Steyr S9/S40 - A1

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#16 » stř 6. úno 2013, 17:06

do M9 jsem si kupoval zásobníky v Kentauru v Dejvicích. Myslím, že tam tenkrát vyšel na 450,- Zásobníky by měly pasovat i na nový model (myslím)

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#17 » čtv 7. úno 2013, 09:16

...jj z M9 do M9-A1 pasuje, ale já mám S9 (kompakt) a dlouhej z toho nehezky kouká...

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#18 » čtv 2. kvě 2013, 10:23

Menší update:
Mám nastříleno cca 2500, pořád bez jediné závady, selhače, nic. Nejsem přehnaný čistič, Steyr je pro mě víc než cokoli jiného nástroj a tak s ním zacházím. Občas se mi stane, že po vystřílení zásobníku nezůstane závěr v zadní poloze, po dlouhém zkoumání jsem zjistil, že si páku střelecké pohotovosti přidržuju paclem....po úpravě úchopu, zřídkavý jev.
Za mě je to více než slušnej konkurent pistolím Glock

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#19 » čtv 2. kvě 2013, 12:17

naprosto s tebou souhlasím. Steyra M9 jsem měl roky a byl jsem naprosto spokojenej. Hlavní důvod, proč jsem šel do Glocka byl ten, že na Steyra pořádně nic neseženeš

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#20 » pát 3. kvě 2013, 07:24

Ano, jak už sem psal tuším výš, sehnat něco na Steyr je trochu složitější, ale s dnešními možnostmi ne nemožný. Zatím spokojenost veliká.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#21 » úte 12. lis 2013, 11:14

K dnešku nastříleno cca 5000 ran. Nadšení neopadá. Krmím ji vším co mi přijde pod ruku a bez jakýchkoli problémů (pouze u limitu několik selhačů - neodpálená zápalka) Přikoupil jsem zásobníky a vyměnil jsem mířidla za trojúhelníkový. Chvilku jsem si zvykal a teď na ně nedám dopustit, na obrannou střelbu sou velmi rychlý. Jinak nemám důvod cokoli měnit. Subkompaktní velikost je při každodenním nošení akorátovní a přesnost je nad hranicí mých schopností a krátký chod spouště a kraťoučký reset je nakažlivý.
Na tréningách a kurzech sem nezaznamenal žádný problémy a to se kolikrát dost nešetrně odporoučí na zem, nemluvě o úderových technikách zbraní přímo na hlaveň.... Zatim paráda! ;)



HABAKUK
Příspěvky: 8

Příspěvek#22 » ned 15. pro 2013, 13:39

Zdravím,dotaz pro majitele.Je tahle vůle a pohyb úderníku v závěru normální? http://youtu.be/knRHnLlcT2A

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#23 » pon 16. pro 2013, 08:58

Ahoj,
jasně, to je v pořádku, pokud není závěr nasazen na rámu, pohybu úderníku nic nebrání.



HABAKUK
Příspěvky: 8

Příspěvek#24 » pon 16. pro 2013, 19:35

NuclearBlast-dík za odpověď,tohle plus to krájení nábojnice úderníkem mě trochu vyděsilo.Jinak paráda mám Steyra M9A1 chvilku,zatím spokojenost.

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#25 » úte 17. pro 2013, 09:49

Není zač. Jo, ty nábojnice mě taky zarazily, tak jsem to zkoumal na zbrani i v dostupných materiálech. Ale je to obojí v podstatě stejná záležitost. Úderník nemá pružinu, která by ho vracela do původní polohy, takže krom toho že v nesestavené zbraní takhle jezdí (jinak ho na místě drží spoušťová kulisa), tak právě po výstřelu zůstává "zapíchnutý" dokud nábojnice nenarazí na vyražeč. Díky tomu zápalku vždycky jakoby škrábne.
Já mám kompakta - S9A1 a nedám na něj dopustit... ;) trochu teď přemýšlím o stejné zbrani v .40 S&W

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#26 » úte 17. pro 2013, 09:53

Pokud by někdo potřeboval....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



HABAKUK
Příspěvky: 8

Příspěvek#27 » úte 17. pro 2013, 18:02

No by mě docela zajímalo,jak dlouho to škrábání ten údernik vydrží.Ta 40tka na nošení určitě lepší,ale na střelnici je to drahý :roll: .

Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#28 » stř 18. pro 2013, 10:18

Svýho Steyra jsem pustil do světa po cca 8000 ranách a úderník byl v pohodě. Nebál bych se toho

Uživatelský avatar
NuclearBlast
Příspěvky: 127

Příspěvek#29 » stř 18. pro 2013, 10:46

Kdyby to měl bejt nějakej zásadní problém, zřejmě by na tom konstruktéři už zamakali...uvidíme časem...



HABAKUK
Příspěvky: 8

Příspěvek#30 » stř 29. led 2014, 18:28

Nezkoušeli jste někdo gumoví návlek nebo nečím zdrsnit povrch rukojeti?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 16 hostů