Walther PPS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#16 » stř 30. pro 2009, 17:50

Jedině nataženou s největší pravděpodobností nestihneš natáhnout pokud budeš někoho odtlačovat rukou nebo si bránit vitální zónu proti noži .... a nemusíš s tim mávat ale prostě když někdo vidí malou pistolku tak to každej bere jako že je to na kuličky (psychologickej efekt). a zásobník chci a mám dvouřadej kdybych musel střílet jak na divokym západě neni to na škodu horší když ti jich 6dojde a už žádný nemáš. (a že jich je 6 venku hned :lol: ) Ale nebudu ti to hanit musim přiznat že se mi taky PPS designovje a funkčně líbí je taková zvláštní až krásná ale celkem drahá proto sem radši sáhnul po Gločku 17 přeci jen na hodně střílení to bude asi lepší zatim sem z toho dal 6000ran (za 2 měsíce) a bez záseku funguje to krásně musim si teda brát těsný kalhoty aby mě je to netahalo dolu :D

Uživatelský avatar
Nessak
Příspěvky: 9

Příspěvek#17 » stř 30. pro 2009, 20:35

6000 nábojů za 2 měsíce je cca 27000,- Kč - a PPS se ti zdá proti 17 drahé... Směšné. A zbraň nosíš nataženou... Zbroják už asi dostane opravdu každý. Pozdravuj na nejdivočejším západě.

Uživatelský avatar
MarekS
Příspěvky: 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#18 » stř 30. pro 2009, 22:05

mám náboje za 2,50kč :) jinak tě nechápu proč se děsíš nošení s nadrcnutym nábojem. Nepřeju ti to ale kdyby tě někdy napadla skupinka skinheadů nebo jinejch extremistů a ty si měl jedu ruku zraněnou nebo zaměstnanou (např. se budeš krejt a on ti do tý ruky praští pálkou :) ) tak asi nemáš šanci na odpor, prostě nenatáhneš tak že myslim že je to jasná výhoda. a jestli si myslíš že ve všech situacích natáhneš tak si hodně naivní :lol: :lol: :lol: . A ta cena je trochu drahá přeci jen je to kompakt a stojí 17.500kč a to je dost na malou stříkačku. PS: pokud si nájemnej vrah tak nepotřebuješ nosit nataženou protože máš asi dost času na přípravu :lol: :lol: :lol:



jbiker
Příspěvky: 79

Příspěvek#19 » stř 30. pro 2009, 23:17

Nessak píše:... A zbraň nosíš nataženou... Zbroják už asi dostane opravdu každý ...

Nic ve zlém, ale zrovna po téhle poznámce by si jeden mohl myslet totéž o tobě ...



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#20 » čtv 31. pro 2009, 00:47

MarekS: Myslíš že nejpravděpodobněji Tě napadne skupina skinheadů? Nebudou to spíš jiní extremisté? Sorry za OT.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » čtv 31. pro 2009, 01:29

Diskusi o skinheadech sem opravdu netahejte. Pokud chcete vést diskusi o extremismu ve společnosti na slušné úrovni, založte si na to vlákno v OffTopicu. Stejně tak pokud byste chtěli začínat diskusi o tom, zda nosit nadrcnuto nebo ne - na to tu je taky příslušné subfórum.
Tady je to o PPSku. Díky.



kubinator
Příspěvky: 3

Příspěvek#22 » pát 5. úno 2010, 15:33

Přiznám se, že jsem hledal, ale nic dostatečného nenašel. V čem se liší Walther PPS od PPS First Edition? Jsou tam nějaké zásadní rozdíly, teda kromě vzhledu? :-) Díky.

Uživatelský avatar
Nessak
Příspěvky: 9

Příspěvek#23 » pát 5. úno 2010, 21:42

First edition dostaneš v hliníkovém kufříku (místo plastového). First edition má navíc i 8-ranný zásobník (standardně 6 a 7, zásobníky stojí cca 1250). A samozřejmě jiný design v limitované edici, takže, když zainvestuješ, tak FE nejspíš někdy v budoucnu lépe prodáš sběrateli.



Rony Mates
Příspěvky: 7

Příspěvek#24 » čtv 12. dub 2012, 23:13

Jak provádíte rozborku zbraně na čištění?
Dle návodu výrobce před stažením závěru musíte sejmout hřbet rukojeti (další zbytečná pojistka), jde to i bez toho, ale chce to větší použití síly i při zpětné montáži, jinak při sejmutém hřbetu to jde bez odporu.
Názor na 8 ran. zásobník - rozhoduji se o dalším a to mezi 7-8, protože mám pouze dva (6 a 7).



Rony Mates
Příspěvky: 7

Příspěvek#25 » ned 29. črc 2012, 11:11

Má někdo toto podpažní pouzdro?
http://www.alfatactical.cz/detail/20204 ... ozene.html
Já používám Fobus nebo Dasta 787 (zbrojní etuje).
Díky za rady.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#26 » ned 29. črc 2012, 14:39

Teď jsem si teprve všimnul že je tady dotaz na rozboku PPS. Dá se to jednoduše rozebrat ala Glock, bez demontáže hřbetu. Závěr posunout mírně vzad atd. jde to z lehka žádný problém. Hřbet nesundávám vůbec.
Kdyby jste ale někdo dostal chuť na větší pitvu (demontáž kontejneru se spoušťovím mechanizmem) tak hřbet se sundat musí. Ale rozhodně nedoporučuji (dával jsem to dohromady snad 3 hodiny) :roll:

Uživatelský avatar
LKJ
Příspěvky: 31

Příspěvek#27 » čtv 13. úno 2014, 07:47

Ahoj,
rád bych se optal - nemáte tu někdo PPSku a nejste z Prahy a co víc a nenechal by jste mi dát si pár ran? Stále mi leží v hlavě, ale bez osahání do toho nejdu. Už mám G26, ale PPSka vypadá super ...
Díky

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#28 » čtv 13. úno 2014, 08:41

22.února jsem na 99% na střelnici v Čelákovicích (klubovka LOS). Osahat, půjčit, není problém. Horší to je se střelbou, to by jsi si musel nějak dohodnout s organizátory ale většinou na to nebývá prostor.

Uživatelský avatar
LKJ
Příspěvky: 31

Příspěvek#29 » čtv 13. úno 2014, 19:48

Albert píše:22.února jsem na 99% na střelnici v Čelákovicích (klubovka LOS). Osahat, půjčit, není problém. Horší to je se střelbou, to by jsi si musel nějak dohodnout s organizátory ale většinou na to nebývá prostor.


Tak to mi asi nevyjde, protože tu mám malou rodinnou oslavu a to by mi neprošlo - I když na LOS bych se podívat zašel - Jsem zatím zelenáč, ale tohle by se mi mohlo líbit.

No kdyby se našel někdo kdo zajde na Avim / Magnumku / ??? tak by to bylo super ...



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » čtv 13. úno 2014, 19:56

Juchůůů,stal jsem se hrdým majitelem. Sice už staršího kousku,ale je to mazel.
Teď se s tim ještě naučit střílet :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz, tata7474, Šon11 a 8 hostů