Walther PPQ

Glock a spol.
Uživatelský avatar
JBM
Příspěvky: 24

Příspěvek#31 » úte 29. led 2013, 19:54

Osahej a dej vědět docela mě to zajímá, jinak FALCO dělá další výborné pouzdro pro skryté nošení takže za nedlouho přidám foto.
Více ZDE: -> http://www.falco.sk/e-obchod/puzdra-a-tasky-na-zbrane/puzdra-pre-skryte-nosenie/standard-nylonove-puzdra/1029-435-1.html
Video ZDE: -> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X1YnB6hZDKM



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#32 » pon 18. úno 2013, 16:22

Jakou poskytuje Walther záruku? Jen 2 roky nebo něco navíc?
Dík

Uživatelský avatar
FrnaK
Příspěvky: 11

Příspěvek#33 » čtv 28. úno 2013, 20:32

Safra, to PPQ mi vrtá hlavou. Kdybych našel ochotného člena ozbrojených složek, který by na sebe koupil a následně mi prodal za provizi za zprostředkováni, neváhal bych ani vteřinu (kdyby náhodou někdo, tak ZP a NP mám). Za plnou cenu, 21 litrů, to je pro mne na zváženou. Nicméně je to krásná zbraň, v dobrém majitelům závidím :-) Kdyby někdo ze Severní Moravy byl ochotný, nechat mne se na ní fyzicky podívat, takhle naslepo je to těžké, jít a koupit, ale možná bych pak neodolal, ani za plnou cenu :-D no, pánové, mate být na co pyšní :-) jsou nějaké nové zkušenosti, co se týká střelby, střeliva, problémů?



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#34 » čtv 28. úno 2013, 23:13

A co PPX, novinka, dnes o ní píšou v nové Střelecké revue, možná bude už v dubnu a cena by prý měla jít pod Glock, pročti to.



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#35 » pát 1. bře 2013, 09:37

Tak já nakonec do PPQ jdu. Teď se ještě z koordinovat z kamarádem od polišů a bude 8-). Včera sem si ho ošmatlal a je to paráda. Super ergonomie, povrchovka pažbičky je excelentní, i se spocenou rukou se pistole ani nehne. A spoušť? No to se nedá s glockovskou vůbec srovnávat. Krásně plinulá a nakonci jen malé zvaknutí oproti glokovskému škubnutí jak kdyby tam praskla pružina :D mířidla jsou také krásně čitelná. Takže není co řešit

Uživatelský avatar
JBM
Příspěvky: 24

Příspěvek#36 » pát 1. bře 2013, 19:02

Tak PPX mě nijak závratně neuchvátilo, vše co se mi na Waltheru líbí to odstranily. Vypouštění zásobníku ukazovákem a skrytý kohout. Spíš bych šel do PPQ Tactical Navy a zkusil si s nim střelbu pod vodou když na to má certifikaci :D

Uživatelský avatar
Nethall
Příspěvky: 58

Příspěvek#37 » pát 1. bře 2013, 21:37

Glock je glock. Ostatní jsou jen pistole. :D

Uživatelský avatar
JBM
Příspěvky: 24

Příspěvek#38 » pát 1. bře 2013, 23:18

Nethalle to jsi tady ve špatném vlákně :lol: tady je to pro příznivce luxusních německých zbraní s futuristickým vzhledem a né ošklivých rakouských krabic :D. Nechť mi je glockem odpuštěno 8-)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#39 » sob 2. bře 2013, 00:46

Myslím, že u PPX půjde hlavně o cenu, aby konečně klesla pod Glocky, to už si myslím zasloužila dávno. Uvidíme.

Uživatelský avatar
JBM
Příspěvky: 24

Příspěvek#40 » sob 2. bře 2013, 07:52

No já jsem chtěl původně G17 gen.4 ale nikdo mi jí nebyl schopný sehnat pod 17000,- a pak když jsem objevil PPQ za 13200,- tak pro mě bylo jasnou volbou. ;)

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#41 » sob 2. bře 2013, 08:04

Nethall píše:Glock je glock. Ostatní jsou jen pistole. :D


No právě, že Glock je JEN Glock a ostatní jsou PISTOLE :-D

sorry za OT



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#42 » sob 2. bře 2013, 10:10

jo já si myslel, že je glock výborná pistole. Super se mi držela, spolehlivost... než sem si picnul z K100. Tak sem se rozhodl, že Glocka prodám, protože ten rozdíl v ergonomii a spoušti byl propastnej. Ovšem pak sem si všiml PPQčka. Ošahal sem si jej a bylo to jasný :D jo třebas bude mít walther za 10tis výstřelů o 2 zádržky víc, možná stojí zásobník o 300 víc a všelijaký tuning je nedostupný a drahý. Ale to mě vůbec netrápí, Tuning nepotřebuju, protože ta zbraň už je vytuněná, takže nepotřebuju kupovat stojny spouště, pružinky anebo cokoliv leštit. Ta zbraň má lepší spoušť z výroby než vytuněnej glock. A v základu má oboustranné ovládání, prodloužený záchyt závěru, kovový stavitelný mířidla. Ergonomie? Tu zbraň snad dělali na mojí ruku. Prostě pohádka. A za tu cenu po slevě není co řešit.
(Aby se na mě nesesypali glockaři- já neříkám, že je glock špatná zbraň. Je to pracant, krumpáč. Ale z té zbraně jsem prostě neměl radost. Já se rád kochám a u mlocka není nic nad čem bych se kochal :D)

A teď to hlavní- už je objednanej. Ve středu ho mám na prodejně 8-) teď ještě sehnat nějaký holster a bude 8-)

Uživatelský avatar
JBM
Příspěvky: 24

Příspěvek#43 » sob 2. bře 2013, 17:34

No jo hezky si to popsal. Pouzder na zbran je milion, ale jestli hledas výborný pouzdro pro skryté nošení tak těch je jako máku. Doporučuju novinku od Falco.sk uz sem to sem myslím dával. ;)



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#44 » sob 2. bře 2013, 17:50

Na skryté ani ne. Já spíš hledám něco na střelnici a na závody. Zatím sem našel IMI nebo Fobus. IMI vyřazuji kvůli pojistce. Líbilo by se mi pouzdro od HuckFinna, ale ten nejspíš na PPQ stále nic nedělá. No nejdřív koupit pistol a pak přemejšlet nad pouzdrem :D

Uživatelský avatar
flameus
Příspěvky: 10

Příspěvek#45 » ned 3. bře 2013, 16:14

Tak jsem koupil Walther PPQ a zatím spokojenost, teď jen nějaké pouzdro. Padlo mi do oka http://www.tactical-shop.cz/cze/imi-def ... erne.xhtml máte někdo zkušenosti?

Dale se se mi zamlouvá http://www.mellivora.cz/index.php?produkt=taska-1341
Jestli máte někdo zkušenosti prosím o vaše příspěvky díky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů