Walther PPQ

Glock a spol.


moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#991 » sob 25. srp 2018, 12:02

A to samé botka. Mají to jako ND.

Odesláno z mého LG-H960 pomocí Tapatalk



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#992 » sob 25. srp 2018, 19:43

McD píše:@Shirako

Velké PPQ to nedělá. Když jsem sundal závěr a do šachty vsunul zásobník s jedním nábojem, je dobře vidět, jak výstupek podavače zůstane dost nízko, aby se záchytem závěru neinteragoval. Po vysunutí náboje pak k interakci dojde a záchyt se přizvedne.
Zkus udělat totéž a vyfotit detail, jak to vypadá se dvěma náboji, s jedním nábojem a bez nábojů, třeba na něco přijdeme.

Jinak u velkého PPQ mi běžně nezůstával závěr vzadu po vystřelní posledního náboje vinou úchopu - tlačil jsem palcem dolů na páčku záchytu, takže ho podavač nezvedl. Zkoušel jsem s úchopem nějakou dobu laborovat, nakonec jsem páčku zkrátil.


Muzes pls poslat fotku ty zkraceny páčky? Taky si občas zašprcávám závěr..



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#993 » ned 26. srp 2018, 21:54

vaclaff zlepsi uchop a stavat se to nebude.. prijde mi to lepsi nez pilovat zachyt ;)



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#994 » ned 26. srp 2018, 22:11

"Zlepšení" úchopu je pitomost. Pistoli potřebuju držet tak, jak mi to vyhovuje a ne jak si to usmyslel nějakej šílenej dizajnér. Taky jsem o tom zkrácení uvažoval, ještě mě napadlo ztenčení konce.



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#995 » pon 27. srp 2018, 07:44

vaclaff píše:fotku ty zkraceny páčky? Taky si občas zašprcávám závěr..


je to vidět tady ve videu
https://www.youtube.com/watch?v=p5KANYn6F0o



McD
Příspěvky: 38

Příspěvek#996 » pon 27. srp 2018, 11:20

vaclaff píše:Muzes pls poslat fotku ty zkraceny páčky? Taky si občas zašprcávám závěr..


Ale jistě, ozvalo se ze sluchátka... Pár minut s dremelem. Akorát se už asi půl roku dokopávám to načernit.

Jsem levák, takže jsem zkracoval pouze páčku na pravé straně, kterou lze teoreticky uříznout celou - fyzický záchyt je toliko na páčce levostranné.
Kdybych to řezal dneska, ubral bych o něco méně (jo, uříznout víc se dá vždycky, ale zpátky se to lepí těžko), ale když to člověk přežene skutečně příliš, za nějakých 1300,- se to dá restartovat ;-)

https://drive.google.com/file/d/1Dq1tDPYH7O_YalFm4WkYToXSrATmQws8/view



vaclaff
Příspěvky: 149

Příspěvek#997 » pon 27. srp 2018, 15:27

Díky, až bude čas do toho půjdu taky.
2 burner: Zlepšováním úchopu jsem se časem dostal k hodně vysokýmu držení. Což je z mých zbraní problém jen u PPQ. Před koupí jsem si toho nevšiml.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#998 » čtv 30. srp 2018, 11:11

Nanašel by se tu Brňák co má na PPQ vnější kydexové pouzdro?
Jde mi vyzkoušení tasení z různých typů pouzder.
Kdyžtak PM díky a omlouvám se za spam.

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#999 » pát 31. srp 2018, 13:30

Zdar, při čištění jsem si všiml těchto rýpanců. Před poslední střelbou jsem to neregistroval, ovšem nevylučuji, že to není z výroby :lol: . Taky mám dost "oťukaný" celý okolí okénka. Na 500 ran to rozhodně nevypadá.

IMG_20180829_221258.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#1000 » pát 31. srp 2018, 14:22

když to okýnkem lítá ven je logický, že to bude oťukaný



moloto
Příspěvky: 47

Příspěvek#1001 » pát 31. srp 2018, 16:50

Ty škrábance jsou divný. To otlučení mám na všech ppq už po cca pěti stech ranách.. ergo je to normal.
Nemáš v závěru nějakej písek nebo jinej bordel?



Gemini
Příspěvky: 10

Příspěvek#1002 » ned 2. zář 2018, 15:21

SansLogique píše:Zadní díl jako výměnitelnej backstrap? Si vyber
https://www.guns-trade.cz/pistole-15


Díkec za tip, objednáno! 8-)

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#1003 » ned 2. zář 2018, 22:04

Tak ani mi tak nevadí, že je to otlučený, jako ty škrábance. Ty mi teda taky moc nevadí, ale celkem mě překvapily. Písek tam samo nemám. Čistím po každé střelbě a poctivě. Nicméně tady se asi stal nějaky fail. Asi to něčím zaleštím



Gemini
Příspěvky: 10

Příspěvek#1004 » ned 9. zář 2018, 07:12

Pisek neni, z vyroby to neni ... kdyz koukam na ty ctyri skoro paralelni skrabance, napada me jedina vec, ktera to mohla takhle skrabnout ... videli jste Pelisky? ;o)))



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#1005 » čtv 20. zář 2018, 07:49

Už někdo z vás vyndaval záchyt závěru? Koupil jsem si Apex spoušť, ale zdá se, že jediná možnost jak rozebrat záchyt závěru je odvrtat to a koupit novej. Protože i když do toho třískám jak hluchej do vrat, tak s tím nehnu. Co jsem koukal na netu, tak ve videích do toho párkrát zlehka klepnou a je to venku, ale v diskuzích pod tím je spousta lidí, kteří to prostě vzdali a někdo si u toho i totálně zkurvil rám. Nadzdvihnutí záchytu, aby nepřekážel čudl na druhý straně, fakt ničemu nepomáhá.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lukino a 1 host