecka a byl by ochotný nechat mě vystřelit,tak bych byl rád.Střelnice není problém tu mám vlastní,a časově neomezenou.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#537 » čtv 18. srp 2016, 02:03

CCP vyrabi Umarex a ne Walther a proto to tak dopadlo. A takova pekna pistolka to byla, paradne mi sedela v ruce a taky paskvil je z toho. Fakt skoda :-(. Jestli se tak bojis natazeneho strikeru, tak bez do XDM, tam mas jeste pro sichr i dlanovou pojistku a muzes byt vklidu. A par korun usetris oproti PPQ jeste.



Kreon
Příspěvky: 39

Příspěvek#538 » čtv 18. srp 2016, 07:36

paza: Tak přesně to samé s těmi mířidly jsem si taky říkal, ale nevěřím, že to není nějak "ošéfované". V guns-tradu by nevěděli? Mě by také ještě zajímalo, jestli jsou ta mířidla rozměrově shodná s továrními kvůli kydexovému pouzdru. Jinak ta mířidla vypadají cenově velmi sympaticky,v podstatě jsou na polovině toho, co stojí Truglo aj.



peee38
Příspěvky: 23

Příspěvek#539 » čtv 18. srp 2016, 07:40

Tak tuhle pistoli jsem si prohlížel u nás na střelnici,co tu s tim jeden pán střílí.Já z toho myslím i střílel,ale nerozebíral jsem to a nekoukal jak to tam funguje.Co tam blokuje ta dlaňová pojistka to nevím.Jestli to tam blokuje spoušť nebo úderník.Ale pochybuju že úderník.Nooo než tohle,tak raději naší zbrojovku.Mně se líbí od mala waltrovky.To ta P99 je lepší než ppq,má to vypouštění úderníku,ale je to skoro za 21000.Co se ccp týče,tak to dělá této firmě špatné jméno.Tady nikdo z PPQ nebo P99 nestřílí.Je to tu samej glock,cz,beretta...tak nemám možnost si to pořádně prohlédnout,a třeba si z toho vystřelit.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 990

Příspěvek#540 » čtv 18. srp 2016, 07:57

Kreon: ještě jedna věc mě od nich trochu odradila a to, že, jak jsem někde četl, nejsou světlovodná mířidla moc účinná, pokud na ně nedopadá nějaké boční světlo, aby mohla zafungovat a to dopadající světlo koncentrovat. Nevím, zatím to z povzdálí sleduji a v pravou chvíli se do realizace vložím.
Jinak ta cena je opravdu dobrá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů