Walther PPQ

Glock a spol.


galitruk
Příspěvky: 7

Příspěvek#496 » pon 11. črc 2016, 12:34

Zdarec, dnes si letím vyzvednout ZP + si hned vezmu nákupák a hurá pro PPQ teda jestli ho budou mít. Trochu jsem se rozhodoval jestli PPQ vzít či nevzít a po uvážení jsem dal na lásku na první pohled tak snad nešlápnu vedle.
Dám pak report..



galitruk
Příspěvky: 7

Příspěvek#497 » úte 12. črc 2016, 11:03

Už je doma.:-)



Joab
Příspěvky: 65

Příspěvek#498 » úte 12. črc 2016, 11:20

No vidiš, já si pro něj byl v pátek, v pondělí mi vyřídili průkaz zbraně a doufám, že se v pátek dostanu na střelnici. Celkem mě tady nepotěšily ty hlavně, mám stejnou sérii (FCC, 4") jako někdo s tim problémem tady, tak jsem zvědav.
Paradoxně jsem PPQ vůbec kupovat nechtěl, favoritem byl SIG SP2022 hlavně kvůli SA/DA, ale jak jsem si vzal to PPQ do ruky, bylo rozhodnuto.
Zajímalo by mě, jak řešíte vnitřní pouzdro. Respektive, jestli se dá nějak rozumně vyřešit kombinace košile v kalhotách a občasný nošení..

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2520

Příspěvek#499 » úte 12. črc 2016, 11:51

Akorat ho nekdo prodava. Juknete do inzeratu.



RIVL
Příspěvky: 86

Příspěvek#500 » úte 19. črc 2016, 10:19

Mám PPQ M2 4". Má někdo zkušenosti s výměnou pružin např. tyto :
http://www.tactical-shop.cz/cze/dpm-sys ... stem.xhtml

Jedná se mně o to, jestli mají opravdu takový vliv na střelbu.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1300

Příspěvek#501 » úte 19. črc 2016, 10:48

Joab píše: Zajímalo by mě, jak řešíte vnitřní pouzdro. Respektive, jestli se dá nějak rozumně vyřešit kombinace košile v kalhotách a občasný nošení..


Jestli rozumně nevím (změnil jsem styl oblékání a košili oblíkám až v kanclu), ale mám tohle http://style.kmsaddlery.cz/Pouzdra-na-z ... D-s-clipem - na 3. foto je vidět, že klip je na kousku kůže, která je uchycená na spodku pouzdra, takže pouzdro dovnitř, klip ven a mezi nacpat košili... Ale jak to vypadá jsem nezkoušel... :oops:



Sly
Příspěvky: 109

Příspěvek#502 » úte 19. črc 2016, 19:31

RIVL píše:Mám PPQ M2 4". Má někdo zkušenosti s výměnou pružin např. tyto :
http://www.tactical-shop.cz/cze/dpm-sys ... stem.xhtml

Jedná se mně o to, jestli mají opravdu takový vliv na střelbu.


Ahoj, já to tam mám. Při výměně a provotní střelbě je rozdíl velice znatelný.. jedna/druhá návštěva střelnice a pak vlastně již nic nepozoruji. Prostě jsem si ihned zvykl. Ano je to lepší, ale to zlepšení dle mého názoru nemá hodnotu 2 litrů (možná kdybych tam teď vrazil zpátky ten originál :-)) .

Uživatelský avatar
elektrikarCZE
Příspěvky: 19

Příspěvek#503 » úte 19. črc 2016, 19:59

Ahoj, čekám na vydání ZP, (ještě 15 dní). a tak vybírám první zbraň. Dnes jsem se byl kouknout na mnou poptávané zbraně (P07, G19, SP2022) v obchodě. Náhodou se mi do ruky dostal Walter PPQ M2 navy, který mě sedl přímo do ruky.
Zbraň chci na občasné nošení a hlavně na střelbu na střelnici - je tato volba zbraně (PPQ M2 navy) dobrá?, popřípadě jaké pouzdro pro skryté nošení zbraně verze NAVY? Bohužel DASTA, popřípadě FALCO (vnitřní pouzdra), nejsou vhodná pro verzi NAVY.

Jediné co mě u této zbraně zklamalo je to šupinatění vývrtu hlavně, jelikož to nemá na funkčnost zbraně žádný vliv, tak to řešit nebudu.



zedik
Příspěvky: 121

Příspěvek#504 » úte 19. črc 2016, 20:05

ahoj,mám sice PPQ chvíli ale čím déle ho mám tím víc jsem z něj nadšený. problémy s hlavní jsem vyřešil koupí starší verze M1 ,kde tyhle problémy nebyly a stejně mi vyhovuje víc systém vypouštění zásobníku :-)
k pouzdrům - měl jsem dastu ,teď mám kydex a upřímně už nikdy nic jiného nechci.za ty prachy kydex prostě stojí.podlě mě se to ani s ostatními pouzdry nedá srovnávat.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#505 » úte 19. črc 2016, 20:46

Mam NAVY a používám vnitřní kydex o jiným typu pouzdra sem neuvažoval a dobře sem udělal

Uživatelský avatar
elektrikarCZE
Příspěvky: 19

Příspěvek#506 » stř 20. črc 2016, 06:40

Ahoj,
ještě mě tak napadlo jaké jsou výhody NAVY oproti té bez NAVY? Zbraň budu nosit cca 2 dny v týdnu po cca 5 ti hodinách, na střelnici se chystám chodit cca každou neděli, popřípadě jednou za 14 dní.
Díky



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#507 » stř 20. črc 2016, 08:29

má to tu výhodu, že to má delší hlaveň a na ní závit na zakázanej tlumič.



RIVL
Příspěvky: 86

Příspěvek#508 » stř 20. črc 2016, 08:33

NAVY - ještě tam jsou nějaké legrácky se slanou vodou. Viděl jsem video, kde z ní stříleli pod vodou.

Uživatelský avatar
elektrikarCZE
Příspěvky: 19

Příspěvek#509 » stř 20. črc 2016, 19:35

Ahoj,
je odlišná střelba s NAVY a bez NAVY?, jedná se mi o přesnost, a celkové chování obou verzí. Díky



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#510 » čtv 21. črc 2016, 13:29

Rozdíl by poznal jedině fakt velkej znalec a možná ani ten ne. Já ho kupoval i z důvodu, že druhen zásobník je na 17 a ten samej sem si ještě jeden dokoupil

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 18 hostů