Kde koupit H&K P30L 9mm x 19

Glock a spol.
Uživatelský avatar
jzcz
Příspěvky: 21

Příspěvek#1 » úte 3. črc 2012, 09:20

Zdravím,
potřebuji poradit, kde se dá relativně bezproblémů koupit nová H&K P30L 9mm x 19.
Díky za konkrétní odpovědi. jzcz



TripleTap
Příspěvky: 62

Příspěvek#2 » úte 3. črc 2012, 10:42

treba tady

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#3 » stř 4. črc 2012, 02:26

Zdravim, vyhradni dovozce je Walther Trading pro HK, kazdy vetsi obchod se zbranemi by to mel byt schopny u nich objednat. Jinac doporucuju verzi LS, je sice drazsi, ale kratsi zachyt zaveru je dle meho nazoru (kazdy ma samozrejme jiny vkus) elegantnejsi a pojistka se sem tam hodi.

Uživatelský avatar
jzcz
Příspěvky: 21

Příspěvek#4 » stř 4. črc 2012, 21:20

Díky za info Mkabar! O té verzi LS jsem už přemýšlel, ale nějak se mi líbí bez té pojistky. Je těžké se rozhodnout jen podle obrázků a youtuberezenzí.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#5 » čtv 5. črc 2012, 08:57

Nebudu ti radit, kterou verzi si vybrat, ale poskytnu ti vlastni pohled na vec. Treba ti pomuze tak, nebo naopak.

Mne se na P30 naopak libi, ze se da koupit nakonfigurovana jako petaosma. Tenhle setup ovladacich prvku mam proste nejradeji a plne mi vyhovuje svou univerzalitou, ergonomii "a vubec". :) Oboustranne umisteny ovladac zachytu zaveru i pojistka. Odjistovani smerem dolu, atd. Kolik lidi treba nemuze vystat tu pojistku na jinak skvele Berette. Tahle chodi krasne a treba v rukavici s ni mas jistejsi kontakt nez s tou u petaosmy. Zajistit ji lze pri natazenem kohoutu ci na odskoku.

Jinak se mi opravdu libi, ze kdyz uz chteli u H&K pridat vypousteni kohoutu, nepadla za obet prave ta pojistka, nebo nepridali treti ovladac (packu) na stranu.

Pro me je to proste idealni setup. Koupil jsem si P30S V3 a uz se chystam na P30LS V3. Ty se zamozrejme rozhodni za sebe a podle toho, co ti nejvic vyhovuje a co se ti z fundamentalniho hlediska libi. Treba naopak vis, ze na petaosme je ti pojistka k nicemu a prekazi ti. Tahle by ti, v takovem pripade, prekazela vic. P30 se nastesti da dost nakonfigurovat. Kdyby to takhle delalo par dalsich vyrobcu, zlikviduje mi to bankovni ucet. :)



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#6 » čtv 5. črc 2012, 09:36

TripleTap píše:treba tady


Elko tam maji o 1150,- Kc levnejsi. Je to normalni?

Uživatelský avatar
jzcz
Příspěvky: 21

Příspěvek#7 » čtv 5. črc 2012, 20:20

Děkuji za osobní názory a zkušenosti.
Asi se vám to nebude líbit, ale koupím Steyr M9-A1. KH P30 je učitě skvělá pistole, ale dám šanci těm rakušákům. Za 15 litrů to hodím do bahna a potom budu střílet a nebude mě to nijak mrzet. Otestuji co to jde. Chci tu holku především nosit!



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#8 » pát 6. črc 2012, 00:53

Neres, komu se co bude libit. Je to tvoje volba a tvoje pistole. Vyber si tak, abys byl spokojeny.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: k.jarek a 21 hostů