Opakovaná špatná zkušenost při střelbě z glocka 17 a 19

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Urdo von Fuj
Příspěvky: 345

Příspěvek#61 » úte 12. úno 2013, 13:09

střílím 17-tkou

@beaver: nepřijde mi, že by 19cka se zásobníkem s botkou poskytovala nějakou významnou rozměrovou výhodu oproti full size.

Nic méně díky za případné osvětlení, s plným respektem k Vašemu právu koupit si to, co chcete.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#62 » úte 12. úno 2013, 13:51

V této souvislosti jsem se chtěl optat, zde by se tu našel ochotný kolega, který by mi na střelnici půjčil na zkoušku Glock 19, nejlépe 4 gen.
Optimálně Kladensko, Lounsko, Rakovnicko, Praha, Mělnicko. Pokud by někdo byl tak laskav, prosím SZ. Díky!



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#63 » úte 12. úno 2013, 14:29

Co si ji pujcit nekde na strelnici ? Glocka urcite najdes na mnohych, kde pujcuji zbrane. Namatkou v praze google hned prvni odkaz : http://www.avim.cz/index.php?name=guns&lg=cs

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#64 » úte 12. úno 2013, 14:36

Na Avim jsem volal - tam mají G19 jen 3 gen. Mě by zajímala právě spíš 4 gen. Ideálně přímo v porovnání s gen 3 (např. půjčit gen 3 na střelnici a domluvit se s někým na zapůjčení gen 4). Kromě toho s majitelem zbraně se dá probrat spousta dalších věcí - nošení, pouzdro a tak podobně.



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#65 » úte 12. úno 2013, 14:55

Tak pak jeste kdybys mel nekdy cestu do Liberce, tak tady maji temer vsechny : http://www.armyarms.cz/glock/

Uživatelský avatar
beaver
Příspěvky: 51

Příspěvek#66 » úte 12. úno 2013, 15:03

Díky za tip! I tipy podobného typu se cení (bože, to je věta) :)

Uživatelský avatar
Nethall
Příspěvky: 58

Příspěvek#67 » úte 12. úno 2013, 15:47

Do ARMYARMS jezdím, ale vlastním jen G 17 a to navíc dvojku, když by někdo chtěl. Ale znám tam šéfovou a novou přijatou obsluhu střelnice mám v dozorčí komisi, tak tam občas žvaním a bývá tam výběr na půjčení velký. Tak možná tam mají i tu mojí dvojku G17. Ale kdyby někdo chtěl...... (si vystřelit z důchodce G17genII. :lol: )

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » úte 12. úno 2013, 15:47

Nedávno jsem měl možnost s více lidmi přímo porovnat gen3 a gen4. Tak nějak jsme se shodli, že rozdíl v chování zbraně je minimální. A praktický dopad dalších změn pozorovali jen dlouhodobí majitelé. Nutno podotknout, že zbraně už byly mírně upravené podle chuti majitelů. To mělo asi větší vliv, než rozdíl generací :).



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#69 » stř 13. úno 2013, 09:16

Nethall píše:Do ARMYARMS jezdím, ale vlastním jen G 17 a to navíc dvojku, když by někdo chtěl. Ale znám tam šéfovou a novou přijatou obsluhu střelnice mám v dozorčí komisi, tak tam občas žvaním a bývá tam výběr na půjčení velký. Tak možná tam mají i tu mojí dvojku G17. Ale kdyby někdo chtěl...... (si vystřelit z důchodce G17genII. :lol: )


Nene tam je G17 gen.3 Jinak jak sem psal a jak pisou na webovkach, na konci unora tam je akce glock, kde bude mozne vyzkouset a porovnat.

Uživatelský avatar
Nethall
Příspěvky: 58

Příspěvek#70 » stř 13. úno 2013, 10:18

Ta akce GLOCK tam už byla :shock: minulý rok, já jsem tehdy nemohl, ale kamarád referoval, že to bylo hezky udělané s mnoha informacemi. Tak to chci letos nepropásnout.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#71 » pon 18. úno 2013, 00:38

Tento týden byla akce Glock v Triggeru v Brně, šlo vyzkoušet v podstatě všechno ve všech rážích...



MichalF
Příspěvky: 20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#72 » čtv 28. úno 2013, 21:19

Dnes sem na te akci byl v AA v Liberci a presne jak pises ... slo zkusit uplne vse. Hodne prijemna akce !

Uživatelský avatar
Nethall
Příspěvky: 58

Příspěvek#73 » pát 1. bře 2013, 09:39

No tak já zase ne. Mám na noze ,, a la gips " tak jsem propásl už druhý rok. :|



frantisekkozisek
Příspěvky: 320

Příspěvek#74 » pát 1. bře 2013, 09:42

Byl jsem v Brně a zas tak úplně vše zkusit nešlo, výběr byl dost omezenej. Ale ty nejběžnější pistole tam byly.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#75 » ned 3. bře 2013, 21:51

Nasel jsem docela zajimavy video k ''problemu''. http://www.youtube.com/watch?v=H_Uqtz2a ... UQ&index=3

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů

cron